Управління освіти Шепетівської міської ради
Friday, 01.07.2022, 10:13
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Total of answers: 347
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Головна » 2016 » April
29 April, Friday
28 April, Thursday
26 April, Tuesday
25 April, Monday
22 April, Friday
21 April, Thursday
18 April, Monday
15 April, Friday
13 April, Wednesday
12 April, Tuesday
06 April, Wednesday
01 April, Friday
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  April 2016  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2022