Управління освіти Шепетівської міської ради
Friday, 01.07.2022, 09:36
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Total of answers: 417
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Головна » 2019 » April
26 April, Friday
24 April, Wednesday
23 April, Tuesday
19 April, Friday
18 April, Thursday
15 April, Monday
11 April, Thursday
09 April, Tuesday
08 April, Monday
05 April, Friday
04 April, Thursday
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  April 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2022