Управління освіти Шепетівської міської ради
Понеділок, 25.05.2020, 14:05
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 340
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів
          16 квітня 2010 року відбувся обласний етап турніру юних журналістів. Оцінивши роботу кожного учасника, журі визначило переможців, які увійдуть до складу обласної команди для участі у заключному етапі VI Всеукраїнського турніру, який відбудеться 3-7 травня на базі Національного університету «Острозька академія». З м. Шепетівки переможцем стала учениця 11 класу НВК№1 - Полодюк Ольга. Вітаємо, та бажаємо перемоги на Всеукраїнському етапі турніру.
Переглядів: 879 | Додав: Taras | Дата: 17.04.2010 | Коментарі (0)

           Підсумкові контрольні роботи виконувати з української мови - 6 травня, читання - 12 травня, математики (комбінована) – 18 травня за номером, який буде наданий пізніше.
На проведення кожної роботи відводиться 1 академічна година. Додаткові види перевірних робіт у 4-х класах не проводяться.
            З навчальних предметів, які підлягають державній підсумковій атестації, при виставленні річної оцінки враховуються також результати підсумкових контрольних робіт.
            Рекомендації - rekomandacii_pochatkova.doc
Переглядів: 788 | Додав: Taras | Дата: 13.04.2010 | Коментарі (0)

         Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради висловлює подяку колективам навчальних закладів міста за надану матеріальну допомогу Дунець Софії, особливо колективам ЗОШ№3, НВО№3, НВК№1 за проведену відповідну роботу по збору благодійних внесків.

Переглядів: 888 | Додав: Taras | Дата: 13.04.2010 | Коментарі (0)

       09.04.2010р. в НВК№3 відбулося засідання динамічної фокус-групи вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів міста з питання "Робота з учнями, що потребують педагогічної підтримки".
      Велика подяка вчителю математики НВК№3 Кикоть В.М., яка запросила колег у власну творчу вітальню і поділилась досвідом роботи про особливості роботи з учнями з даної проблеми.
       В практичній частині роботи фокус-групи учасники конструючали різні етапи уроку математики для класів, де є учні, що потребують педагогічної підтримки, обмінювались досвідом.
       Дякуємо дирекції НВК№3 за створені умови для роботи динамічної фокус-групи.
Учасники: вчителі математики,
методист міськуо
 
Переглядів: 983 | Додав: Taras | Дата: 09.04.2010 | Коментарі (1)

           Перший обласний конкурс шкільних газет відбувся 24 березня 2010 року у приміщенні головного корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Матеріали на конкурс надіслали 48 прес-центрів області. За результатами конкурсу переможцями та призерами з м. Шепетівки стали:
           - прес-центр газети "Шепетівка у вогні війни” Шепетівського НВО №2 за ІІІ місце в номінації "Стінна газета”;
           - прес-центр Шепетівського НВО №2 за І місце в номінації "Телерепортаж”;
          - прес-центр Шепетівської ЗОШ №4 ім. Валі Котика за активну участь та досягнуті успіхи в номінації "Початківець”;
           - прес-центр газети "Захисник вітчизни” Шепетівського НВО №2 за активну участь та досягнуті успіхи в номінації "Шляхами подвигу і слави”.
          Дякуємо адміністрації НВО№2(директор Молявчик В.А.) та ЗОШ№4(директор Чілій С.А.) за активну участь!
Переглядів: 872 | Додав: Taras | Дата: 08.04.2010 | Коментарі (0)

          МОН  України зареєструвало наказ про Зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2010 роціОсновні зміни полягають у такому:
  • надано право вступникам подавати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2008, або у 2009, або у 2010 році (хоча абітурієнт не позбавляється права проходити ЗНО щорічно);
  • регламентовано кількість вищих навчальних закладів і напрямів підготовки (спеціальностей), куди вступник може подати заяву (не більш ніж до п'яти вищих навчальних закладів України та не більш ніж на три напрями підготовки (спеціальності);
  • надано право вищому навчальному закладу допускати до участі у конкурсі абітурієнтів із сертифікатом, кількість балів якого з непрофільних предметів нижче 124 балів, за умови, якщо кількість балів з профільних предметів становить не нижче 170 балів з кожного предмету;
  • передбачено врахування середнього бала атестата з округленням до десятих частин бала (за 200-бальною шкалою);
  • надано право особам, які не атестовані з української мови та літератури, складати вступний екзамен з тієї мови, оцінки з якої виставлені в атестаті;
  • надано право абітурієнтам, які отримали повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, брати участь у конкурсі за результатами ЗНО або за результатами вступних випробувань з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі при вступі на навчання без відриву від виробництва.

             Наказ МОН N243 від 26.03.2010 "Про затвердження Змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів України" ... Читати далі »

Переглядів: 878 | Додав: Taras | Дата: 08.04.2010 | Коментарі (0)

         Статистика зареєстрованих на ЗНО-2010 по ЗНЗ міста станом на 01.04.2010р.:
        ЗОШ№6 - 22;         ЗОШ№3 - 22;
        ЗОШ№4 - 15;         Пансіон - 18;
        СЗОШ№2 - 27;       НВО№3 - 28;
        НВК№3 - 39;           НВК№1 - 61;
        НВК№2 - 49;           НВО№2 - 33
        Вечірня школа - 1
Переглядів: 1430 | Додав: Taras | Дата: 01.04.2010 | Коментарі (0)

         До Міністерства освіти і науки України надходять звернення педагогічної громадськості щодо питань організації проведення державної підсумкової атестації та завершення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах. Відповідно до листа МОН від 01.02.2010 № 1/9-50 «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2009/2010 навчальному році» державна підсумкова атестація в 11-х класах проходить під час навчального процесу у формі підсумкових контрольних робіт з 11 по 18 травня.
Переглядів: 949 | Додав: Taras | Дата: 01.04.2010 | Коментарі (0)

        МОН України з розумінням поставилося до проблеми проведення Всеукраїнського моніторингу якості освіти з предметів: українська мова, математика, історія України і переглянуло це питання. 
Переглядів: 1130 | Додав: Taras | Дата: 31.03.2010 | Коментарі (0)

       Вітаємо переможців з м. Шепетівки! Дякуємо вчителям за підготовку призерів обласного конкурсу знавців мов національних меншин.
Секція „польська мова”
ІІ місце - 9 кл. – Куліш Поліна, НВК № 2.
ІІІ місце - 11 кл. – Чернушич Дарія, НВК №1.
 
Секція „росiйська мова”
І місце
 5 кл. – Сивопляс Єлизавету НВО № 2. 
 6 кл. – Бережну Надію, НВК № 1.
 9 кл. – Федорову Анастасію, НВК № 3.
 10 кл. – П’яскорську Вікторію, НВО № 2.
ІІ місце - 8 кл. Шайтанова Анатолія, ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.
ІІІ місце - 7кл. Супруна Дмитра, НВК №1.
Підсумковий протокол - Konkyrpol_rus2010.doc
Переглядів: 823 | Додав: Taras | Дата: 30.03.2010 | Коментарі (0)

          25 березня 2010 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулися загальні збори Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, в яких взяли участь: Віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Катерина Самойлик, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, Голова Спілки ректорів вищих навчальних закладів, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, заступник голови КМДА Віталій Журавський, голова ЦК профспілки працівників освіти і науки України Леонід Сачков, представники Адміністрації Президента України та Секретаріату Кабінету Міністрів, ректори вищих навчальних закладів та представники освітянської сфери. 
        На порядок денний зазначеного засідання було винесено розгляд питання щодо організації прийому до вищих навчальних закладів України у 2010 році.
        Як зазначив Володимир Семиноженко: "Президент поставив перед Урядом завдання: поточний рік має стати не лише роком економічної стабілізації, але й зростання. Наше з вами завдання - разом підняти якість освіти". За його словами, мета освітніх реформ - підготовка якісних кадрів для нової економіки.
        Виступаючи перед учасниками загальних зборів, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник акцентував увагу на необхідності проведення роботи над підвищенням якості зовнішнього незалежного оцінювання та вдосконаленням процедури відбору до вищих навчальних закладів.
        У ході засідання Міністром висловлено думку щодо необхідності переосмислення системи відбору до вищих навчальних закладів та її запровадження у наступних роках, зокрема ... Читати далі »
Переглядів: 814 | Додав: Taras | Дата: 30.03.2010 | Коментарі (0)

     Всеукраїнська радіостанція "Наше Радіо" та громадська організація "Євроклуб "Право і Захист" представляють проект "Підтримка мережі Євроклубів України у 2010 році", який фінансується Представництвом ЄС в Україні, і пропонують українським шкільним та молодіжним Євроклубам взяти участь у заходах проекту.
      Українські Євроклуби отримали реальну можливість поділися досвідом, об'єднатися навколо нових творчих ідей заради подальшого розвитку євроклубівського руху. Проект "Підтримка мережі Євроклубів України" спрямований на поліпшення організації та підтримку комунікації між вітчизняними Євроклубами, надання методологічної та організаційної підтримки вже існуючим та новоствореним Євроклубам в ефективному здійсненні їхньої діяльності.
   Проект базується на досягненнях попередніх проектів для Євроклубів, фінансованих Представництвом Европейського Союзу в Україні.
      У межах цьогорічного проекту радіостанція "Наше Радіо" та Представництво Європейського Союзу в Україні запрошують Євроклуби взяти участь у низці заходів, зокрема, у першому установчому семінарі проекту, регіональних тренінгах та конференції. Підсумковий захід - конференція - об'єднає найбільш інноваційні проекти та ідеї Євроклубів щодо діяльності у своїх громадах, ефективної співпраці із ЗМІ та органами самоврядування та представить їх широкому загалу. 
     Більш детальну інформацію про проект розміщено на Інтернет-сайті Представництва Європейського Союзу в Україні http://www.delukr.ec.europa.eu, а також на сайтах: http://nasheradio.ua/ та http://hreuc.com/
      Інформацію щодо умов та дати проведення першого заходу в рамках проекту буде опубліковано у найближчі два тижні.
Переглядів: 827 | Додав: Taras | Дата: 30.03.2010 | Коментарі (0)

        Діти віком від 8 до 10 років можуть взяти участь у конкурсі малюнків з призовим фондом 1000 євро, який організовує Європейський Союз, на тему рівності між жінками та чоловіками.
       Темою цьогорічного конкурсу є "Жили-були дівчинка і хлопчик, і вони хотіли разом зробити світ краще ...". Діти можуть надсилати свої малюнки до 14 травня за адресою: вул. Хрещатик, 29, кв. 48, м. Київ, 01001, Україна. Усі роботи повинні бути оформлені на папері формату А4, де малюнок розташовується з одного боку, а прізвище, ім'я, вік, клас та адреса школи з іншого.
Міжнародний конкурс проходить уже четвертий рік поспіль з метою підвищення обізнаності щодо забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків. З 2007 року майже 60000 дітей з усього світу взяли участь у конкурсі, а минулого року Дар'я Шит, 10-річна школярка з Черкащини, стала однією з переможниць конкурсу.
       Представництво Європейського Союзу в Україні разом з Міністерством освіти визначить 10 найкращих робіт з України, які будуть направлені до Брюсселя для участі у фіналі конкурсу з оголошенням переможців у кінці червня цього року. 
        Додаткову інформацію та малюнки переможців минулих конкурсів можна знайти на сайті: http://ec.europa.eu/europeaid/what/gender/drawing-competition-2010_en.htm
Прес-служба МОН
Переглядів: 850 | Додав: Taras | Дата: 30.03.2010 | Коментарі (0)

         Методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації з фізичної культури та технологій(праці) у 2009/2010 н.р. - 1_9-174_fizkylt_tehno.zip
Переглядів: 1138 | Додав: Taras | Дата: 29.03.2010 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 108 109 110 111 112 ... 123 124 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2020