Управління освіти Шепетівської міської ради
Friday, 01.07.2022, 10:02
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Total of answers: 417
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Головна » 2015 » October
28 October, Wednesday
27 October, Tuesday
26 October, Monday
24 October, Saturday
23 October, Friday
22 October, Thursday
21 October, Wednesday
20 October, Tuesday
09 October, Friday
01 October, Thursday
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  October 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2022