Управління освіти Шепетівської міської ради
Вівторок, 28.01.2020, 20:49
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
[28.01.2020]
Обласний етап конкурсу екскурсоводів «Край, у якому я живу» (0)
[28.01.2020]
Спартакіаду з шахів серед школярів міста (0)
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 337
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів

      На виконання Закону України «Про загальну середню освіту»,  Положення про загальноосвітній навчальний заклад та з метою урегулювання  використання навчально – методичної літератури - наказ МОН України "Про використання навчально – методичної літератури у ЗНЗ".

Переглядів: 976 | Додав: Taras | Дата: 08.09.2009 | Коментарі (0)

     Оголошується проект Берездівського НВК "Інтелектуальний інтернет-конкурс з країнознавства (англійською мовою) Туристичний" для учнів Хмельницької області.
До участі у інтелектуальному інтернет-конкурсі допускаються команди (по 3 учні, що навчаються в одному навчальному закладі) шкіл та ліцеїв Хмельницької області. Для участі у конкурсі капітан команди повинен зареєструватися на сайті berezdiv.at.ua
Конкурс проводитиметься 27 жовтня з 10 до 18 год. у розділі "Перевір себе".
      Учні інших областей, вчителі, батьки та ін. особи, які бажатимуть перевірити свіої знання з англійської мови та країнознавства зможуть пройти тестування з 28 жовтня. 
Для проходження тесту потрібно буде лише зареєструватись на сайті Берездівського НВК та знайти тест з країнознавства у розділі
"Перевір себе".
      Реєстрація учасників конкурсу проводитиметься з 1 вересня до 24 жовтня 2009 р. на форумі сайті.
      Команди, що зареєструвалися до участі у конкурсі зможуть перевірити свої знання пройшовши тренувальний тест з країнознавства (англійською мовою).
      Результати конкурсу будуть висвітлені на сайтах hoippo.km.ua та berezdiv.at.ua 29 жовтня 2009 р.
     Відповіді на запитання, що виникли стосовно організації та проведення конкурсу Ви зможете отримати на сайті Берездівського НВK, або надіславши лист за ад ... Читати далі »

Переглядів: 1099 | Додав: Taras | Дата: 08.09.2009 | Коментарі (0)

       Програма “Європейська освіта” запрошує Вас до участі у ознайомчих візитах в рамках проекту ““Освіта в Європі – нові можливості”

      Мета проекту: ознайомлення потенційних абітурієнтів та їх батьків з освітніми пропозиціями партнерських ВНЗ програми “Європейська освіта”.

     Учасники: потенційні абітурієнти та їх батьки, що планують навчатись чи продовжувати навчання у кращих ВНЗ Польщі, 30-35 учасників.

      Програма: під час 3-денного ознайомчого візиту учасники відвідають головні садиби та студентські містечка партнерських ВНЗ програми “Європейська освіта” у Польщі, ознайомляться з інфраструктурою ВНЗ, напрямками та спеціальностями, умовами проживання та навчання студентів, можливостями отримання стипендій та процедурою вступу у партнерські ВНЗ.

       Також учасники зможуть відвідати історичні та культурні пам’ятки м. Люблін, м. Бидгощ та м. Торунь.
Дати візитів: 16-17-18 жовтня - 2009

Детальна програма та реєстрація - http://vizyty-poland.at.ua/
http://euroosvita.info/

Переглядів: 962 | Додав: Taras | Дата: 08.09.2009 | Коментарі (0)

      Виступ Н.В. Жолобок на підсумковій колегії ОДА "Про стан підготовки закладів освіти області до нового навчального року" - виступ
 
      Доповідь  Н.В. Жолобок на серпневій обласній конференції " Про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти області у 2008/2009 навчальному році та завдання на 2009/2010 навчальний рік" - доповідь
Переглядів: 1490 | Додав: Taras | Дата: 02.09.2009 | Коментарі (0)

      Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 12.06.09 року №/9-396 перший урок у загальноосвітніх навчальних закладах учитель обирає самостійно. Форми і методи проведення першого уроку обираються з урахуванням можливостей навчального закладу та індивідуальних особливостей учнів класу. Metor_rekom.doc

Переглядів: 963 | Додав: Taras | Дата: 31.08.2009 | Коментарі (0)

        26 серпня 2009 в приміщенні міського Будинку Культури відбулася серпнева педагогічна конференція. 

        На конференцію були присутні педагоги, ветерани педагогічної праці, молоді спеціалісти, батьківська громадськість, спонсори, міський голова С.І. Шпільченко, заступник міського голови Л.С. Антонюк, депутати міської ради.

      За результативну підготовку учнів до обласних, Всеукраїнських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, конкурсів, змагань кращих педагогів міста нагороджували грамотами, ціними подарунками. 

         Цінними подарунками були нагородженні директори, завідуючі освітніх закладів міста за найкращу підготовку навчальних закладів до нового 2009-2010 навчального року.

       5 працівників освіти було нагороджено нагрудними знаками "Відмінника освіти України" , серед них 2 працівника міськуо: Музика Т.В. (заступник начальника міськуо), Кузьмінська Л.В. (методист міськуо).

Фото розміщені у фотоальбомі
Доповідь начальника управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради - Доповідь.doc
Переглядів: 1527 | Додав: Taras | Дата: 26.08.2009 | Коментарі (0)

            Доповідь Міністра освіти і науки України "Про підсумки розвитоку середньої загальної, дошкільної та позашкільної освіти у 2008-2009н.р. та завдання на 2009-2010н.р. " - доповідь.rar

Переглядів: 987 | Додав: Taras | Дата: 25.08.2009 | Коментарі (0)

nullПрийміть щирі вітання з нагоди свята нашої держави – Дня Незалежності України.

Проголошення Незалежності 18 років тому реалізувало вікові прагнення народу до національного відродження і духовної свободи, відкрило шлях до економічного зростання та культурного піднесення. 

Роки незалежності стали випробовуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині ми усвідомлюємо, що творення держави - її сьогодення і майбутнього – наш спільний обов’язок. Переконана, що відданість своїй справі, високий професіоналізм, відчуття патріотизму стануть надійною запорукою створення Української держави європейського зразка.

Кожен з нас, своєю плідною працею примножуючи здобутки Шепетівщини, робить вагомий внесок у справу розбудови всієї України.

То ж бажаю вам здоров’я та родинного щастя, добробуту і злагоди, життєвої наснаги та нових звершень задля подальшого розквіту рідного краю та всієї країни.

                                          ... Читати далі »

Переглядів: 1932 | Додав: Taras | Дата: 22.08.2009 | Коментарі (0)

     На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.08.2008 р. № 594 «Про затвердження Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки» Міністерство освіти і науки України надсилає методичні рекомендації з організації роботи Європейських клубів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

Методичні рекомендації - evro_clubs.zip

Переглядів: 806 | Додав: Taras | Дата: 18.08.2009 | Коментарі (0)

Презентація і додаткові матеріали від І.О.Завадського - bhv-presentation.zip 
Матеріалами О.В. Кошунової "Інформатика 2-4" - prezentaciya-skarbnicya-znan_1.zip
Рекламний листок - reklamnij_list.zip
Переглядів: 1125 | Додав: Taras | Дата: 18.08.2009 | Коментарі (1)

       На виконання рішення спільної колегії Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 11 листопада 2008 року розроблено нову навчальну програму з фізичної культури для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (авт. Т.Ю.Круцевич та інші), якій надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист від 01.07.09р. №1/11-4630).

           З 2009/2010 навчального року зазначена навчальна програма  упроваджується у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Вона спрямована на реалізацію принципа варіативності в навчальному процесі. Уперше, враховуючи досвід провідних Європейських країн у галузі фізичного виховання, не декларативно, а реально передбачається планування змісту навчального матеріалу відповідно до віково-статевих особливостей учнів та їх інтересів.

           Лист - 1_9-546_fizkultura20092010.zip

           Програма - prog_fiz_kult.doc

           Варіативні модулі - var_moduli_fizkultura.zip 
... Читати далі »

Переглядів: 1689 | Додав: Taras | Дата: 18.08.2009 | Коментарі (0)

Увага!!! 

Статистичні дані за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року.

Архів - h_stat_zno_2009.rar

Переглядів: 2421 | Додав: Taras | Дата: 13.08.2009 | Коментарі (1)

     На виконання вимог статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Міністерство освіти і науки України повідомляє про оприлюднення на своєму офіційному сайті (www.mon.gov.ua), рубрика "Громадське обговорення", проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України "Про документи про освіту та вчені звання" від 12 листопада 1997 року N 1260"
Лист - 04_08_2009.doc
Переглядів: 985 | Додав: Taras | Дата: 13.08.2009 | Коментарі (0)

     11 серпня заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський провів у студії "Укртелекому" селекторну нараду з питань видруку та доставки до шкіл підручників для учнів 9-х класів.
    У вступному слові, оперуючи конкретними показниками Павло Полянський зазначив, що не зважаючи на непрості економічні умови, Уряд профінансував державне замовлення на видрук і доставку шкільних підручників. Станом на 11 серпня вже надруковано 27 назв підручників, з яких 19 назв вже дісталося до книжкових баз. Заступник Міністра звернув увагу на те, що видруковано більшість підручників для шкіл з навчанням мовами національних меншин. 
   Директор Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Олександр Удод проаналізував технологічні аспекти видруку та доставки підручників, наголосивши на необхідності чіткої взаємодії видавців, розвізників, книжкових баз.
   У ході наради було обговорення питання щодо розвезення підручників та функціонування технологічного ланцюга системи забезпечення шкіл підручниками: видавництво - друкарня - обласні бази - районні бази (методичні кабінети) - школи.
    У нараді взяли участь директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Олег Єресько, начальник відділу Лідія Ващенко, директор Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Олександр Удод, керівники організацій, що здійснюють розвезення навчальної літератури, керівники видавництв, відповідальні працівники міністерства та інституту. 
   У регіональних студіях участь у нараді брали керівники обласних органів управління освітою, книжкових баз, поліграфічних підприємств, видавництв та підприємств-розвізників.
   За наслідками наради було дано конкретні доручення відповідним виконавцям. Про виконання їх буде заслухано звіт на черговій селекторній нараді, яка відбудеться орієнтовно за тиждень.
Прес-служба МОН
Переглядів: 942 | Додав: Taras | Дата: 13.08.2009 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 115 116 117 118 119 120 121 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2020