Управління освіти Шепетівської міської ради
Friday, 01.07.2022, 09:24
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Total of answers: 347
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Головна » 2018 » October
30 October, Tuesday
29 October, Monday
26 October, Friday
23 October, Tuesday
19 October, Friday
18 October, Thursday
16 October, Tuesday
11 October, Thursday
09 October, Tuesday
05 October, Friday
04 October, Thursday
03 October, Wednesday
02 October, Tuesday
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  October 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2022