Управління освіти Шепетівського міськвиконкому
Понеділок, 26.06.2017, 07:31
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Здобутки управління освітиРеєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 341
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


НАГОРОДИ У 2013 РОЦІ

Нагорода – це символ найвищого ступеня поваги та вдячності людині за її самовіддану працю, яку вона виконує на благо держави…


Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджена Гоняк Оксана Василівна, учитель російської мови та світової літератури Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1   ім. М. Островського Хмельницької області.


Грамотою Міністерства освіти і науки України за участь у Всеукраїнському конкурсі освітніх технологій, метою якого є підтримка діяльності сучасного дошкільного навчального закладу, підвищення соціального   статусу працівників дошкільної освіти, нагороджені переможці конкурсу:    

Шахрай Наталія Володимирівна, завідувач ДНЗ№11 «Дзвіночок»,

Довбня  Алла Володимирівна, вихователь ДНЗ №12 «Ялинка».


З нагоди Дня Конституції  міський голова С.А. Антонюк нагородив Почесною  грамотою виконавчого комітету Шепетівської міської ради та цінним подарунком Манзюка Сергія Петровича, юриста господарської групи управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради.


З нагоди святкування Дня Незалежності України Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджена Музика Тетяна Василівна, заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради.  Ігнашина Тетяна Олексіївна, вчитель групи продовженого дня ЗОШ №6, відзначена Почесною  грамотою виконавчого комітету Шепетівської міської ради.


30 серпня 2013 року на серпневій розширеній нараді педагогічних працівників міста були нагороджені Дипломами лауреата Премії міського голови «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя Шепетівки» з врученням грошової премії педагоги, які підготували:

- переможців Всеукраїнських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України:

   Зайцева Тетяна Григорівна, вчитель біології НВК №1,

   Гудкова Надія Петрівна, вчитель біології НВК №2, 

   Колісецький Вілен Іванович, вчитель інформатики НВК №1,

   Піонтковська Галина Рафіківна, вчитель російської мови та літератури ЗОШ №1,

   Білецька Наталія Степанівна, вчитель біології НВК №1,

   Пипич Ніна Василівна, вчитель української мови та літератури НВК №2,

   Турлук Тетяна Іванівна, вчитель суспільних дисциплін НВК №1;

- учасників Всеукраїнських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України:

    Ліщук Валентина Федорівна, вчитель фізики НВК №3,

    Лешкевич Алла Павлівна, вчитель географії і економіки НВК №1,

    Дацюк Леся Віталіївна,  практичний психолог НВК №1;

- переможця ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

    Кочергіна Ліна Миколаївна, вчитель української мови та літератури НВК №1;

- переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України обласного рівня, конкурсів, турнірів Всеукраїнського рівня:

    Гук Лариса Євгенівна, вчитель української мови та літератури НВК №2,

    Гуменна Любов Спиридонівна, вчитель української мови та літератури НВК №1,

    Строюк Марина Борисівна, вчитель математики НВК №1,

    Фурман Лариса Григорівна, вчитель суспільних дисциплін НВК №1,

    Молявчик Володимир Андрійович, вчитель фізики ЗОШ №1,

    Карнаух Марія Веніамінівна, вчитель суспільних дисциплін НВК №2,

    Кузьменко Оксана Валеріївна, вчитель географії ЗОШ №6,

    Кикоть Валентина Михайлівна, вчитель математики НВК №3,

    Коновалова Галина Андріївна, вчитель математики НВК №1,

    Курганська Людмила Василівна, вчитель суспільних дисциплін НВК №2,

    Дудар Надія Миколаївна, вчитель світової літератури НВК №2,

    Свентозельська Тетяна Петрівна, вчитель хімії НВК №1,

    Хаврун Галина Борисівна, вчитель фізики ЗОШ №1,

    Якимчук Ірина Вікторівна, керівник гуртка ЦДЮТ,

    Івасюк Неля Геннадіївна, вчитель світової літератури НВК №1,

    Ольшанська Оксана Віталіївна, вчитель української мови та літератури НВК №1,

    Молявчик Юлія Йосипівна, вчитель математики НВК №2,

    Новікова Неля Анатоліївна, вчитель іноземної мови НВК №1,

    Михальчук Ірина  Ігорівна , вчитель інформатики СЗОШ №2,

    Самсоненко Сергій Савович, вчитель фізики НВК №1,

    Лешкевич Василь Володимирович, вчитель географії і економіки СЗОШ №2,

    Коваль Алла Іванівна, вчитель української мови та літератури НВК №2,

    Пінчук Тетяна Анатоліївна, вчитель біології ЗОШ №8,

    Кондратюк Анатолій Миколайович, вчитель хімії НВК №3,

    Біленька Оксана Миколаївна, вчитель російської мови та літератури НВК №3,

    Семенюк Віта Віталіївна, вчитель біології НВК №3,

    Артемчук Валентина Кузьмівна, вчитель світової літератури ЗОШ №6,

    Кирилюк Людмила Валентинівна, вчитель математики НВК №1,

    Білан Неля Аркадіївна, вчитель іноземної мови НВК №2,

    Стойко Оксана Анатоліївна, вчитель географії НВК №2,

    Голощук Марина Ігорівна, вчитель трудового навчання НВК №2,

    Попель Наталія Казимирівна, вчитель хімії ЗОШ №1,

    Сивопляс Олена Володимирівна, вчитель іноземної мови ЗОШ №1,

    Клімович Діна Степанівна, вчитель біології СЗОШ №2,

    Ланчук Іван Дмитрович, вчитель трудового навчання МНВК,

    Бунечко Алла Вікторівна, вчитель економіки ЗОШ №6,

    Корнієнко Аліна Едуардівна, вчитель хімії НВК №2,

    Муштин Надія Василівна, вчитель географії СЗОШ №2,

    Касянчук Валентина Іванівна, вчитель української мови та літератури НВК №2,

    Грабовська Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та літератури СЗОШ №2,

    Давидюк Галина Кирилівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ №1,

    Гарнага Анатолій Антонович, керівник гуртка ЦНТТУМ,

    Марховська Аліна Василівна, керівник гуртка ЦЕНТУМ.


Дипломами лауреата Премії міського голови «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя Шепетівки» з врученням грошової премії були нагороджені педагоги:

      - переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013»

 Гоняк Оксана Василівна, вчитель російської мови та літератури ЗОШ №1;

- учасник Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013»

  Поліщук Юрій Олександрович, вчитель музики СЗОШ №2;

- переможець Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

  Манійчук Тетяна Леонідівна, директор ЦЕНТУМ;

- переможець в обласному етапі конкурсу «Джерело творчості»

  Попович Олег Миколайович, директор ЦДЮТ;

- переможець в обласному етапі конкурсу «Вихователь року»

  Остапчук Ірину Анатоліївну, вихователь ДНЗ №5 «Білочка»,

- учасник Всеукраїнської виставки «Освіта на шляху реформування»

  Чернушич Аллу Володимирівну, директор МНВК,

- керівник експериментального майданчику

  Чайка Зоя Володимирівна, завідувач ДНЗ №1 «Перлинка»,

- переможці обласного конкурсу «Класний керівник року - 2013»:

  Миронюк Юлія Сергіївна, вчитель фізичної культури НВК №3,

  Сібагатова Ірина Григорівна, вчитель історії ЗОШ №6.


На урочистостях, присвячених Дню міста,  міський голова С.А. Антонюк відзначив:

    1. Колектив центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (директор Манійчук Тетяна Леонідівна) із занесенням на міську Дошку пошани.

    2. Турлук Тетяну Іванівну, учителя суспільних дисциплін Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» із занесенням на міську Дошку пошани.

    3. Банкову Лідію Олександрівну, директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 із занесенням на міську Дошку пошани.


         На урочистостях, присвячених Дню місцевого самоврядування, міський голова С.А. Антонюк відзначив Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації начальника управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради Людмилу Іванівну Тихончук та Почесною грамотою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації  Басистюк Людмилу Дмитрівну, головного спеціаліста з питань загальної середньої освіти управління освіти.


Почесною грамотою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації  нагороджені:

    Вихівська Галина Броніславівна, методист методичного кабінету та педагог-організатор наукового товариства Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України,

    Чілій Світлана Анатоліївна, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім.  Валі Котика,

    Чайка Зоя Володимирівна, завідувач дошкільного навчального закладу №1 «Перлинка»,

    Королькова Галина Андріївна, методист центру дитячо-юнацької творчості,

    Пастушок Тетяна Леонідівна, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3,

    Малько Дмитро Анатолійович, учитель предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6,

    Башинська Ольга Євгенівна, учитель музики  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8,

    Гуменна Любов Спиридонівна, учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей»,   

    Костік Марія Василівна,  учитель англійської мови навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей»,         

    Комарніцька Ірина Зіновіївна, учитель-логопед дошкільного навчального закладу №4 «Світлячок»,    

    Артемчук Валентина Кузьмівна, учитель світової літератури  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.


Грамотою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації  нагороджені:

   Загоронюк Юрій Олександрович, учитель фізичної культури  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства,

   Клімович Діна Степанівна, учитель біології спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства,

   Михальчук Ірина Ігорівна, учитель інформатики спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства,

   Габінет Ірина Василівна, вихователь спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів,

   Руда Олена Дмитрівна, вихователь спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів.


Грамотою управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради нагороджені:

    Козікова Валентина Миколаївна, учитель початкових класів НВК № 1 «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей»;

    Кудрін Василь Іванович, учитель предмету «Захист Вітчизни» НВК№3;

    Антонюк Наталія Анатоліївна, керівник гуртків ЦДЮТ;

    Колотова Олена Володимирівна, керівник гуртків ЦДЮТ;

    Буйських Жанна Василівна, учитель-логопед методичного кабінету управління освіти;

    Микитюк Тамара Миколаївна, завідувач ДНЗ №12 «Ялинка»;

    Заслонкін Валерій Вілійович, учитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  ім.  Валі Котика,

    Собчук Наталія Миколаївна, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6,

    Акуліч Варвара Афанасіївна, старша медична сестра ДНЗ №11 «Дзвіночок»;

- з нагоди професійного свята - Дня психолога, практичні психологи навчальних закладів міста:

    Дацюк Леся Віталіївна НВК №1;

    Рибак Лілія Олександрівна, ДНЗ №7;

    Рула Світлана Миколаївна, ЦДЮТ;

    Сидорова Наталія Миколаївна, ЗОШ №3;

    Туринська Катерина Леонідівна, ЗОШ №8;

    Фомюк Ірина Петрівна, МНВК;

    Янчевська АлінаАнатоліївна, НВК №3;

- з нагоди 25-річчя з дня заснування дошкільного навчального закладу №7 «Дюймовочка»:

    Танчук  Клавдія Василівна, завідувач;

    Демчук Галина Степанівна, старша медична сестра;

   Терлецька Інна Василівна, шеф-кухар;

    Багінська  Тетяна Степанівна, вихователь;

    Колеснікова Надія Яківна, вихователь;

    Маслюк Ніна Степанівна, помічник вихователя;

- з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля:  завідувачі:

    Герасимчук Галина Борисівна, завідувач ДНЗ №2 «Сонечко»,

    Капиця Віра Феодосіївна, завідувач ДНЗ №6 «Білочка»,

    Микитюк Тамара Миколаївна, завідувач ДНЗ №12 «Ялинка»;

- вихователі-методисти:

    Олійник Тетяна Миколаївна, вихователь-методист ДНЗ №1 «Перлинка»,

    Уманець Людмила Олександрівна, вихователь-методист ДНЗ №4 «Світлячок»,

    Косовська Тетяна Володимирівна, вихователь-методист ДНЗ №7 «Дюймовочка»;

старші медичні сестри:

     Вербицька Валентина Миколаївна, старша медична сестра ДНЗ №3 «Ластівка»,

     Сторожук Зоя Петрівна, старша медична сестра ДНЗ №5 «Казка»,

     Пашкевич Валентина Василівна, старша медична сестра ДНЗ №9 «Барвінок».


Подякою управління освіти нагороджені:

    Лоєва Наталія Василівна, голова Шепетівської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Хмельницької області;

з нагоди професійного свята - Дня психолога, практичні психологи навчальних закладів міста:

    Вівчарчук Ірина Євгенівна, ДНЗ №11 «Дзвіночок»;

    Мойсеєнко Наталія Олегівна, НВК №2;

    Радченко Катерина Олегівна, ЗОШ №6;

   Руднєва Валерія Вікторівна, ДНЗ №1 «Перлинка».

 


   
   
       Наказом управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 127-НВ від 26.09.2007 з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищення престижності вчительської професії створено "Алею педагогічної слави".
       Положення про «Алею педагогічної слави» - Pologenya_Aleya_Slavu.doc
    На "Алею педагогічної слави" занесені:
     1. Руда Надія Миколаївна, ветеран педагогічної праці. Відмінник народної освіти. Нагороджена медаллю «А.С.Макаренко», вчитель-методист, 17 років очолювала освітянську галузь міста.
     2. Стародубець Ксенія Єрмолаївна, ветеран педагогічної праці, вчитель початкових класів середньої школи №5. Заслужений вчитель Української РСР. Нагороджена медаллю «А.С.Макаренко» (на жаль, померла в 2008р.).
     3. Желєзнякова Лідія Георгіївна, ветеран педагогічної праці, вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора.
     4. Трохимчук Ганна Григорівна, ветеран педагогічної праці, вчитель початкових класів середньої школи №2. Відмінник народної освіти. Нагороджена медаллю «А.С.Макаренко».
     5. Майдачевська Галина Пилипівна, ветеран педагогічної праці, вчитель історії навчально-виховного об’єднання «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №3. «Заслужений вчитель Української РСР».
     6. Бєглова Лариса Петрівна, ветеран педагогічної праці, вчитель російської мови та літератури навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія». Відмінник освіти України. Нагороджена медаллю «А.С. Макаренко», вчитель-методист.
     7. Майзліш Марко Семенович, вчитель математики навчально-виховного об’єднання «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М.Островського» №2. Відмінник народної освіти, вчитель-методист.
    8. Ковальський Леонід Савович, ветеран педагогічної праці, вчитель предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Нагороджений орденом «За службу Батьківщині в Збройних Силах» ІІІ ступеня, вчитель-методист.
     9. Тихончук Людмила Іванівна, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», вчитель-методист.
     10. Зайцева Тетяна Григорівна, вчитель біології навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Заслужений вчитель України. Нагороджена орденом «За заслуги ІІІ ступеня», вчитель-методист.
     11. Новікова Неля Анатоліївна, вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу№1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Національний переможець програми «Українсько-американські премії за досягнення у викладанні», вчитель-методист.
    12. Швець Зінаїда Володимирівна, вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу№1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Національний переможець програми «Українсько-американські премії за досягнення у викладанні», старший вчитель.
    13. Уткіна Наталія Петрівна, вчитель початкових класів навчально-виховного комплексу№1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», вчитель-методист.
    14. Біленька Оксана Миколаївна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури навчально-виховного комплексу №3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військовою підготовкою». Переможець Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник-2004», ІІ місце в номінації «Класні керівники 5-11 класів гімназій, ліцеїв, колегіумів, коледжів», старший вчитель.
     15. Лешкевич Алла Павлівна, вчитель географії навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Відмінник освіти України, вчитель-методист.
     16. Щербіюк Лариса Геннадіївна, вчитель трудового навчання навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія». Відмінник освіти України, вчитель-методист.
     17. Гудкова Надія Петрівна, вчитель біології навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія». Відмінник освіти України, вчитель-методист.
     18. Біла Наталія Федорівна, вчитель початкових класів навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія».Дипломант сьомого міжнародного конкурсу з української мови, нагороджена премією Олександра Мороза, вчитель-методист.
     19. Можейко Галина Опанасівна, директор навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Заслужений працівник освіти України, вчитель-методист.
     20. Лоєва Наталія Василівна, голова міської організації профспілки працівників освіти. Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки України, «Срібна відзнака».
     21. Королькова Галина Андріївна, методист центру дитячо-юнацької творчості, призер Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Методист позашкільного закладу».
     22. Воропай Наталія Іванівна, директор міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Відмінник освіти України. Нагороджена нагрудним знаком «А.С.Макаренко», вчитель-методист.
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради © 2017