Управління освіти Шепетівської міської ради
Неділя, 24.02.2019, 05:27
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 329
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів
Уряд затвердив план розвитку середньої освіти
        Вперше відбулось розширене засідання Уряду, присвячене розвитку української школи. "Українська школа, як і освіта в цілому, живе повноцінним життям. Вона тепер реформується відповідно до нових запитів сучасної епохи. Наші кроки концептуально спрямовані на головне в освіті - підвищення її якості", - сказав міністр освіти і науки Іван Вакарчук.
        Кабінет Міністрів України ухвалив пакет нормативно-правових актів, які сприятимуть подальшому розвитку української загальної середньої освіти.
        Зокрема, уряд затвердив План дій щодо розвитку загальної середньої освіти на 2009-2012 роки, Концепцію державної програми розвитку позашкільної освіти на 2010-2014 роки. 
       Урядовці також прийняли такі рішення:
  • про встановлення надбавок педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів у розмірі 20% від посадового окладу;
  • про завершення будівництва загальноосвітніх навчальних закладів;
  • про створення Ради директорів загальноосвітніх навчальних закладів при Кабінеті Міністрів України;
  • про групи продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів;
  • про дошкільний навчальний заклад - Центр розвитку дитини та типові штатні нормативи дошкільних навчальних закладів;
  • про придбання продуктів харчування бюджетними установами, зокрема, школами, та щодо обов'язкової сертифікації продуктів шкільного асортименту.
Переглядів: 869 | Додав: Taras | Дата: 06.10.2009 | Коментарі (0)

В українських школах - українська мова!
Кабінет Міністрів України вніс зміни до Положення
про загальноосвітній навчальний заклад
        Навчально-виховний процес в школах має здійснюватися українською мовою (уроки, заняття, заходи в позаурочний час). У школах з навчанням мовами національних меншин (кримськотатарська, польська, угорська, румунська, російська, молдовська) - мовою спілкування крім української є також мова відповідної національної меншини.
       Постанова спрямована на те, щоб закріпити право вибору школярів та їх батьків на навчання обраною мовою.
      У школах з мовами навчання національних меншин більшість предметів викладаються мовою відповідної національної меншини. Для поліпшення вивчення української мови та надання рівних можливостей для вступу до вищих навчальних закладів країни Міністерством освіти і науки минулого року була розроблена окрема програма.
  Запрошуємо всіх громадян відвідати урядовий портал (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=243093721)
та ознайомитися із текстом змін до постанови.
Переглядів: 831 | Додав: Taras | Дата: 06.10.2009 | Коментарі (0)

Виступ
Міністра освіти і науки України Івана Вакарчука
на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України
з питань розвитку загальної середньої освіти
5 жовтня 2009 року
Вельмишановна пані Прем'єр-міністр України!
Шановні члени Уряду! Шановні керівники шкіл!
Шановні Пані та Панове!
         Головними завданнями Уряду у реформуванні шкільної освіти є забезпечення високої якості освіти та рівного доступу до неї. На виконання цього завдання спрямована Програма діяльності Уряду.
         Ці питання обговорювалися під час селекторної наради, яку проводила Прем'єр-міністр Юлія Володимирівна Тимошенко 21 серпня, та під час зустрічі з директорами шкіл 1 жовтня.
        Аналіз стану шкільної освіти свідчить про серйозні зрушення в ній за останні два роки. Як досягнення, так і проблеми в освіті - це поле нашої спільної діяльності; всіх без винятку міністерств, всього суспільства.
        Якість освіти залежить від низки факторів.
        I. Насамперед - якість вчителя. В Україні є тисячі високоосвічених, кваліфікованих, захоплених своєю справою вчителів. Водночас середній рівень кваліфікації багатьох педагогів ще недостатньо високий. Якість же освіти школярів не може бути вищою від якості вчителя, який їх навчає.
         З цього року ми розпочали реформування підготовки вчителя, впровадження нової моделі підготовки студента до вчительської праці.
Переглядів: 1220 | Додав: Taras | Дата: 06.10.2009 | Коментарі (0)

          Відповідно до Плану Міністерства освіти і науки України щодо проведення науково-методичних конференцій та науково-практичних семінарів із проблем дошкільної та загальної середньої освіти у 2009 році Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти спільно з Університетом менеджменту освіти АПН України, Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, Головним управлінням освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Харківською державною академією фізичної культури, Інститутом охорони здоров’я дітей та підлітків АМН України 21-22 жовтня 2009 р. проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Шляхи формування здорової особистості в умовах безперервної освіти. Моніторинг здоров’я школярів”. Лист
Переглядів: 884 | Додав: Taras | Дата: 06.10.2009 | Коментарі (0)

         З метою забезпечення виконання плану заходів, спрямованих на формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2008 р № 1290-р (пункт5, розділу 1. Плану заходів), в Україні на загальнодержавному рівні щороку, 6-11 жовтня проводиться Тиждень енергоефективності. Наказ Хмельницького облуон
Переглядів: 1484 | Додав: Taras | Дата: 06.10.2009 | Коментарі (0)

Шановні колеги!

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівника освіти.

 
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Своєю натхненною працею ви робите цей світ гуманнішим, добрішим, сповненим світла, добра, надії.

Бажаю вам творчих успіхів, натхнення й оптимізму, міцного здоров’я, злагоди і щастя у сім’ях. Нехай ваш нелегкий шлях освячується любов’ю до дітей, радістю від вашої праці.

... Читати далі »

Переглядів: 2551 | Додав: Taras | Дата: 01.10.2009 | Коментарі (0)

Шановні працівники бібліотек!

Прийміть найщиріші слова вітань з нагоди професійного свята.

 Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра ... Читати далі »

Переглядів: 1158 | Додав: Taras | Дата: 29.09.2009 | Коментарі (0)

           Конкурс "Учитель року-2010" проходитиме із таких предметів: математики, правознавства, географії, хімії і трудового навчання. Вимоги до ІІ (обласного) туру конкурсу "Учитель року-2010".
Переглядів: 2225 | Додав: Taras | Дата: 29.09.2009 | Коментарі (0)

        29 жовтня 2009 року в м. Хмельницькому на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться обласна науково-практична конференція «Профілізація школи: знахідки, проблеми, перспективи»

Напрями роботи конференції

1.      Допрофільна підготовка: зміст, технології, результативність впровадження.

2.      Психолого-педагогічний супровід допрофільної підготовки і профільного навчання.

... Читати далі »

Переглядів: 1013 | Додав: Taras | Дата: 29.09.2009 | Коментарі (0)

ПРЕС-РЕЛІЗ
Міністр освіти і науки запроваджує обов'язковий тест з математики або історії України
Іван Вакарчук: "Суспільство не сприйме вже ні розширення категорій пільговиків, ні особливих абітурієнтів для кожного навчального закладу окремо, ні інших модифікацій"
         З наступного року обов'язковим для всіх вступників буде тестування з двох предметів: української мови і літератури, а також на вибір абітурієнта і залежно від напряму підготовки - з математики (природничі, математичні, технічні та технологічні, економічні напрями) або історії України (гуманітарні напрями). Міністр переконаний - таке нововведення дисциплінуватиме школярів і вони готуватимуться до тестів ретельніше.
        "ЗНО, як інструмент управління якістю освіти у середній та вищій школі, дозволяє коригувати рівень підготовки вступників та стимулювати до здобуття вищої освіти з пріоритетних для держави напрямів. У зв'язку з цим новими Умовами прийому передбачено обов'язкове тестування з математики або історії України", - повідомив Іван Вакарчук.
        Міністерство освіти і науки реформує стандарти середньої та вищої освіти. За результатами всеукраїнських нарад, проведених МОН, розроблено зміни до програм з фізики, математики, біології та хімії, історії, української та іноземних мов.
        "Ми маємо дотримуватися єдиних вимог до організації вступної кампанії, незалежно від статусу чи форми власності навчального закладу. Суспільство не сприйме вже ні розширення категорій пільговиків, ні особливих абітурієнтів для кожного навчального закладу окремо, ні інших модифікацій", - наголосив Міністр.
***
Переглядів: 942 | Додав: Taras | Дата: 29.09.2009 | Коментарі (0)

Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000»
ОГОЛОШУЄ Третій Всеукраїнський конкурс благодійних проектів
«Добро починається з тебе»
         До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об'єднань. Також запрошує органи влади, місцеві громади, соціально відповідальний бізнес та всіх представників українського суспільства не залишатися байдужими і долучитися до реалізації проекту. Умови, деталі на сайті - www.ukraine3000.org.ua
Переглядів: 994 | Додав: Taras | Дата: 29.09.2009 | Коментарі (0)

        25 вересня 2009 року відбувся заключний (підсумковий) етап міських змагань з техніки пішохідного туризму. Переможці змагань були нагороджені цінними подарунками та грамотами міського управління освіти. І місце - НВО№3, ІІ місце - НВК№3, ІІІ місце - НВК№2.
        
Переглядів: 863 | Додав: Taras | Дата: 29.09.2009 | Коментарі (0)

 
 
26 вереся 2009р. -
День міста Шепетівки!
Зі святом Вас, шановні Шепетівчани!!!
Переглядів: 863 | Додав: Taras | Дата: 25.09.2009 | Коментарі (0)

        24-25 вересня 2009р. проходять міські змагання із техніки пішохідного туризму серед педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Фото у "Фотоальбомі"
        
Переглядів: 870 | Додав: Taras | Дата: 24.09.2009 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 104 105 106 107 108 ... 111 112 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2019