Управління освіти Шепетівської міської ради
Середа, 21.10.2020, 12:00
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 342
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2015 » Листопад » 11

8 клас

І місце – Іванюк Аліна, учениця НВК№2, учитель Карнаух М.В.

ІІ місце – Костюк Ігор, учень НВК№1, учитель Фурман Л.Г.

ІІІ місце – Панчук Юлія, учениця НВК№3, учитель Гродон С.Е.

9 клас

І місце – Гранатир Ігор, учень НВК№1, учитель Пинда Н.М.

             Лісніковська Наталія, учениця НВК№3, учитель Гродон С.Е.

ІІ місце – Ошарова Аліна, учениця НВК№2, учитель Курганська Л.В.

ІІІ місце – Лівандовський Олексій, учень СЗОШ№2, учитель Самойлович Л.І.,

               Заяц Валерія, учениця ЗОШ№3, учитель Линник О.П.

10 клас

І місце – Гунько Ярослав, учень ЗОШ№6, учитель Сібагатова І.Г.

ІІ місце – Романюк Вероніка, учениця НВК№3, учитель Оніщук М.В.,

              Ємець Вероніка, учениця НВК№2, учитель Курганська Л.В.

ІІІ місце – Комарніцька Лілія, учениця НВК№1, учитель Фурман Л.Г.

11 клас

І місце – Коцюбко Юлія, учениця НВК№2, учитель Курганська Л.В.

ІІ місце – Соложенцева Маріанна, учениця СЗОШ№2, учитель Линник В.П.,

              Іванюк Марія, учениця ЗОШ№1, учитель Гасюк Л.В.

ІІІ місце – Стельмах Анна, учениця ЗОШ№4, учитель Гаврилюк Л.Д.,

               Пінчук Олександр, учень ЗОШ№8, учитель Полупан О.Ф.,

               Буряченко Вікторія, учениця НВК№1, учитель Обжирко Т.В.

... Читати далі »

Переглядів: 489 | Додав: Taras | Дата: 11.11.2015 | Коментарі (0)

8 клас

І місце – Паєвський Дмитро, учень НВК№1, учитель Горбань Н.К.

ІІ місце – Троц Дмитро, учень НВК№2, учитель Стойко О.А.

ІІІ місце – Цепаєва Ірина, учениця СШ-інтернат, учитель Давидюк Л.Г.

9 клас

І місце – Степанюк Аліна, учениця НВК№3, учитель Столярчук Г.В.

ІІ місце – Дикун Дарія, учениця НВК№1, учитель Лешкевич А.П.

ІІІ місце – Сорока Марія, учениця ЗОШ№1, учитель Красова Н.В.

10 клас

І місце – Павловська Аліна, учениця ЗОШ№1, учитель Красова Н.В.

ІІ місце – Савчук Оксана, учениця НВК№2, учитель Стойко О.А.

ІІІ місце – Щербаков Микола, учень СЗОШ№2, учитель Лешкевич В.В.

11 клас

І місце – Губенко Ольга, учениця СЗОШ№2, учитель Лешкевич В.В.

ІІ місце – Дейнега Лілія, учениця НВК№2, учитель Христіна О.П.

ІІІ місце – Закалата Дарина, учениця ЗОШ№1, учитель Красова Н.В.

        Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Паєвський Дмитро, Троц Дмитро,  Степанюк Аліна, Павловська Аліна, Губенко Ольга у січні-лютому 2016 року братимуть участь у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та краєзнавства. Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог і гідно представити рідне місто на обласному етапі олімпіади!

Переглядів: 445 | Додав: Taras | Дата: 11.11.2015 | Коментарі (0)

9 клас

І місце – Кравчук Назар, учень НВК№3, учитель Багнюк С.Г.,

              Андрюшенкова Аліна, учениця НВК№3, учитель Мокроуз Л.В.

ІІ місце – Висоцький Олександр, учень ЗОШ№3, учитель Ланчук І.Д.

              Остапчук Анастасія, учениця НВК№2, учитель Голощук М.І.

ІІІ місце – Зайцев Андрій, учень СШ-інтернат, учитель Гаврилюк В.О.,

               Присяжнюк Ігор, учень ЗОШ№8, учитель Ящук Ю.О.,

               Шептицька Марина, учениця ЗОШ№1, учитель Давидова Л.В.

               Максимчук Леся, учениця ЗОШ№4, учитель Ренська Т.Ф.

11 клас

І місце – Дідук Олександр, учень НВК №3, учитель Багнюк С.Г.

              Недорєзова Дар’я, учениця ЗОШ№8, учитель Драчук Л.В.

ІІ місце – Півень Михайло, учень МНВК, учитель Молоток Ю.В.

               Будник Анастасія, учениця МНВК, учитель Шевчук О.Д.

ІІІ місце – Фаріон Олександр, учень МНВК, учитель Гранатир П.Г.,

               Сапуга Надія, учениця ЗОШ№6, учитель Печенюк А.Ф.

        Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Кравчук Назар,  Андрюшенкова Аліна, Дідук Олександр у січні-лютому 2016 року братимуть участь у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового нав ... Читати далі »

Переглядів: 434 | Додав: Taras | Дата: 11.11.2015 | Коментарі (0)

Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2020