Управління освіти Шепетівського міськвиконкому
Вівторок, 20.02.2018, 19:08
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
[20.02.2018]
Вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти на 2018/2019н.р. (0)
[20.02.2018]
21 лютого - Міжнародний день рідної мови (0)
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 316
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів

Засідання школи молодого спеціаліста соціально-психологічної служби з питання

«Корекційне спрямування роботи практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами. Підбір програми, планування корекційної роботи».

Не можна вимагати від дитини неможливого

– до певного рівня і певного кола знань

різні діти йдуть по різному

В.Сухомлинський

      19 січня 2018 року на базі ДНЗ № 1 «Перлинка» відбулося засідання круглого столу школи молодого спеціаліста соціально-психологічної служби з питання «Корекційне спрямування роботи практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами. Підбір програми, планування корекційної роботи». У ході засідання учасники школи мали змогу ознайомитись із нормативно-правовим забезпеченням інклюзивної освіти, розглянути типологію дітей з особливими потребами та отримати методичні рекомендації щодо соціально-психологічного супроводу дітей з ООП.

       По завершенню роботи учасники школи визначили алгоритм введення корекційної роботи відповідно індивідуальної програми для дитини з особливими потребами, презентували науково-методичну літературу та програми у роботі з дітьми даної категорії.

Переглядів: 31 | Додав: Taras | Дата: 19.01.2018 | Коментарі (0)

      16.01.2018 в Шепетівському дошкільному навчальному закладі №8 «Калинонька» відбулась зустріч з засновником Центру сучасної освіти, організатором онлайн-конкурсів для освітян Іваном Івановим.

      Хвиля нових можливостей у новому році розпочалась із знайомства з трендами в освіті та інструментами ІКТ. Учасники тренінгу розглянули сучасні моделі навчання, практично виконували завдання підгрупами та активно працювали в парах. Під час роботи додали бадьорості цікаві руханки, які використовував І. Іванов. Вихователі - методисти дошкільних навчальних закладів міста та педагоги ДНЗ дізналися які готові ресурси та доробки можна використовувати в своїй роботі, а саме: віртуальні подорожі, онлайн-консультації, дидактичні матеріали та інше.

     На тренінг також були запрошені методисти управління освіти Скрипак Н.О., Лихобаба О.В., Колоднюк О.А., які відмітили практичну значимість проведення таких форм роботи у нашому місті. Всі учасники тренінгу отримали сертифікати Центру нової освіти Івана Іванова.

Переглядів: 17 | Додав: Taras | Дата: 19.01.2018 | Коментарі (0)

Управління освіти Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи, розташованої за адресою: проспект Миру,26 А.

Участь у конкурсі може взяти особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту відповідного фаху на рівні спеціаліста або магістра, стаж роботи не менше п’яти років, високі моральні та професійні якості, стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки директора.

Термін подання документів для участі в конкурсному відборі до 25 січня 2018 року включно.

За додатковою інформацією звертатися до спеціаліста управління освіти Лихобаби Олени Володимирівни, тел.: (03840) 4-25-04, e-mail: shosvita@i.ua

Положення про Порядок призначення на посаду керівників закладів освіти - polozhennja.doc 

Переглядів: 19 | Додав: Taras | Дата: 17.01.2018 | Коментарі (0)

     З 9 по 13 січня 2108 року у м. Львові Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», який 26 років напередодні Новорічно-різдвяних свят уже традиційно збирає талановитих дітей та молодь з різних куточків України.

    Колядками та щедрівками розпочалася урочиста частина відкриття фестивалю. На свято завітали найкращі виконавці та колективи. Вихованці Шепетівського ЦДЮТ щорічно беруть участь у цьому прекрасному святі мистецтв та традицій. Особливо приємно відмітити, що наші учасники були відмічені поважним журі та отримали нагороди і грамоти.

    Кочергіна Інна - І місце (номінація: художне читання, старша вікова категорія, керівник: Гуменюк Н.В.)

    Дегодюк Віра - ІІ місце (номінація: вокал, старша вікова категорія, керівник : Балагур Ж.А.)

Переглядів: 28 | Додав: Taras | Дата: 16.01.2018 | Коментарі (0)

    10 грудня 2018 року в ДНЗ №1 «Перлинка»   заняття школи професійної адаптації  молодих педагогів з питання: «Гра – стратегія: формування соціального досвіду дошкільнят».  Заняття пройшло у формі тренінгу, під час якого педагоги розширили свої знання про гру – стратегію, як сучасний ефективний засіб інтелектуального й емоційного розвитку дітей.   За допомогою інтерактивних вправ проаналізовано переваги гри – стратегії, вміння керувати дитячим колективом,  організовуючи  такого виду гру.  Молоді педагоги мали нагоду  бути учасниками гри – стратегії: «Збираємось в гості до колег».

      Гра – стратегія з  дітьми старшої групи : «Подорож свинки Пеппи», показала, що організація цього виду ігор вимагає від педагога великої майстерності та надає  унікальну  можливість спостерігати за процесом збагачення  соціального досвіду вихованців, оцінити здатність кожної дитини до прийняття конструктивного рішення, самостійного і колективного вибору. 

       Емоційний клімат на заході створено практичним психологом Ковальчук Д.А.

... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: Taras | Дата: 14.01.2018 | Коментарі (0)

    04.01.2018 р. в дошкільному навчальному закладі №2 «Сонечко» проведено методичне об'єднання завідувачів та вихователів – методистів з питання «Номенклатура справ дошкільного навчального закладу». Керівник методичного об'єднання Чайка Зоя Володимирівна окреслила проблему системного підходу до аналізу наявних в закладі документів, що формуються в його діловодстві, та на підставі їх аналізу закономірно уніфікувати  складання номенклатури справи. Під час відкритого мікрофону завідувачами міста обговорено питання щодо організаційно – розпорядчої документації.

    В ході роботи вихователь – методист ДНЗ №4 Уманець Л.О. розповіла про нормативно – правове забезпечення організації діловодства, архівного зберігання та проведення експертизи цінності документів. Вихователь – методист ДНЗ№10 Бобир В.С. розкрила питання, щодо експертної комісії, її завдання, права та обов’язки. Завідувач ДНЗ №2 Герасимчук Г.Б. презентувала типову, примірну та індивідуальну номенклатуру справ. Проінформувала про порядок складання, оформлення та затвердження ІНС вихователь – методист ДНЗ №5 Мамчур Н.П., про проведення експертизи цінності документів розповіла вихователь – методист ДНЗ №7 Варшавська Т.В., про вимоги до передачі документів в архів розповіла завідувач ДНЗ №8 Дячук А.М.

    Аналізуючи роботу завідувачів та вихователів - методистів, методист методкабінету міськуо Скрипак Н.О. наголосила, що створення мотиваційних умов постійної професійної діяльності спонукають до самовдосконалення та підвищення професійної компетентності керівників, культури управління.

... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: Taras | Дата: 10.01.2018 | Коментарі (0)

      З 09 до 30 січня 2018р. триватиме реєстрація осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

      У 2018 р. пробне ЗНО відбудеться:

  • 24 березня - з української мови і літератури;
  • 31 березня - з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

       Участь у пробному ЗНО є добровільною і платною. Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 129 грн. 00 коп. Оплату квитанцій можна здійснити в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг до 06 лютого 2018 року включно.

       Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

       Пробне ЗНО дає можливість ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання; підготуватися психологічно до проходження тестування; ознайомитися з форматами тестових зошитів; розрахувати час на виконання завдань; потренуватися в заповненні бланків відповідей тощо. Тому радимо максимально використати можливість випробувати себе у ситуації максимально наближеній до зовнішнього незалежного оцінювання.

Переглядів: 19 | Додав: Taras | Дата: 09.01.2018 | Коментарі (0)

    4 січня 2018 року в Шепетівському ДНЗ №7 «Дюймовочка» відбулося методичне об’єднання вихователів середніх та молодших груп дошкільних закладів міста на тему: «Формування основ духовності на традиціях Самчиківського декоративного розпису». Керівник методичного об’єднання вихователь-методист ДНЗ №10 «Михайлик», Бобир В.С., ознайомила педагогів з основними елементами розпису, історією його виникнення. В центрі уваги заходу було питання відродження Самчиківського розпису шляхом впровадження в систему роботи ДНЗ міста.

     Вихователь ДНЗ №10, Казмірчук Н.Л., презентувала педагогам міста план роботи гуртка «Талановиті пальчики» з використанням елементів Самчиківського декоративного розпису. Практичною частиною заходу стала серія інтерактивних вправ на розвиток духовної сфери особистості дошкільника та перегляд відеозапису заняття «Подорож до с. Самчики», вихователь Казмірчук Н.Л.(гурток «Талановиті пальчики» ДНЗ №10 «Михайлик»).

Переглядів: 32 | Додав: Taras | Дата: 08.01.2018 | Коментарі (0)

     Саме таку нагороду отримав Шепетівський міський ЦЕНТУМ за результатами участі у Відкритому рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників», який проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно із Всеукраїнською Асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор» та Інститутом проблем виховання НАПН України.

     Метою заходу є виявлення творчо працюючих педагогічних колективів закладів позашкільної освіти, розповсюдження передового педагогічного досвіду, пошук інноваційних ідей та технологій щодо оновлення змісту навчання і виховання дітей, формування іміджу закладів позашкільної освіти.

     Для участі в заході була подана конкурсна робота, яка розкривала досвід закладу щодо організації навчання і виховання дітей з особливими потребами. Це питання зараз є дуже актуальним, адже у зв’язку із поширенням в Україні процесу інклюзивного навчання потребує оновлення підхід до організації навчально-виховного процесу в позашкіллі. Протягом останніх років працівниками ЦЕНТУМ проведена значна робота, накопичено цінний досвід з даного питання. На сьогоднішній день можна стверджувати, що заклад має необхідний потенціал для організації роботи з дітьми з особливими потребами.

      Слід зазначити, що заклад бере участь у Відкритому рейтингу якості «Золота когорта позашкільників» з 2011 року і щорічно є серед переможців заходу, а почесну відзнаку «Флагман позашкільної освіти» виборює вже втретє.

Переглядів: 36 | Додав: Taras | Дата: 04.01.2018 | Коментарі (0)

Дорогі освітяни, шановні батьки та діти!!!

       Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо вам зустріти 2018 рік у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай ваші діяння сприяють миру й злагоді. 

Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів.

       Нехай Різдво та Новий рік принесуть тільки добробут, благополуччя, родинне тепло, злагоду, щирих друзів і колег, шани та любові від рідних, близьких вам людей, щасливих, яскравих подій та усього самого найкращого!

Зі щирою повагою начальник управління освіти        Тихончук Л.І.,

голова міськкому профспілки освіти          Лоєва Н.В.

Переглядів: 58 | Додав: Taras | Дата: 29.12.2017 | Коментарі (0)

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

8 клас

І місце – Рибчинська Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.

ІІ місце – Будник Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Слюсар А.М.,

ІІІ місце – Пруська Ольга, учениця НВК №3, учитель Кислюк П.В.,

                Ніколайчук Валерія, учениця НВК №3, учитель Кислюк П.В.,

                Бородій Ярослав, учень ЗОШ №4, учитель Віцюк В.І.,

                 Богдан, учень СШ-інтернату, учитель Томашкевич О.П.

9 клас

І місце – Румянцева Марина, учениця ЗОШ №1, учитель Василишина Н.В.,

ІІ місце – Перерва Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Токмина В.В.,

ІІІ місце – Кухарчук Анна, учениця НВК №1, учителі Колісецький В.І., Воронов В.О.,

                Андрійчук Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.,

10 клас

І місце – Крижанівський Дмитро, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.

ІІ місце – Філатов Вадим, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.,

               Троц Дмитро, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук М.І.,

ІІІ місце – Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Василишина Н.В.,

               Юзькова Вале ... Читати далі »

Переглядів: 137 | Додав: Taras | Дата: 28.12.2017 | Коментарі (0)

    21 грудня у школі-гімназії зустрілися за круглим столом учителі зарубіжної літератури міста. Обговорювалася актуальна та цікава тема «Формування етнокультурної компетентності учнів у процесі вивчення зарубіжної літератури в умовах модернізації освіти». Провідна ідея - формування ціннісного ставлення учнів до культурного розмаїття світу, зацікавленості в збереженні і розвитку самобутності українців. В процесі семінару були визначені принципи та підходи формування компетенції, звернуто увагу на різновиди уроків, використання дидактичних методів, що створюють прогнозований результат, а саме: усвідомлення цінності рідної культури та культурного розмаїття світу, позитивні зрушення в становленні української ідентичності учнів.

Переглядів: 47 | Додав: Taras | Дата: 26.12.2017 | Коментарі (0)

    Традиційно напередодні новорічних свят в Шепетівському міському ЦЕНТУМ проводиться виставка новорічних композицій «Новорічні сюрпризи», метою якої є з пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.

     Цьогоріч на виставку представлені роботи у семи номінаціях:

  • стилізована ялинка;
  • новорічний букет;
  • новорічна композиція;
  • новорічний вінок;
  • сюжетна композиція;
  • флористична новорічна картина чи колаж;
  • новорічний подарунок.

     Приємно, що до виставки долучились усі без виключення загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади. Роботи учасників різноманітні за формою, розміром та використаним матеріалом. Але об’єднує їх те, що виготовлені вони без використання живої ялини, а, отже, розумінням того, що можна створити новорічний настрій, не зашкодивши природі. Роботи переможців виставки будуть направлені для участі у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція», що проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.

    Новорічна виставка розпочала роботу 19 грудня та триватиме до 16 січня 2018 року. Отож усі охочі можуть відвідати заклад та збагатитись новими ідеями дл ... Читати далі »

Переглядів: 61 | Додав: Taras | Дата: 26.12.2017 | Коментарі (0)

     22 грудня 2017 року в Будинку освіти відбулася колегія управління освіти Шепетівської міської ради під керівництвом начальника Тихончук Л.І. Освітяни розглянули та обговорили такі питання:

1. Про управлінську діяльність керівників навчальних закладів щодо виконання Указу Президента України від 11.12.2016 № 553/2016 «Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю»

2. Про виконання рішення колегії управління освіти Шепетівської міської ради від 26.10.2012 протокол 3/3 « Про затвердження комплексної програми з превентивного виховання « Крок за кроком до здоров`я» на 2012-2017 роки»

3. Про виконання рішення колегії управління освіти Шепетівської міської ради від 16.12.2016 протокол 4/2 « Про управлінську діяльність керівників ДНЗ щодо ведення кадрової документації»

    Після колегії управління освіти вручено нагороди навчальним закладам за активну участь в різних етапах у Всеукраїнському конкурсі закладів оздоровлення і відпочинку. Зокрема: НВК№3 – нагороджено подякою Міністерства соціальної політики України, дипломами департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА: ІІ ступеня – ЦЕНТУМ, ІІІ ступеня – ЗОШ№1. Вручено подяку управління освіти Шепетівської міської ради ЗОШ№4. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Головний спеціаліст Л.Д.Басистюк

Переглядів: 28 | Додав: Taras | Дата: 26.12.2017 | Коментарі (0)

     День Святого Миколая - це казковий час, коли відбувається чудо . Діти на нього  чекають, замовляючи подарунки, і Миколай виконує усі мрії. Ось і завітав Святий Миколай у гості  до діток з особливими потребами.  В рамках проведення акції серед навчальних закладів міста «Подаруй іграшку особливій дитині» було зібрано чимало різноманітних засобів для проведення корекційної роботи. Дякуємо за активність тим, хто долучився до благородної справи, усім небайдужим та милосердним.

    Миколай завітав з оберемками іграшок у дошкільний навчальний заклад №2 «Сонечко», ЗОШ№4, ЗОШ№6 та школу – інтернат.  Передав подарунки, а  з ними - тепло , підтримку і турботу .

      Милосердю немає меж! Будьте милосердними і уважними до тих, хто дає вам шанс на духовний розвиток.

Переглядів: 54 | Додав: Taras | Дата: 20.12.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 99 100 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради © 2018