Управління освіти Шепетівської міської ради
Вівторок, 19.03.2024, 05:12
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Зовнішнє незалежне оцінюванняРеєстрація Вхід
Меню сайту
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

ЗВІТ НМТ-2022 - https://drive.google.com/file/d/1nC_5uNZLNjDxSM_XWR5GYDT7n6R8wpT-/view?usp=share_link

 

ПРОГРАМИ ЗНО-2023 - https://osvita.ua/test/program_zno/


 

НМТ–2023: К А Л Е Н Д А Р    П Р О В Е Д Е Н Н Я

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ). 

Тестування проходитиме у дві сесії:

  • основна: 5 червня – 23 червня;
  • додаткова: 11–24 липня.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

До 7 травня 2023 року зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

У додатковий період (5–12 червня) зможуть зареєструватися  особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації; реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.

Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ. 

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.


 

НМТ-2023: Д Е М О Н С Т Р А Ц І Й Н И Й   Т Е С Т   З   А Н Г Л І Й С Ь К О Ї   М О В И

Сьогодні пропонуємо потенційним учасникам тестування виконати завдання  з англійської мови.

Онлайновий тест  із цього предмета вже доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета. 

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із  демонстраційним варіантом тесту з англійської мови на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Зауважте, що в тестах з іноземних мов на реальному тестуванні не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде і завдань з аудіювання. 

Принагідно зазначимо: Український центр оцінювання якості освіти розвиває власну тестову платформу, тож у майбутньому подібні завдання обов’язково стануть  доступними й на ній.

Нагадуємо: УЦОЯО вже підготував демонстраційні варіанти завдань з обох предметів обов’язкового блоку НМТ: 28 лютого на нашому сайті було розміщено демонстраційний варіант завдань з української мови, 4 березня ー з математики, 13 березня ー з історії України, 16 березня ー з фізики.

Продовжуйте стежити за новинами на нашому сайті ー так ви зможете якнайшвидше дізнаватися актуальну інформацію про НМТ і краще підготуватися до нього.


 

МТ-2023: Щ О   П О Т Р І Б Н О   З Н А Т И   П Р О  Р Е Є С Т Р А Ц І Ю

3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті.  Триватиме вона до 3 травня. 

Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби  створити  персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на нашому вебсайті. Ця функція  активується одночасно з початком реєстрації. 

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

  • унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
  • завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
  • сформувати Сертифікат НМТ 2023 року. 

Копії яких документів знадобляться для реєстрації? Ось перелік:

  1. паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
  2. документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  3. документ, що підтверджує внесену інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

За потреби додати копії:

  • свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);
  • нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • документа, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;
  • документа, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ.

Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ буде завантажувати в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файла у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб; зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.

Також під час реєстрації вступник матиме змогу вибрати предмет додаткового блоку. А ще населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ – цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

Зважте на те, що навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, – українська мова та математика, – будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.

Після надсилання інформації на обробку до 7 травня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни до інформації про:

  • назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;
  • населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;
  • потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій. 

Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат. Його вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.


 

НМТ–2023: З А Т В Е Р Д Ж Е Н О   Х А Р А К Т Е Р И С Т И К И   П Р Е Д М Е Т Н И Х   Т Е С Т І В

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного та додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2023 року. Цим наказом визначено кількість завдань з кожного предмета, форми тестових завдань, час на їх виконання, схеми нарахування балів.

Тести  з української мови, історії України, біології та хімії міститимуть по 30 завдань, з математики й фізики – 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської,  іспанської, німецької  або французької) – 32 завдання.

Нагадаємо, усі завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів. Зміст завдань з історії України охоплюватиме події другої половини XVI – початку ХХІ ст.

Докладніше про зміст, структуру кожного предмета НМТ й оцінювання з нього читайте у відповідних розділах.

  1. УКРАЇНСЬКА МОВА
  2. МАТЕМАТИКА
  3. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
  4. БІОЛОГІЯ
  5. ІНОЗЕМНІ МОВИ
  6. ФІЗИКА
  7. ХІМІЯ

 

ХАРАКТЕРИСТИКА НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИТЕСТУ (НМТ) 2023 РОКУ

Завдання національного мультипредметного тесту укладатимуться відповідно до характеристик предметних тестів, що затверджені Українським центром оцінювання якості освіти.

Характеристиками мультитесту (НМТ) визначені форми тестових завдань, час на їх виконання, схеми нарахування балів за завдання, розподіл завдань тестів.

Випробування містить три блоки завдань з трьох предметів: два обов'язкові – українська мова та математика, і один за вибором вступника: історія України, біологія, хімія, фізика або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська). Загальна кількість завдань мультипредметного тесту різниться у різних предметних блоках, на виконання всього тесту вступникам буде відведено 180 хвилин. 

Завдання НМТ відповідатимуть змісту чинних програм ЗНО з усіх предметів і будуть аналогічними до раніше використовуваних завдань у ЗНО.

Завдань з відкритою формою відповіді, наприклад, написання власного висловлення в блоці з української мови чи аудіювання у блоці з іноземної мови в національному мультитесті не буде.

Завдання будуть оцінені відповідно до схеми нарахування балів, що застосовувалась у зовнішньому незалежному оцінюванні у попередніх роках. За виконання завдань з кожного предметного блоку учасник тесту отримає окремий результат.

Максимальна кількість балів з української мови складатиме 45 балів, з математики, фізики, іноземної мови – 32 бали, історії України – 54 бали, біології – 46 балів, хімії – 40 балів. 

Для вступу до закладів вищої освіти результат з кожного предмета окремо буде переведено в шкалу 100–200 балів. Для отримання результату за шкалою 100–200 балів буде достатньо набрати 10% правильних відповідей на завдання з кожного предмета. Зокрема, з української мови та біології вступник має набрати мінімум 5 балів, з математики, фізики, іноземної мови, хімії –  4 бали, з історії України – 6 балів.

Структура тесту НМТ з української мови

Усього в блоці НМТ з української мови буде 30 завдань, з-поміж яких:

  • 10 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 15 завдань з вибором однієї правильної відповіді з п’яти варіантів;
  • 5 завдань на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»).

У цьому блоці не буде завдань, які передбачають надання письмової відповіді (власне висловлення). Також у блоці не буде й завдань з української літератури.

Структура тесту НМТ з математики

Усього в блоці НМТ з математики буде 22 завдання, з-поміж яких:

  • 15 завдань з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів;
  • 3 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 3 «логічні пари»);
  • 4 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).

В блоці НМТ з математики не буде завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Структура тесту НМТ з історії України

Усього в блоці НМТ з історії України буде 30 завдань, з-поміж яких:

  • 20 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 4 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»);
  • 3 завдання на встановлення послідовності ( потрібно правильно вказати послідовність запропонованих подій);
  • 3 завдання з вибором 3 відповідей із 7 запропонованих варіантів.

Структура тесту НМТ з іноземної мови

Усього в блоці НМТ з англійської, німецької, французької та іспанської мови буде 32 завдання, з-поміж яких:

  • 5 завдань з вибором однієї правильної відповіді;
  • 11 завдань на встановлення відповідності;
  • 16 завдань на заповнення пропусків у тексті.

Тест не міститиме завдань з аудіювання та завдань для надання письмової розгорнутої відповіді.

Структура тесту НМТ з біології

Усього в блоці НМТ з біології буде 30 завдань, з-поміж яких:

  • 24 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 4 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»);
  • 2 завдання з вибором 3 відповідей із 3 груп запропонованих варіантів.

Структура тесту НМТ з хімії

Усього в блоці НМТ з хімії буде 30 завдань, з-поміж яких:

  • 22 завдання з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 2 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 3 «логічні пари»);
  • 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Структура тесту НМТ з фізики

Усього в блоці НМТ з фізики буде 20 завдань, з-поміж яких:

  • 12 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 2 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»);
  • 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО ЗА МАТЕРІАЛАМИ Освіта в Україні - Освіта.ua

Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Соборності,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія"
з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:
4-07-88, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює
з 8.00 до 17.00

Пошук
Архів записів
Корисні посилання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2024