Управління освіти Шепетівської міської ради
Вівторок, 21.09.2021, 21:49
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна 2013 рікРеєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 343
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


        В управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради діє пункт реєстації всіх бажаючих проходити ЗНО-2013, адреса: вул.Островського, 42, відповідальний за реєстрацію - Бунечко Неля Йосипівна, тел.: (03840)4-26-04. 

      Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (надалі – ЗНО) здійснюватиметься з 4 січня до 5 березня 2013 року.
      Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати ЗНО з яких мають бути зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).
      Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести. 
      Зовнішнє незалежне оцінювання бажаючих вступати в 2013 році до вищих навчальних закладів буде проводитися з таких предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.
      Тести для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії можуть бути перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літературиросійською мовою.
      Якщо ви виявили бажання скласти тести з певного предмета однією з мов національних меншин, то під час проходження ЗНО отримаєте тестовий зошит, перекладений відповідною мовою. Тестовий зошит, укладений українською мовою, у такому разі не надається.
      Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.
      Для реєстрації особа повинна до регіонального центру оцінювання якості освіти надіслати поштою не пізніше 05 березня 2013 року (бажано цінним листом із описом вкладення) комплект документів:
      Обов’язково:
       Заяву-реєстраційну картку. Сформувати її потрібно за допомогою Програми створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти ЗНО в 2013 році (далі – Програма реєстрації), розміщеної на веб-сайтах Українського та регіональних ЦОЯО. Створити заяву-реєстраційну картку, використовуючи Програму реєстрації, Ви зможете самостійно або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації (інформація про адреси та графік роботи Пунктів реєстрації буде розміщена на сайтах РЦОЯО). Після того, як Ви роздрукуєте заяву-реєстраційну картку, заповніть її власноруч і в спеціально відведених місцях наклейте дві ідентичні фотокартки розміром 3х4 см.
        Копію паспорта (сторінка №1 з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 01 вересня 2012 року не виповнилося шістнадцять років).
        Довідку з місця навчання за зразком, установленим Українським центром оцінювання якості освіти для осіб, які здобудуть повну загальну середню освіту в 2013 році, або копію атестата.
       За потребою:
       Копію документа про зміну прізвища, ім'я, по батькові
(для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних). 
       Висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях).
       Переклад документів українською мовою, завірених нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою).
       На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.
       Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом разом із:
       1. реєстраційною карткою абітурієнта; 
       2. інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік»;
       3. повідомлення про створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання та висновок закладу охорони здоров’я (особам, які надали відповідний висновок).
       Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до відповідного регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.
       Для кожного зареєстрованого абітурієнта на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.
       Застереження! Підстави для відмови в реєстрації:
       1. надання не всіх документів, необхідних для здійснення реєстрації;
       2. неналежно оформлення заяви-реєстраційної картки;
       3. зазначення в заяві-реєстраційній картці недостовірних даних;
       4. неможливість створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до висновку закладу охорони здоров’я;
       5. подання заяви пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).
       У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації особі надсилається рекомендованим поштовим відправленням лист, де зазначено причину відмови.
       Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, усуньте причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та надішліть повторно реєстраційні документи до регіонального центру. У такому разі до комплекту реєстраційних документів додається копія листа регіонального центру з відмовою в реєстрації.
       Абітурієнт має право внести зміни до реєстраційних даних (змінити перелік предметів, внести зміни до персональних даних) шляхом проходження повторної реєстрації, надіславши до регіонального центру повний комплект реєстраційних документів та раніше отриманий Сертифікат, що анулюється.
       Якщо через певні причини абітурієнт не зможе взяти участь у зовнішньому оцінювання, то повинен надіслати до регіонального центру раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації.
       Зміни до реєстраційних даних або відмову від проходження ЗНО можна надіслати лише до 19 березня 2013 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем).
       Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів.
Бажаємо успіхів!

         Наказ МОНМС України від 20 листопада 2012 року № 1297 "Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році" - 2013_Nakaz_1297.pdf

         Наказ МОНМС України від 22 жовтня 2012 року № 1130 "Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2013 році" - 2013_Nakaz_1130.pdf

         Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1244 від 05.11.2012, зареєстрований в Міністерстві юстиції 13.11.2012 року за № 1902/22214, "Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році" - 2013_MON_1244_Umovi.pdf

         Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.08. 2012 р. № 943 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році» - 2013_Nakaz_MON_943.pdf

Абітурієнтам 2013 року!
(або тим, хто хоче спробувати свої сили)
          Для того щоб у червні 2013 року бути обізнаним з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання та почувати себе впевнено на пункті тестування,
ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ЗНО!
         Пробне ЗНО дає можливість:
 • ознайомитися з правилами проведення ЗНО;
 • підготуватися психологічно до проходження ЗНО;
 • ознайомитися з форматами тестових зошитів;
 • орієнтуватися в різних формах тестових завдань;
 • розрахувати час на виконання частин тестового зошита;
 • потренуватися в заповненні бланків відповідей типу А і Б;
 • отримати результат за шкалою 100-200 балів.
Як визначити результати пробного ЗНО?
 • Кожен учасник отримає бланк з правильними відповідями та схемами підрахунку балів і зможе самостійно визначити кількість тестових балів, набраних під час проходження пробного тестування.
 • Про результат пробного тестування за шкалою 100-200-балів можна буде дізнатися на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника ПЗНО», створених на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.
Участь у пробному ЗНО дає доступ
до тренувального ON-LINE тестування
Зацікавився?
         Заходь на сайт Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти у розділ «Пробне ЗНО»
Реєстрація учасників на пробне ЗНО буде тривати
з 01 до 30 листопада 2012 року
через мережу Internet на сайті ВРЦОЯО (www.vintest.org.ua).
        Для реєстрації необхідно:
 • зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО;
 • заповнити реєстраційну форму; вибрати предмети пробного ЗНО;
 • з персональної сторінки роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
 • на основі цієї квитанції здійснити оплату в установах будь-якого банку України протягом 5 (п’яти) робочих днів, але не пізніше 10 грудня 2012 р.;
 • роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.
       23.03.2013 – українська мова і література,біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (за вибором) 
       30.03.2013 – математика, історія України, хімія, географія, світова література
       У зазначений в запрошенні-перепустці день та час з’явитися на пункт пробного ЗНО. Перед початком пробного ЗНО пред’явити такі документи:
 • запрошення-перепустку; 
 • квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного ЗНО;
 • паспорт (свідоцтво про народження).
Куди звертатися за інформацією?
Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
21009 вул. Київська, 46 м. Вінниця
Сайт – www.vintest.org.ua 
E-mail – vintest@ukr.net 
Skype-ім’я – vintest.org.ua  
Гаряча лінія – (0432) 65 65 35
Участь у пробному ЗНО – це перший крок до успішного проходження
зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році!

Визначено перелік предметів, із яких у 2013 році буде проведено
зовнішнє незалежне оцінювання
     У Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.08. 2012 р. № 943 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році».
     Цим документом встановлено, що зовнішнє незалежне оцінювання бажаючих вступати в 2013 році до вищих навчальних закладів буде проводитися з таких предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.
     Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.
     Тести для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою.
     Наказ МОНмолодьспорту України від 23.08.2012р. №943 - 2013_Nakaz_MON_943.pdf

Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

 • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2021