Управління освіти Шепетівської міської ради
П`ятниця, 24.01.2020, 03:18
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 398
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів

Завдяки IQ ви влаштовуєтеся на роботу, а завдяки EQ  робите кар'єру…

Деніел Гоулман

    06 грудня 2019р. у  Шепетівському ДНЗ №7 «Дюймовочка» відбувся  семінар – практикум  для  практичних  психологів та соціальних педагогів ЗДО,ЗЗСО,ЗПО  з проблеми «Емоційний інтелект як ресурс особистісного розвитку та психологічного комфорту».

    Рибак Л.О., практичний психолог  ДНЗ,  презентувала основні аспекти емоційного інтелекту як наскрізного вміння в освітньому процесі. Зокрема, члени засідання зазначили, що успіх в усіх сферах життя  значній мірі залежить від розумного володіння емоціями. Уміння будувати соціальні зв’язки і досягати поставлених цілей безпосередньо залежать від  розвитку  емоційного інтелекту у людини. Чим краще розвинений EQ, тим точніше людина може аналізувати та інтерпретувати ситуацію і, відповідно, менше піддається стресу. Дієвість та вплив  емоційного інтелекту відображається у різних сферах життя людини, та доводить  цінність та необхідність його розвитку.

   Під час роботи семінару присутні на власному досвіді змогли  навчитись  та відчути дієвість методів   арт-терапії, практик  уважності Мindfulness, дихальних практик, вправ на розвиток емпатії, розпізнення та ідентифікацію емоційних станів. Розвинули  вміння швидко знаходити методи для нейтралізації негативних емоційних станів у людини.

... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Taras | Дата: 09.12.2019 | Коментарі (0)

4 клас ІІІ місце – Колоднюк Софія, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.

5 клас ІІІ місце – Кондратюк Вікторія, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

9 клас ІІ місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

11 клас ІІ місце – Богатько Марія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.

... Читати далі »

Переглядів: 54 | Додав: Taras | Дата: 09.12.2019 | Коментарі (0)

    06 грудня 2019 р. до закладу завітали тренери проекту «Демократична школа: програма підтримки освітніх реформ в Україні» Світлана Побережник (Житомир) та Оксана Дячок (Хмельницький). Робочою групою  за участі учнів, батьків, вчителів, адміністрації було проведено моніторинг реалізації обраних стандартів (обрані  робочою групою 20 березня 2019 р.). Внесено корективи до плану дій та окреслено пріоритетні напрямки.

Переглядів: 20 | Додав: Taras | Дата: 09.12.2019 | Коментарі (0)

 

ХІМІЯ

7 клас

I місце – Олексюк Олександра, учениця ЗОШ №3, учитель Черниш В.В.

ІІ місце – Сімашко Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко О.Е.

ІІІ місце – Хомяк Людмила, учениця ЗОШ №6, учитель Пасічник З.В.,

                 Міськов Богдан, учень ЗОШ №1, учитель Шахрай Т.М.,

                 Молоток Діана, учениця ЗОШ №8, учитель Козікова Н.А.

8 клас

I місце – Омелянчук Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

ІІ місце – Главацький Іван, учень ЗОШ №8, учитель Козікова Н.А.

ІІІ місце – Слюсар Олександр, учень СЗОШ №2, учитель Месь О.В.

9 клас

I місце – Кель Вікторія, учениця НВК №3, учитель Кондратюк А.М.

ІІ місце – Червінська Дар’я, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.,

                Касянчук Ольга, учениця НВК №1, учитель Свентозельська Т.П.,

ІІІ місце – Хохліч Максим, учень ЗОШ №3, учитель Черниш В.В.,

                Дудар Анатолій, учень ЗОШ №8, учитель Козікова Н.А.

10 клас

I місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

ІІ ... Читати далі »

Переглядів: 122 | Додав: Taras | Дата: 03.12.2019 | Коментарі (0)

    29 листопада в Шепетівському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді пройшов міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок. Це самий творчий та відповідальний конкурс із усіх конкурсів та змагань технічного напрямку, що проходять протягом року, оскільки потребує багатогранної підготовки учасників, як теоретичної, так і практичної. Вихованці гуртків втілюють свої ідеї у механічних пристроях, інформаційних програмах, виробах, які презентують у своїх виступах-захистах. При визначенні переможців журі враховує актуальність виробу, новизну ідеї, зовнішню презентабельність, компетентність автора, його вміння представити  свою роботу. Вже вчетверте учасниками цього поєдинку думки та практичних навиків стали  учень 10 класу ЗОШ№1 Островський Василь та учень 11 класу ЗОШ №8 Гаврилюк Дмитро. Ви бачите їх на фото.

    На міський етап конкурсу  були також представлені роботи учнів ЗОШ №1, НВК №1, НВК №2, ЗОШ №8, спецшколи-інтернату, вихованців Шепетівського міського ЦНТТУМ.  Відповідно висновків компетентного журі право представляти Шепетівку на обласному етапі вибороли  вихованці технічних гуртків центру технічної творчості  Островський В., Гаврилюк Д., Присяжнюк І., Довган В., Федорко А.  Отож, всіх школярів, хто плекають свої творчі ідеї, прагнуть їх втілення та реалізації, запрошуємо до гуртків у Центр науково-технічної творчості. У нас цікаво!!!

... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: Taras | Дата: 03.12.2019 | Коментарі (0)

    29 листопада 2019 року на базі Шепетівської НВК «ЗОШ-гімназії» пройшов семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів міста на тему «Тимбілдинг, історія його виникнення. Ефективність тимбілдингу в освітньому процесі».

    Нова українська школа потребує педагога-лідера, який може вести за собою та ефективно працювати в команді. Тому учасники заходу розглядали питання впровадження тимбілдингу в закладах як якісної зміни діяльності педагогічного колективу. Адже формування творчої, цілеспрямованої, активної команди вчителів – це можливість змінити існуючу систему освіти, вибудувати найбільш продуктивну форму організаційної взаємодії.

     Працівники психологічної служби взяли участь у різноманітних вправах та іграх з тимбілдингу. Під час тренінгу панувала дружня та невимушена атмосфера, усі отримали позитивний заряд енергії, проявили активність та ініціативність у роботі.

Переглядів: 30 | Додав: Taras | Дата: 02.12.2019 | Коментарі (0)

     29 листопада юні дослідники зі всієї області зібралися в м. Хмельницькому на VІІ учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини». Конференція стала доброю можливістю презентувати результати власних досліджень, обговорити їх, обмінятися науковою інформацією з іншими учасниками.

    Серед учасників форуму була шепетівчанка Вітюк Марина, учениця 8 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, член шкільного наукового товариства Малої академії наук. Доповідь на тему «Вплив людини на клімат: дискурсивні проекції» отримала схвальну оцінку  та відзначена журі дипломом «Кращий виступ».

     Вітаємо Марину із блискучим результатом та дякуємо її педагогічному керівнику  Лукашук Віті Валеріївні, вчителю географії ЗОШ №6.

Переглядів: 28 | Додав: Taras | Дата: 02.12.2019 | Коментарі (0)

 

    28 листопада  Міжнародний природничий  інтерактивний конкурс «КОЛОСОК» завітав до шкіл міста.

   В осінньому етапі конкурсу, що отримав назву «Смішний КОЛОСОК»,  взяли участь 1693 учні 1-11 класів. Цього року  завдання з фізики, біології, хімії були особливими.  Організатори   «Смішного КОЛОСКА»  потурбувалися, щоб природничі випробування  були для юних дослідників не тільки повчальними та корисними, але й веселими та дотепними.

    «Наука може бути веселою і захопливою» - гасло «КОЛОСКА».

Шепетівська ЗОШ№1

Шепетівська ЗОШ№3

Шепетівський НВК№3

Переглядів: 37 | Додав: Taras | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (0)

    27.11. 2019 у дошкільному навчальному закладі №1 «Перлинка» проведено методично – інтерактивний семінар для педагогів міста з питання: «Єдність підходів щодо змісту й організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку та першокласниками в умовах НУШ».  Вихователь – методист Олійник Т.М. разом з вихователями  під час методичного батлу розкрили  питання відповідності концептуальних ідей НУШ концептуальним ідеям дошкільної освіти та з’ясували актуальність і взаємозв’язок двох Державних стандартів  початкової і дошкільної освіти.   Тему було розкрито  за допомогою таких  інтерактивних ігор: «З’єднай спільне», «Створення Інтелект – карти тематичного дня», «Продовж  речення».   Вихователь Клос Г.В. провела заняття з використанням   методики  асоціативних символів у навчанні англійської мови.   Учасники  методично – інтерактивного семінару мали змогу переглянути відеофільм про організацію спільного кола на тему: «Сім’я» за  освітньою програмою «Впевнений старт» у середній групі, вихователь Шикерук О.Л. Практичний психолог Ковальчук Д.А. ознайомила  присутніх з психологічним аспектом підготовки дитини до умов шкільного навчання,  залучила педагогів до складання портрету майбутнього першокласника і школяра. Учасники методично – інтерактивного семінару зробили спільний висновок, що  наступність між дошкільним закладом і початковою школою потребує перезавантаження.

... Читати далі »

Переглядів: 36 | Додав: Taras | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (0)

     26 листопада в Шепетівському ДНЗ №3 «Ластівка» було організовано педагогічну майстерню учителів початкових класів НУШ та вихователів ЗДО з проблеми «Діяльнісний підхід в освітньому процесі 2 ланок» з питання «Наступність у створенні освітнього середовища для забезпечення реалізації вимог Державного стандарту ЗДО і початкових класів. Завідувач Л.С. Вознюк познайомила присутніх з тенденцією розвитку дошкільної та початкової освіти; моделлю інноваційного освітнього простору в дошкільному закладі в умовах реформування освіти. Учасники педагогічної майстерні мали змогу переглянути відео фільм "Створення та впровадження освітнього розвивального середовища в ЗДО як система мотиваційної готовності дошкільника до навчання в НУШ". Вчителі обмінювались досвідом з вихователями щодо наступності ЗДО та початкової ланки для подальшої роботи НУШ. Підсумком роботи було створення інтелектуальної карти "Успішний майбутній нушівець".

Переглядів: 32 | Додав: Taras | Дата: 28.11.2019 | Коментарі (0)

ІІ місце – Євтушок Софія, учениця 9 класу НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІІ місце –  Богатько Марія, учениця 11 класу НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 41 | Додав: Taras | Дата: 26.11.2019 | Коментарі (0)

3 клас

І місце – Мартинюк Марія, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.,

ІІ місце – Юзькова Анна, учениця ЗОШ №1, учитель Терепа Л.М.,

                 Василишина Ганна, учениця СЗОШ №2, учитель Кавалер Л.П.,

                 Кондратюк Емілія, учениця ЗОШ №4, учитель Семенюк О.А.,

ІІІ місце – Мислівська Марія, учениця ЗОШ №3, учитель Васильчук О.Л.,

                 Кашевар Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Іщук Н.О.,

                Яюс Вікторія, учениця ЗОШ №6, учитель Свірчук О.Ю.,

                Михальчук Олександра, учениця ЗОШ №8, учитель Гаврилюк Т.О.,

                Кацура Марія, учениця СШ-інтернату, учитель Муза Т.Д.

4 клас

І місце – Колоднюк Софія, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.,

                Лахай Софія, учениця ЗОШ №3, учитель Поліщук Л.Б.,

ІІ місце – Заремба Максим, учень ЗОШ №4, учитель Жабенко А.М.,

                 Клімчук Тетяна, учениця НВК №3, учитель Пруська Н.С.,

                 Громик Діана, учениця ЗОШ №8, учитель Верхогляд В.В.,          ... Читати далі »

Переглядів: 100 | Додав: Taras | Дата: 26.11.2019 | Коментарі (0)

 

ФІЗИКА

7 клас

І місце – Міськов Богдан, учень ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

ІІ місце – Солодкий Артем, учень НВК №1, учитель Хаврун Г.Б.,

                Смолінський Артем, НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук  С.В.

ІІІ місце – Зуєва Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Семенюк О.В.,

                 Мацієвський Олександр, учень ЗОШ №8, учитель Кухар М.А.    

8 клас

І місце – Омелянчук Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

ІІ місце – Бондар Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Одудько Г.Д.,

ІІІ місце – Свирдюк Яна, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

9 клас

І місце – Костушевич Ярослав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.,

ІІ місце – Єфімов Роман,  учень ЗОШ №1, учитель Молявчик В.А.,

ІІІ місце – Камак Сергій, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

10 клас

І місце – Федоришин Денис, учень НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

ІІ місце – Нижній Іван, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

ІІІ місце – Михальчук Дмитро, учень СЗОШ №2, учитель Семенюк О.В.,

                 Гуменюк Максим, учень НВК «ЗОШ-гімн ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: Taras | Дата: 25.11.2019 | Коментарі (0)

    21 листопада в Шепетівському ДНЗ №3 «Ластівка» відбувся майстер-клас вихователя  Сивопляс А.М. з питання «Освітній процес як соціальне, лінгвістичне та психолого-педагогічне явище» для вихователів закладів дошкільної освіти міста. Вихователь Сивопляс А.М. з досвіду роботи поділилась  з колегами напрацюваннями щодо організації  мовленнєво-комунікативної діяльності методом наочного моделювання. Під час практичних занять педагоги мали змогу навчитись заучувати вірші, прислів’я, приказки, складати описові розповіді за допомогою символів. Протягом заходу панувала активна, творча, ініціативна та відверта атмосфера. Всі учасники отримали велику кількість позитивних емоцій, вражень, а також великий багаж знань.

Переглядів: 31 | Додав: Taras | Дата: 25.11.2019 | Коментарі (0)

    20 листопада 2019 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 відбувся методичний практикум вчителів початкових класів «Інтерактивні методи навчання в сучасній школі», у якому брали участь вчителі початкових класів міста. Чітко та цікаво організований квест допоміг швидко пригадати ключові поняття технології інтерактивного навчання. Обговорюючи питання академічної доброчесності педагоги переконались, що почути іншого та прийняти його думку найкраще у формі діалогових практик, що мають певні відмінності від дискусії та диспуту. Не забули і про руханку, адже це також інтерактивна форма роботи, скільки передбачає взаємодію. Команда НВК№3 запросила вчителів реєструватися на мініEdCamp, який відбудеться 26 березня 2020 року. Тема заходу «Закорінення партнерства – як один із векторів зростання шкільного вчительства». На заході панувала атмосфера зацікавленості, щирості та співпраці.

Переглядів: 29 | Додав: Taras | Дата: 25.11.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 120 121 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2020