Управління освіти Шепетівської міської ради
Субота, 18.09.2021, 08:46
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 412
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів

    У зв'язку з потребою внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності, затвердженого рішенням Шепетівської міської ради від 24.12.2020 року №9, конкурсне випробування на замішення вакантної посади директора Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької області переноситься на інший термін. 

    Про дату проведення конкурсу буде повідомлено додатково на сайті управління освіти Шепетівської міської ради.

Переглядів: 1223 | Додав: Taras | Дата: 18.06.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 1161 | Додав: Taras | Дата: 17.06.2021 | Коментарі (0)

Управління освіти Шепетівської міської  висловлює подяку всім залученим педагогам, лікарям КМП Шепетівського центру первинної медико-санітарної допомоги,  медичним працівникам закладів освіти , технічному персоналу, які в умовах карантинних обмежень брали участь у проведенні ЗНО 2021. Добросовісно та сумлінно виконували свою роботу на пунктах тестування. Усім службам, які були задіяні в даному процесі: працівникам Шепетівської поліції, , Шепетівського РЕМу АТ «Хмельницькобленерго», станції екстренної медичної допомоги, Шепетівського  районного  сектора ГУДСНС, за забезпечення максимально безпечного  проведення ЗНО та високий рівень готовності. 

Особлива подяка відповідальним за пункти тестування: Наталії Собчук (директор ЗОШ №1 ім. М. Островського), Діні Клімович (директор СЗОШ №2), Надії Качоровській (директор НВК «ЗОШ-гімназія»), Валентині Гарбарець ( директор НВК № 1) та Наталії Щур (директор ЗОШ №6). За відповідальну роботу, готовність пунктів тестування до проведення ЗНО, дотримання усіх вимог та протиепідемічних заходів.

Переглядів: 1186 | Додав: Taras | Дата: 16.06.2021 | Коментарі (0)

    Тестуванням з географії завершилася основна сесія ЗНО 2021. Участь у тестуванні з географії взяли 523 особи з Шепетівки, громад Шепетівського району, Полонного, громад Полонського району, Ізяслава, Білогір'я, що становить 64 % від загальної кількості зареєстрованих.

     Було створено 56 аудиторій у чотирьох пунктах тестування: Шепетівська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства, Шепетівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 ім. М. Островського, Шепетівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія", Шепетівська загальноосвітня школа I-III ступенів №6.

    Учасників ЗНО, що не були допущені до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу, через виявлення у них ознак ГРЗ не було виявлено.

  Один учасник припинив роботу над тестом дочасно через порушення процедури проведення ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 6 громадських спостерігачів.

Переглядів: 1142 | Додав: Taras | Дата: 16.06.2021 | Коментарі (0)

     Завершується проведення зовнішнього незалежного оцінювання, 10  червня відбулось передостаннє тестування основної сесії – ЗНО з біології.

     Тест з біології складався з 50 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 82 балам.

    Участь у тестуванні взяли 582 особи з  Шепетівки, громад Шепетівського району, Полонного, Полонського району, Ізяслава, Славути, Славутського району, Білогір'я, Нетішина, що становить 63 % від загальної кількості зареєстрованих абітурієнтів. Для учасників ЗНО було сворено 56 аудиторій у чотирьох пунктах тестування: Шепетівська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства , Шепетівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 ім. М. Островського, Шепетівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія",  Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6.

    Учасників ЗНО, що не були допущені до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу, через виявлення у них ознак ГРЗ,  учасників, що припинили роботу над тестом дочасно через порушення процедури проведення ЗНО не було виявлено. Дотримання процедури тестування контролювали 5 громадських спостерігачів. Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться 24 червня.

    Розміщення результатів тестування з біології на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться не пізніше 25 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з біології у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Переглядів: 1215 | Додав: Taras | Дата: 10.06.2021 | Коментарі (0)

    За рішенням оперативного штабу МОЗ України з протидії вакцинокерованим інфекціям визнано працівників освіти, як групу пріоритетної імунізації від COVID – 19 вакциною компанії Pfizer-BioNTech, партія якої надійшла в країну на початку червня. Тому 3, 7, 8 червня 2021 року на тимчасово створеному пункті щеплень (медичний блок гімназії № 5 Шепетівської міської ради) було проведено вакцинацію 220 працівникам освіти міської територіальної громади.

     Проведення ревакцинації планується через 21-28 днів.

Переглядів: 1210 | Додав: Taras | Дата: 10.06.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 1153 | Додав: Taras | Дата: 09.06.2021 | Коментарі (0)

     07.06.2021 відбулось тестування з фізики у Шепетівському НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського".  Участь у тестуванні взяло 308 осіб. 

   Учасників ЗНО, що не були допущені до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу, через виявлення у них ознак ГРЗ,  учасників, що припинили роботу над тестом дочасно через порушення процедури проведення ЗНО не було виявлено. 

Переглядів: 1027 | Додав: Taras | Дата: 09.06.2021 | Коментарі (0)

    Відповідно до статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», п.26 Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності, затвердженого рішенням Шепетівської міської ради від 24 грудня 2020 року № 7 на посаду директора Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів № 6 до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора, відповідно до рішення конкурсної комісії від 07.06.2021 (протокол №1) допущено Щур Наталю Миколаївну.

Переглядів: 1011 | Додав: Taras | Дата: 08.06.2021 | Коментарі (0)

Вітаємо випускника 11 класу 
Шепетівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" 
Богомолова Олега та його наставника учителя хімії Корнієнко Аліну Едуардівну 
з досягненням високих результатів – 200 балів на ЗНО з хімії. 
Бажаємо подальших перемог та здійснення всіх планів!

Переглядів: 1079 | Додав: Taras | Дата: 07.06.2021 | Коментарі (0)

    04.06.2021 завершився третій тиждень основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У п'ятницю  відбулось тестування з історії України.

    Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 94 балам.

    Участь у тестуванні взяли 558 осіб з  Шепетівки, громад Шепетівського району, Полонного, що становить 62 % від загальної кількості зареєстрованих абітурієнтів. Для учасників ЗНО сворено 61 аудиторію у чотирьох пунктах тестування: Шепетівська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства , Шепетівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 ім. М. Островського, Шепетівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія", Шепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського".

    Учасників ЗНО, що не були допущені до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу, через виявлення у них ознак ГРЗ,  учасників, що припинили роботу над тестом дочасно через порушення процедури проведення ЗНО не було виявлено

    Дотримання процедури тестування контролювали 5 громадських спостерігачів.

Переглядів: 1059 | Додав: Taras | Дата: 07.06.2021 | Коментарі (0)

    Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч свято розпочалось із  фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух – це здорово!». В естафеті 4 по 200 м  участь взяли учні СЗОШ№2, ЗОШ№3,4,6,8, НВК-гімназії, НВК№№1,3, гімназії №5. Команда НВК№3 виборола перші місця естафети. Серед юнаків ІІ місце – ЗОШ№8,ІІІ –СЗОШ№2. Серед дівчат –ІІ місце збірна НВК№1,ЗОШ№4, ІІІ –СЗОШ№2. Продовжила свято низка заходів: концертна програма, кінологічне шоу, квест, виступ Плесенського осередку «Хома»…

    Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

    Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей!

Переглядів: 1062 | Додав: Taras | Дата: 04.06.2021 | Коментарі (0)

Для проходження тесту з історії України зареєструвалися 1061 особа з Шепетівки, громад Шепетівського району, Полонного. Обслуговувати учасників будуть чотири пункти тестування: Шепетівська спеціалізована ЗОШ I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства (вул. Героїв Небесної Сотні, 34), Шепетівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 ім. М.Островського (вул. Островського, 3), Шепетівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія"(вул. Героїв Небесної Сотні, 56), Шепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського" (вул. Горбатюка, 61, м.Шепетівка).

        Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

       Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

       !!! У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу учасника не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

  ... Читати далі »

Переглядів: 1091 | Додав: Taras | Дата: 03.06.2021 | Коментарі (0)

    01.06.2021 року ВІДБУЛОСЯ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ/УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

    За оперативною інформацією пунктів тестування (НВК №1, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», ЗОШ №1, ЗОШ №6, СЗОШ №2) участь у тестуванні з української мови/української мови та літератури взяли 887 осіб з  Шепетівки, громад Шепетівського району, Полонного, що становить 74% від загальної кількості зареєстрованих абітурієнтів. Учасників ЗНО, що не були допущені до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу, через виявлення у них ознак ГРЗ,  учасників, що припинили роботу над тестом дочасно через порушення процедури проведення ЗНО не було виявлено. Дотримання процедури тестування контролювали 3 громадські спостерігачі.

    Важливо, що цьогоріч Верховною Радою України було ухвалено закон про звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти 2021 року від обов’язкового проходження ДПА у формі ЗНО. Нагадаємо, що тестування з української мови і літератури є універсальним, тобто за його проходження можна отримати результат ДПА, результати для вступу за технічними чи гуманітарними напрямами підготовки, водночас за виконання завдань сертифікаційної роботи з української мови можна було отримати результат ДПА, а також результат ЗНО для вступу до закладів вищої освіти на технічні спеціальності. Ймовірно, саме через звільнення учасників від обов’язкового проходження ДПА, а також через вужчі можливості для використання результатів сертифікаційної роботи з української мови, значна кількість учасників не з’явилися для проходження цього іспиту.

Переглядів: 1146 | Додав: Taras | Дата: 02.06.2021 | Коментарі (0)

    01 червня 2021 року до Міжнародного дня захисту дітей в усіх закладах дошкільної освіти були проведені заходи на свіжому повітрі. Це дитячі ігрові програми, розваги, ігри-естафети, спортивні змагання тощо. Вихователі та батьки прикрасили ігрові майданчики кольоровими кульками, квітами, ілюстраціями та іграшками, що допомогло створити святкову атмосферу. До малят завітали казкові герої, а також спонсори, які подарували іграшки та солодощі.

... Читати далі »

Переглядів: 1113 | Додав: Taras | Дата: 02.06.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 129 130 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2021