Управління освіти Шепетівської міської ради
Понеділок, 23.09.2019, 07:37
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 389
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів

    19 серпня 2019 р. на базі  Шепетівського  ЗДО№11 «Дзвіночок» відбувся методичний практикум  для вихователів міста з питання «Середовищна  модель : акценти освітньої роботи».

    Під час засідання Шахрай Н.В., завідувач ЗДО№11 «Дзвіночок» поділилася  своїм досвідом роботи, креативними ідеями та натхненням щодо  бачення  сьогодення та  перспектив  у розвитку розвивального середовища закладу. Особливу увагу звернула на нові акценти  організації ігрового простору, досвід   інших  держав та  дотримання вимог  до безпеки облаштування груп.

    Учасники заходу мали можливість ознайомитися з вимогами до  створення сучасного освітнього  простору ; визначили  як оптимально організувати   предметно-розвивальне середовище. За допомогою проведених інтерактивних вправ, ігор учасники заходу   конструювали  різні моделі   сучасних осередків для розвитку. Підсумком  методичного практикуму  був  перегляд  спецпроекту ТСН "Рецепти росту"  та відеоекскурс в групові приміщення закладу.

Переглядів: 4 | Додав: Taras | Дата: 20.09.2019 | Коментарі (0)

     16 вересня 2019 року в Шепетівському міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулось урочисте відкриття навчального року в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста». Цього дня до закладу завітали учні НВК №1 разом з вчителями і батьками.  Для  них педагоги підготували багато цікавих заходів та сюрпризів.

     Свято  розпочалося з екологічного флешмобу «Бережемо природу», за активну участь в якому учасники отримали яскраві наліпки. Потім усі бажаючі могли взяти участь  в майстер-класах з виготовлення листівок з природного матеріалу, а також долучитися до колективного проекту «Моя Україна» - викладання карти України з вербових гілочок.

      Особливий захват всім гостям подарували юні кінологи, які підготували виступи з кінологічного фрістайлу,  подолання перешкод собаками, спілкування з собаками-аніматерапевтами. Крім того, для учнів старшого віку було проведено квест «Екологічний всюдихід». В ході квесту діти завзято виконували завдання та розв’язували екологічні головоломки, демонструючи неабиякі знання з екології та біології. Під час екскурсії в куточках живої природи, діти  могли ближче познайомитись з домашніми улюбленцями,  погладити кроликів, морську свинку і навіть тарганів з ігуаною. День відкритих дверей вдався, це читалось в захоплених оченятах дітей, в їх емоційних вигуках та в коментарях батьків, про те, що «ЦЕНТУМ – це заклад, куди хочеться повертатись».

... Читати далі »

Переглядів: 7 | Додав: Taras | Дата: 18.09.2019 | Коментарі (0)

    11.09.2019 у ЗДО  №1 «Перлинка» під керівництвом методиста з дошкільної освіти Скрипак Н.О. відбувся "Майстер - клас"  завідувача Чайки З.В. В ході майстер – класу новопризначені керівники ДНЗ міста вдосконалювали свою майстерність з питання "Оформляємо управлінську документацію без помилок".  У формі інтерактивних ігор учасники заходу не лише обговорили  Закон  "Про забезпечення функціонування української мови як державної», а й  перевірили свої знання  по оформленню ділової документації відповідно нового правопису та норм діловодства.

Переглядів: 3 | Додав: Taras | Дата: 13.09.2019 | Коментарі (0)

    05.09.2019 року на базі міського інклюзивно-ресурсного центру відбулася нарада з питання «Організація інклюзивного та індивідуального навчання для дітей  з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти» за участю фахівців центру, заступників директорів ЗСО та дотичних педагогічних працівників  у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. На якій проаналізовано структуру написання індивідуальної програми розвитку дитини в навчальному закладі, щодо роботи команди супроводу дітей з ООП та визначено основні пріоритетні напрямки діяльності на 2019-2020 н.р.

Переглядів: 13 | Додав: Taras | Дата: 09.09.2019 | Коментарі (0)

     Комунальна установа Шепетівський міський інклюзивно-ресурсний центр Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців:

  • вчителя логопеда
  • вчителя дефектолога
  • вчителя лікувальної фізкультури (реабілітолога)

     Для участі у конкурсі запрошуються особи, які мають: вищу  педагогічну освіту не нижче ступеня магістра або  освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «корекційна освіта», «спеціальна освіта», «лікувальна фізкультура».

     Конкурсній комісії  подаються (особисто або поштою)  такі документи: копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі: копію трудової книжки;  копію документів про освіту з додатками, письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

    Кандидати  подають документи особисто протягом 20 днів з дня публікації оголошення до Шепетівського міського інклюзивно-ресурсного центру за адресою: 30400, Хмельницька обл.., м. Шепетівський, вул. Островського, 42. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається  дата зазначена на поштовому  штемпелі.

     Додаткову інформацію  по проведенню конкурсу  надає Колісецька Олена Федорівна, тел..0675285620, Бондарук Наталія Олександрівна тел.0989796395

Переглядів: 20 | Додав: Taras | Дата: 04.09.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 8 | Додав: Taras | Дата: 02.09.2019 | Коментарі (0)

     28 серпня 2019 року в Шепетівському НВК№1 відбувся освітянський форум «Розбудова системи забезпечення якості освіти: реформи, виклики та перспективи». На заході були присутні: міський голова М.І.Полодюк, заступник міського голови Н.В.Стасюк, працівники управління освіти, керівники закладів освіти міста, педагоги. У першій частині форуму заступник начальника управління освіти Т.В. Музика акцентувала увагу на здобутках 2018-2019 н.р., окреслила проблеми й спроектувала шляхи, які забезпечать успішну роботу в новому навчальному році. Премією міського голови був нагороджений 91 педагог, що підготував переможців олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів, конкурсу-захисту МАН України, змагань, різноманітних освітніх випробувань.

    У другій-практичній частині зібрання «Проект як форма реалізації інноваційної політики освітнього закладу» керівники та педагоги закладів працювали в трьох локаціях (ЗДО, ЗЗСО, ЗПО), де познайомилися з участю педагогічних колективів у проектах Всеукраїнського рівня, а їх впроваджено в освітній простір міста 10. А найголовніше – усі спільно осмислили важливість проектної діяльності в професійному зростанні педагога.

... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: Taras | Дата: 29.08.2019 | Коментарі (0)

     27 серпня 2019 в ДНЗ №2 «Сонечко»  відбулося методичне об´єднання вихователів молодших та середніх груп на тему: «Безпека життєдіяльності молодших дошкільників, як складова інваріативної частини Базового компоненту та фундамент успішного розвитку особистості».  В рамках  заходу педагогами розглянуто  вимоги чинних програм з даного розділу, обговорено проблему створення безпечного середовища  в умовах дошкільного закладу.  Проведено серію інтерактивних ігор з педагогами, спрямованих на відпрацювання  дій у надзвичайних ситуаціях, надано поради про надання першої долікарської допомоги у випадках дитячого травматизму. Практичною частиною заходу став обмін досвідом у плануванні  освітньої роботи з даного розділу програми, було практично розглянуто використання метода коректурних таблиць, розумної казочки, моделювання ситуацій в ознайомленні дітей дошкільного віку з правилами безпечної поведінки у довкіллі.

Переглядів: 10 | Додав: Taras | Дата: 29.08.2019 | Коментарі (0)

      27 серпня 2019 в ДНЗ №10 «Михайлик»  відбулося методичне об´єднання завідувачів та вихователів-методистів ЗДО міста на тему: «Анатомія  планування роботи ЗДО». Метою заходу була актуалізація проблеми системного підходу до   планування роботи  як вирішального чинника оптимального функціонування закладу, вдосконалення   професійної   компетенції,  культури управління. В ході методичного об’єднання  керівників ознайомлено із  сучасними вимогами щодо різних видів планування,  алгоритмом  наповнення  планів, побудовою аналізу діяльності роботи закладу за минулий навчальний рік. Практичною частиною заходу став обмін досвідом у складання річного плану роботи ЗДО.

Переглядів: 10 | Додав: Taras | Дата: 29.08.2019 | Коментарі (0)

    27. 08. 2019 року в ЗДО №8 «Калинонька» відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників  з теми: «Сучасні підходи до музичної діяльності дошкільників відповідно до програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та освітньої програми  «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку».  Мета заходу:  підвищення рівня компетентності музичних керівників відповідно до вимог Державних стандартів дошкільної освіти України.

    Під час засідання акцентувалась увага на інноваційні концепції музичного виховання, а також  музикотерапію та її вплив на розвиток і виховання дітей дошкільного віку.  Музичні керівники ЗДО міста отримали цікаві змістовні консультації,  обмінялися досвідом роботи з даного питання.

Переглядів: 9 | Додав: Taras | Дата: 29.08.2019 | Коментарі (0)

     27.08.2019 р. в закладі дошкільної освіти  №7 «Дюймовочка» відбулося методичне об’єднання вихователів старших груп  на тему «Свобода замовизачення. Формуємо  успішну особистість на етапі дошкільного дитинства» (керівник вихователь-методист ЗДО №11 «Дзвіночок » Байдюк С.І.).

    Під час засідання педагоги обговорили  нагальні питання розвитку освіти, готовність  вихованців до НУШ , опрацювали та отримали роз'яснення щодо  механізмів формування важливих моральних ціннісних орієнтацій  у дітей старшого дошкільного віку.

    Особлива увага  у ході  роботи об'єднання  приділялася методичним рекомендаціям щодо  організації освітньої роботи в закладах дошкільної освіти у 2019-2020 навчальному році та  створенню сучасного формату організації життєвого простору в ЗДО.

Переглядів: 12 | Додав: Taras | Дата: 29.08.2019 | Коментарі (0)

Доповідь заступника начальника управління освіти Музики Т.В.

"Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2018-2019 н.р.

та завдання на 2019-2020 н.р.” - dopovid_2019.doc

Переглядів: 17 | Додав: Taras | Дата: 27.08.2019 | Коментарі (0)

    20-21 серпня 2019 року комісією проведено огляд закладів освіти міста з питання підготовки до нового навчального року. В усіх закладах проведено ремонт приміщень, різних систем, які цього потребували, зокрема: опалювальної, каналізаційної, освітлювальної, водопровідної тощо. З метою поповнення матеріально-технічної бази придбано технічні засоби тавчання, інструменти, прилади, інвентар тощо. Створено належні умови для навчання та виховання дітей. За результатами огляду встановлено, що всі заклади освіти до нового навчального року підготовлені.

Переглядів: 27 | Додав: Taras | Дата: 23.08.2019 | Коментарі (0)

    13-15 серпня 2019 року працівники психологічної служби міста брали участь у тренінговому навчанні «Базові навички медіатора в навчальному закладі».

    Три дні навчання у НВК №1 під керівництвом тренерки Тетяни Василівни Захаревич-Любченко, методиста методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради, швидко минули, тому що пройшли в теплій, дружній атмосфері спілкування з однодумцями. Соціально-психологічна команда отримала базові знання з конфліктології, миробудування та медіації, відпрацювали навички ведення процедури медіації, відновлювальні практики миробудування тощо. Відтепер психологи і соціальні педагоги міста готові впроваджувати в роботу факультативний курс «Вирішую конфлікт і будую мир навколо себе» та вирішувати шкільні конфлікти шляхом шкільної служби порозуміння.
    Така робота всіх зарядила позитивом і натхненням на прийдешній навчальний рік!

Переглядів: 21 | Додав: Taras | Дата: 19.08.2019 | Коментарі (0)

Лист Міністерства освіти і науки України №1/11-5966 від 01.07.2019 "Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році" - List_MON_1-11-5966.docx

Переглядів: 35 | Додав: Taras | Дата: 08.07.2019 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 116 117 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2019