Управління освіти Шепетівського міськвиконкому
Четвер, 14.12.2017, 14:56
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
[14.12.2017]
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад! (0)
[14.12.2017]
Засідання дискусійної студії вихователів-методистів та вихователів ДНЗ міста (0)
[14.12.2017]
Міське засідання творчої лабораторії вчителів початкових класів та учителів української мови і літератури (0)
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 356
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів

    Відповідно до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 03.11.2017 року №294 "Про продовження канікул в ЗОШ№№1,4, СЗОШ№2, НВК№3, НВК"ЗОШ-гімназія", СШ-інтернаті" управління освіти Шепетівської міської ради повідомляє, що в зв'язку з надзвичайною ситуацією в місті, що виникла в наслідок невиконання ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" договірних зобов'язань за договорами про закупівлю товарів (робіт або послуг) за державні кошти та рішення виконавчого комітету від 12 жовтня 2017 року №264 "Про початок опалювального сезону 2017/2018 року в бюджетних закладах з централізованим опаленням", що призвело до невідповідності температурного режиму Державним санітарним правилам і нормам, продовжено канікули з 06.11.2017 року в ЗОШ№№1,4, СЗОШ№2, НВК№3, НВК "ЗОШ-гімназія, СШ-інтернаті до приведення повітряно-теплового режиму у відповідність до чинного законодавства.

    Для батьків та учнів НВК№1 повідомляємо, що у разі введення в дію модульної котельні та забезпечення в навчальному закладі температури повітря 17°C, навчальний процес розпочнеться з 06.11.2017 року. Якщо температурний режим не відповідатиме нормі, то канікули будуть продовжені.

Л.Д.Басистюк, головний спеціаліст

Переглядів: 65 | Додав: Taras | Дата: 03.11.2017 | Коментарі (0)

     27 жовтня 2017 року в Будинку освіти відбулася колегія управління освіти Шепетівської міської ради під керівництвом начальника Тихончук Л.І. Освітяни розглянули та обговорили такі питання:

1. Про підсумки проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчальних досягнень осіб, які вступили до вищих навчальних закладів України.

2. Про виконання рішення колегії управління освіти від 16.12.2016 протокол 4/1 « Про управлінську діяльність керівників дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів щодо збезпечення взаємодії в освітній роботі з дітьми старшого дошкільного віку».

     Після колегії управління освіти підведено підсумки відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року. За результатами роботи нагороджено навчальні заклади цінними подарунками, які надали управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому, приватний перевізник Петрушенко О.Л.

Басистюк Л.Д., головний сеціаліст міськуо

Переглядів: 41 | Додав: Taras | Дата: 30.10.2017 | Коментарі (0)

   19 жовтня у приміщенні  СЗОШ№2 відбувся міський фестиваль хорового мистецтва «Співає юність України» серед хорових колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.

    У фестивалі взяли участь сім колективів, кожен з яких представив по два різножанрових твори: українська хорова класика, сучасна музика. Усі хорові твори виконувались мовою оригіналу. Обов’язковим було виконання першого твору a cappella.

      Колективи показали свою майстерність та були нагороджені грамотами управління освіти.

     Перемогу у конкурсі здобув хор з числа учнів Шепетівського міського ЦДЮТ і спеціалізованої школи-інтернату. Вітаємо з перемогою та бажаємо гідно представляти місто на обласному огляді-конкурсі, який відбудеться 26 жовтня 2017 року.

       Протокол - Protokol_horovuh_kolektuviv.pdf

 

Переглядів: 44 | Додав: Taras | Дата: 24.10.2017 | Коментарі (0)

    21 жовтня у міському будинку культури відбувся Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль «Талановиті та незалежні», реалізований в рамках третього конкурсу мікрогрантів від Громадської організації "Громадянська ініціатива Романа Мацоли "Інституту солідарності громад", за підтримки Шепетівської міської ради, управління освіти, та обласного літературно- меморіального музею М.О.Островського. Участь в мистецькому заході взяли близько сотні дітей та молоді з різних регіонів України.

     Учасникам фестивалю була надана можливість не тільки презентувати свої таланти, а і взяти участь у цікавих майстер класах, поспілкуватися з з непересічними, талановитими людьми. По

     Прекрасне свято талантів завітало у наше місто, конкурсанти отримали дипломи, грамоти, а переможці та володарі гран-прі - подарунки. Журі відзначило також яскравих виконавців та художніх керівників учасників конкурсу. На церемонію нагородження завітав народний депутат України Роман Миколайович Мацола та заступик міського голови Стасюк Наталія Василівна. Після гала концерту учасники фестивалю мали можливість відвідати інтерактивну вечірню екскурсію “Ніч у музеї” в обласному літературно-меморіальному музеї М.О.Островського

    Організатори конкурсу лідери учнівського самоврядування міської школи лідерів на чолі з керівниками проекту Балагур Жанною Анатоліївною та Рулою Світланою Миколаївною приклали максимум зусиль для підготовки конкурсу такого високого рівня. Маємо надію, що таке гарне починання буде мати продовження. Велика подяка чарівним ведучим фестивалю Стасюк Наталі - студентці Університету ім. Грінченка та Вержанському Юрію студенту КНУКІМ, волонтерам лі ... Читати далі »

Переглядів: 85 | Додав: Taras | Дата: 24.10.2017 | Коментарі (0)

«Дайте дитині дозріти в дитинстві»

      20 жовтня 2017 року на базі ДНЗ № 12 «Ялинка» відбулося засідання круглого столу школи молодого спеціаліста соціально-психологічної служби з питання «Вивчення та аналіз проблеми готовності дітей до навчання в сучасній школі». У ході засідання учасники школи мали змогу ознайомитись із основними критеріями психологічної готовності до сучасних вимог у системі освіти, розглянути загальні вимоги обстеження та основні методики за якими визначають готовність до школи в ЗНЗ.

    По завершенню роботи учасники школи поділилися досвідом по підготовці та проведенні психолого-педагогічного консиліуму в ЗНЗ, виділили важливість співпраці між практичним психологом та соціальним педагогом при підготовці та проведенні ПМП консиліуму у ЗНЗ та підняли досить важливе питання щодо психологічної готовність батьків до навчання в школі.

Переглядів: 33 | Додав: Taras | Дата: 24.10.2017 | Коментарі (0)

5 клас

І місце – Смолінський Артем, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Коваль А.І.

ІІ місце – Шевчук Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

               Хомяк Людмила, учениця ЗОШ №6, учитель Камфорович О.І,

               Юзькова Вікторія, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.

ІІІ місце – Лукашук Олекксандра, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.,

               Водзінська Марія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.,

               Фурман Катерина, учениця СШ-інтернат, учитель Самсонюк О.М.

6 клас

І місце – Свердлюк Діана, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

ІІ місце – Шабленко Аліна, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

               Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Пипич Н.В.

ІІІ місце – Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

               Березюк Євгеній, учень СЗОШ №2, учитель Фурман І.О.,

  & ... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: Taras | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)

“Усіма можливими засобами потрібно пробуджувати

 в дітей палке прагнення до знань…”

Я.-А. Коменський

      20 жовтня 2017 року на базі Шепетівської СЗОШ №2 пройшов адресний  семінар учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури і російської мови з питання «Теоретичний аспект бінарного уроку як однієї з форм реалізації міжпредметних зв’язків та інтеграції знань». Учасники семінару розкрили сутність інтеграції як інноваційної форми роботи в навчанні; показали роль бінарного уроку як однієї з форм реалізації міжпредметних зв’язків та інтеграції знань; розглянули алгоритм оцінювання ефективності бінарного уроку. Поділившись досвідом, педагоги міста підвели підсумки:

  • «У сучасних умовах освіта не може залишатися осторонь від стрімких процесів науково-технічного прогресу, посилення інтеграційних функцій у розвитку науки, техніки, виробництва, політики».
  • «Наше суспільство перебуває в постійному розвитку і через систему утворень висуває й реалізує все нові вимоги до людини, а, отже, і до якості освіти».
  • «До навчання, тобто до постійної самоосвіти, освоєння нових видів діяльності».
  • «До інтелектуально-фізичного розвитку».
  • «До здатності мислити і діяти творчо».
  • «Багато з цих якостей можна розвинути, уводячи в школах інтегративні курси, бінарні уроки, використовуючи комп'ютерні технології, бажання педагогів навчити бачити світ ціли ... Читати далі »
Переглядів: 59 | Додав: Taras | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)

    19.10.2017 р. в Шепетівському ДНЗ №9 «Барвінок» відбувся проблемний семінар для керівників ДНЗ міста з питання: «Управління інноваційними процесами в сучасному ДНЗ»,  під час якого було обговорено актуальність зазначеної проблеми. Керівники ДНЗ №2, 3, 6,7,10,11 розкрили систему управлінської діяльності щодо створення, засвоєння та використання інновацій педагогами. Завідувач ДНЗ №1 Чайка З.В. та вихователь-методист ДНЗ № 8 Кузінович І.П. презентували проекти впровадження інноваційних технологій в практику роботи. Педагоги мали змогу визначити свою готовність до інноваційної діяльності за допомогою діагностичної карти інноваційного потенціалу педагога. Педагоги ДНЗ № 9, 4  Гринь О.В., Голосієнко К.П., Шемчук Н.В., Уманець Л.О. познайомили  учасників семінару із інноваційними «перлинами» своїх закладів.

      Кожний учасник семінару  зробив собі висновок, що у сучасному світі педагоги завжди повинні знаходитись на інноваційній хвилі.

Переглядів: 43 | Додав: Taras | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)

     З 25.09.2017 по 09.10.2017 року на стадіоні "Локомотив" проводились змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед школярів міста. У змаганнях прийняли участь 10 загальноосвітніх навчальних закладів міста, учні 5-6 і 7-8 класів. Переможцями та призерами серед учнів 5-6 класів стали команди: НВК№3 - І місце, НВК "ЗОШ-гімназія" - ІІ місце, ЗОШ№6 - ІІІ місце; серед 7-8 класів: НВК№1 - І місце, ЗОШ№4 - ІІ місце, НВК№3 - ІІІ місце.

     Переможці та призери змагань нагородженні грамотами управління освіти Шепетівської міської ради. Змагання проводились у залік Спартакіади школярів міста.

Переглядів: 44 | Додав: Taras | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

     Вітаємо команду юних економістів, учнів СЗОШ№2, НВК№1 (керівник Лешкевич В.В., учитель географії та економіки) з перемогою в обласному етапі турніру юних економістів – 2017! Дякуємо вчителям Лешкевичу В.В. та Лешкевич А.П., які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог та гідно представити рідне місто і Хмельниччину на Всеукраїнському етапі! 

Переглядів: 33 | Додав: Taras | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

      10.10.2017р. в Шепетіському ДНЗ№12 «Ялинка» відбулося засідання школи професійної адаптації молодих педагогів міста з питання: «Розвиток комунікативної культури педагогів в сучасному дошкільному закладі», під час якого було обговорено умови для розвитку комунікативної культури педагогів, формування професійних умінь щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку; вдосконалення педагогічної майстерності вихователів. В практичній частині семінару молоді педагоги переглянули інтегроване заняття в старшій групі «Подорож на острів». Учасники семінару отримали не лише необхідні знання та вміння, але й нові враження та досвід.

Переглядів: 39 | Додав: Taras | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)

Уникайте тих, хто намагається підірвати вашу віру в себе. 

Велика людина, навпаки, вселяє почуття, що ви можете стати великим.

Марк Твен

     06.10.2017 року на базі ЗОШ №3 відбувся спільний соціально-психологічний семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів міста з питання: "Формальний та неформальний підхід у вихованні. Формування самооцінки в учнів. Фактори, які впливають на розвиток самооцінки особистості дитини". У ході семінару учасники ознайомилися із особливостями формування самооцінки дитини від народження до підліткового віку.

     Під час практичних вправ учасники семінару працювали над темою взаємовпливу батьків на розвиток самооцінки особистості дитини, попрацювали різноманітні техніки щодо роботи з педагогами, батьками та учнями, які мають психодіагностичний та просвітницький характер з питання формування адекватної самооцінки дитини..

Переглядів: 42 | Додав: Taras | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)

      Вітаємо команду юних інформатиків «RIMBA», учнів НВК№1 (керівника Колісецького В.І., учителя інформатики) з перемогою в обласному етапі турніру юних інформатиків – 2017! Дякуємо вчителю, який результативно підготував наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог та гідно представити рідне місто і Хмельниччину на Всеукраїнському етапі! 

      Вітаємо команду юних хіміків "Алкабін", учнів НВК№1, НВК «ЗОШ-гімназія» та ЗОШ №6 (керівників Свентозельську Т.П., Корнієнко А.Е., Пасічник З.В., учителів хімії) з перемогою в обласному етапі турніру юних хіміків – 2017! Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог! 

Переглядів: 31 | Додав: Taras | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (0)

      Вітаємо переможців IX Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (м.Черкаси): Караван Анастасію Миколаївну, Федорчук Лілію Вікторівну і Чернецьку Віру Іванівну, учителів початкових класів НВК №3!

      Бажаємо і надалі збагачувати досвід педагогічної громади України сучасними підходами до впровадження педагогічних інновацій, розмаїттям методико-педагогічних ідей, орієнтовними шляхами реалізації нового змісту освіти та розбудови Нової української школи!

Переглядів: 29 | Додав: Taras | Дата: 06.10.2017 | Коментарі (0)

      Вітаємо команду юних біологів «Ерпента», учнів НВК «ЗОШ-гімназія» та ЗОШ №8 (керівників Гудкову Н.П., Пінчук Т.А., учителів біології та екології) з перемогою в обласному етапі турніру юних біологів – 2017! Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог та гідно представити рідне місто і Хмельниччину на Всеукраїнському етапі! 

       Висловлюємо подяку за участь у турнірі юних географів команді «Планета щастя», учням НВК №№1,3 (керівникам Горбань Н.К., Столярчук Г.В., учителям географії та економіки)!

       Щиро вдячні і керівникам навчальних закладів Качоровській Н.В., Курганському О.О., Гарбарець В.М., Бабак Л.В. за створення належних умов для підготовки команд та їх участі в турнірах!

Переглядів: 29 | Додав: Taras | Дата: 06.10.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 95 96 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради © 2017