Управління освіти Шепетівської міської ради
Понеділок, 25.05.2020, 14:23
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 401
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів

    29 листопада 2019 року на базі Шепетівської НВК «ЗОШ-гімназії» пройшов семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів міста на тему «Тимбілдинг, історія його виникнення. Ефективність тимбілдингу в освітньому процесі».

    Нова українська школа потребує педагога-лідера, який може вести за собою та ефективно працювати в команді. Тому учасники заходу розглядали питання впровадження тимбілдингу в закладах як якісної зміни діяльності педагогічного колективу. Адже формування творчої, цілеспрямованої, активної команди вчителів – це можливість змінити існуючу систему освіти, вибудувати найбільш продуктивну форму організаційної взаємодії.

     Працівники психологічної служби взяли участь у різноманітних вправах та іграх з тимбілдингу. Під час тренінгу панувала дружня та невимушена атмосфера, усі отримали позитивний заряд енергії, проявили активність та ініціативність у роботі.

Переглядів: 72 | Додав: Taras | Дата: 02.12.2019 | Коментарі (0)

     29 листопада юні дослідники зі всієї області зібралися в м. Хмельницькому на VІІ учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини». Конференція стала доброю можливістю презентувати результати власних досліджень, обговорити їх, обмінятися науковою інформацією з іншими учасниками.

    Серед учасників форуму була шепетівчанка Вітюк Марина, учениця 8 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, член шкільного наукового товариства Малої академії наук. Доповідь на тему «Вплив людини на клімат: дискурсивні проекції» отримала схвальну оцінку  та відзначена журі дипломом «Кращий виступ».

     Вітаємо Марину із блискучим результатом та дякуємо її педагогічному керівнику  Лукашук Віті Валеріївні, вчителю географії ЗОШ №6.

Переглядів: 59 | Додав: Taras | Дата: 02.12.2019 | Коментарі (0)

 

    28 листопада  Міжнародний природничий  інтерактивний конкурс «КОЛОСОК» завітав до шкіл міста.

   В осінньому етапі конкурсу, що отримав назву «Смішний КОЛОСОК»,  взяли участь 1693 учні 1-11 класів. Цього року  завдання з фізики, біології, хімії були особливими.  Організатори   «Смішного КОЛОСКА»  потурбувалися, щоб природничі випробування  були для юних дослідників не тільки повчальними та корисними, але й веселими та дотепними.

    «Наука може бути веселою і захопливою» - гасло «КОЛОСКА».

Шепетівська ЗОШ№1

Шепетівська ЗОШ№3

Шепетівський НВК№3

Переглядів: 66 | Додав: Taras | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (0)

    27.11. 2019 у дошкільному навчальному закладі №1 «Перлинка» проведено методично – інтерактивний семінар для педагогів міста з питання: «Єдність підходів щодо змісту й організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку та першокласниками в умовах НУШ».  Вихователь – методист Олійник Т.М. разом з вихователями  під час методичного батлу розкрили  питання відповідності концептуальних ідей НУШ концептуальним ідеям дошкільної освіти та з’ясували актуальність і взаємозв’язок двох Державних стандартів  початкової і дошкільної освіти.   Тему було розкрито  за допомогою таких  інтерактивних ігор: «З’єднай спільне», «Створення Інтелект – карти тематичного дня», «Продовж  речення».   Вихователь Клос Г.В. провела заняття з використанням   методики  асоціативних символів у навчанні англійської мови.   Учасники  методично – інтерактивного семінару мали змогу переглянути відеофільм про організацію спільного кола на тему: «Сім’я» за  освітньою програмою «Впевнений старт» у середній групі, вихователь Шикерук О.Л. Практичний психолог Ковальчук Д.А. ознайомила  присутніх з психологічним аспектом підготовки дитини до умов шкільного навчання,  залучила педагогів до складання портрету майбутнього першокласника і школяра. Учасники методично – інтерактивного семінару зробили спільний висновок, що  наступність між дошкільним закладом і початковою школою потребує перезавантаження.

... Читати далі »

Переглядів: 63 | Додав: Taras | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (0)

     26 листопада в Шепетівському ДНЗ №3 «Ластівка» було організовано педагогічну майстерню учителів початкових класів НУШ та вихователів ЗДО з проблеми «Діяльнісний підхід в освітньому процесі 2 ланок» з питання «Наступність у створенні освітнього середовища для забезпечення реалізації вимог Державного стандарту ЗДО і початкових класів. Завідувач Л.С. Вознюк познайомила присутніх з тенденцією розвитку дошкільної та початкової освіти; моделлю інноваційного освітнього простору в дошкільному закладі в умовах реформування освіти. Учасники педагогічної майстерні мали змогу переглянути відео фільм "Створення та впровадження освітнього розвивального середовища в ЗДО як система мотиваційної готовності дошкільника до навчання в НУШ". Вчителі обмінювались досвідом з вихователями щодо наступності ЗДО та початкової ланки для подальшої роботи НУШ. Підсумком роботи було створення інтелектуальної карти "Успішний майбутній нушівець".

Переглядів: 67 | Додав: Taras | Дата: 28.11.2019 | Коментарі (0)

ІІ місце – Євтушок Софія, учениця 9 класу НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІІ місце –  Богатько Марія, учениця 11 класу НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 79 | Додав: Taras | Дата: 26.11.2019 | Коментарі (0)

3 клас

І місце – Мартинюк Марія, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.,

ІІ місце – Юзькова Анна, учениця ЗОШ №1, учитель Терепа Л.М.,

                 Василишина Ганна, учениця СЗОШ №2, учитель Кавалер Л.П.,

                 Кондратюк Емілія, учениця ЗОШ №4, учитель Семенюк О.А.,

ІІІ місце – Мислівська Марія, учениця ЗОШ №3, учитель Васильчук О.Л.,

                 Кашевар Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Іщук Н.О.,

                Яюс Вікторія, учениця ЗОШ №6, учитель Свірчук О.Ю.,

                Михальчук Олександра, учениця ЗОШ №8, учитель Гаврилюк Т.О.,

                Кацура Марія, учениця СШ-інтернату, учитель Муза Т.Д.

4 клас

І місце – Колоднюк Софія, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.,

                Лахай Софія, учениця ЗОШ №3, учитель Поліщук Л.Б.,

ІІ місце – Заремба Максим, учень ЗОШ №4, учитель Жабенко А.М.,

                 Клімчук Тетяна, учениця НВК №3, учитель Пруська Н.С.,

                 Громик Діана, учениця ЗОШ №8, учитель Верхогляд В.В.,          ... Читати далі »

Переглядів: 153 | Додав: Taras | Дата: 26.11.2019 | Коментарі (0)

 

ФІЗИКА

7 клас

І місце – Міськов Богдан, учень ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

ІІ місце – Солодкий Артем, учень НВК №1, учитель Хаврун Г.Б.,

                Смолінський Артем, НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук  С.В.

ІІІ місце – Зуєва Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Семенюк О.В.,

                 Мацієвський Олександр, учень ЗОШ №8, учитель Кухар М.А.    

8 клас

І місце – Омелянчук Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

ІІ місце – Бондар Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Одудько Г.Д.,

ІІІ місце – Свирдюк Яна, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

9 клас

І місце – Костушевич Ярослав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.,

ІІ місце – Єфімов Роман,  учень ЗОШ №1, учитель Молявчик В.А.,

ІІІ місце – Камак Сергій, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

10 клас

І місце – Федоришин Денис, учень НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

ІІ місце – Нижній Іван, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

ІІІ місце – Михальчук Дмитро, учень СЗОШ №2, учитель Семенюк О.В.,

                 Гуменюк Максим, учень НВК «ЗОШ-гімн ... Читати далі »

Переглядів: 166 | Додав: Taras | Дата: 25.11.2019 | Коментарі (0)

    21 листопада в Шепетівському ДНЗ №3 «Ластівка» відбувся майстер-клас вихователя  Сивопляс А.М. з питання «Освітній процес як соціальне, лінгвістичне та психолого-педагогічне явище» для вихователів закладів дошкільної освіти міста. Вихователь Сивопляс А.М. з досвіду роботи поділилась  з колегами напрацюваннями щодо організації  мовленнєво-комунікативної діяльності методом наочного моделювання. Під час практичних занять педагоги мали змогу навчитись заучувати вірші, прислів’я, приказки, складати описові розповіді за допомогою символів. Протягом заходу панувала активна, творча, ініціативна та відверта атмосфера. Всі учасники отримали велику кількість позитивних емоцій, вражень, а також великий багаж знань.

Переглядів: 60 | Додав: Taras | Дата: 25.11.2019 | Коментарі (0)

    20 листопада 2019 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 відбувся методичний практикум вчителів початкових класів «Інтерактивні методи навчання в сучасній школі», у якому брали участь вчителі початкових класів міста. Чітко та цікаво організований квест допоміг швидко пригадати ключові поняття технології інтерактивного навчання. Обговорюючи питання академічної доброчесності педагоги переконались, що почути іншого та прийняти його думку найкраще у формі діалогових практик, що мають певні відмінності від дискусії та диспуту. Не забули і про руханку, адже це також інтерактивна форма роботи, скільки передбачає взаємодію. Команда НВК№3 запросила вчителів реєструватися на мініEdCamp, який відбудеться 26 березня 2020 року. Тема заходу «Закорінення партнерства – як один із векторів зростання шкільного вчительства». На заході панувала атмосфера зацікавленості, щирості та співпраці.

Переглядів: 55 | Додав: Taras | Дата: 25.11.2019 | Коментарі (0)

    У листопаді відбувся  міський та обласний етап фестивалю хорового  мистецтва «Співає юність України». Участь взяли хорові колективи ЗОШ№1,ЗОШ№3, ЗОШ№6,НВК№3, СШ-інтернату та ЦДЮТ.   Переможцями стали: хоровий колекти "Діти квіти" ЦДЮТ (керівник Балагур Ж.А.) та колектив " Оксамит" ЗОШ №6 (керівник Кузьмінська В.В.). Хорові колективи ЗОШ№1, НВК№3 вибороли ІІ місце, а ЗОШ№3, СШ-інтернату-ІІІ місце.

Переглядів: 60 | Додав: Taras | Дата: 21.11.2019 | Коментарі (0)

    «Я не боюся ще й ще раз повторити: турбота про здоров’я – це  найважливіша праця педагога. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток міцність знань, віра в свої сили» - цей вислів видатного українського педагога В. О. Сухомлинського став лейтмотивом адресного семінару вчителів основ здоров’я  Шепетівки.

     Педагоги обговорили питання формування здоров’язбережувального освітнього середовища у сучасному закладі загальної середньої освіти. Свою систему роботи з цієї проблеми презентувала загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Валі Котика. Учителі обмінялись досвідом щодо теоретичних та практичних напрацювань з формування здоров’язбережувального середовища в навчальному закладі. Стойко О.В. та Талащук М.Ю., учителі ЗОШ №4, провели майстер-клас зі створення листівок з елементами арт- та кольоротерапії. А на завершення заходу учасники семінару відвідали міський басейн з метою ознайомлення  використання його здоров’язбережувальних можливостей  у позакласній та позашкільній  діяльності.

Переглядів: 108 | Додав: Taras | Дата: 21.11.2019 | Коментарі (0)

    Управління освіти Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Хмельницької області, розташованої за адресою: м. Шепетівка, вул. Горького, 70, з оплатою праці відповідно до єдиної тарифної сітки по оплаті праці працівників бюджетної сфери.

   Участь у конкурсі може взяти особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні та професійні якості, стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки директора.

   Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають у письмовій формі до управління освіти такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію або резюме;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • довідку про відсутність судимості;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • мотиваційний лист (довільна форма) для проведення публічної відкритої презентації.

   Термін подання документів для участі в конкурсному відборі не може становити менше 10 та більше 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного ... Читати далі »

Переглядів: 109 | Додав: Taras | Дата: 20.11.2019 | Коментарі (0)

   14 листопада 2019 року відбулася XXIV звітно-виборча профспілкова конференція. З доповіддю про роботу за звітний період виступила голова організації Лоєва Наталія Василівна. В роботі конференції взяли участь: голова обкому профспілки Яримюк А.С., заступник начальника управління освіти Музика Т.В., делегати конференції, керівники навчальних закладів міста.

      За результатами відкритого голосування головою міськкому профспілки обрано Курганського Олександра Олексійовича.

Переглядів: 79 | Додав: Taras | Дата: 19.11.2019 | Коментарі (0)

МАТЕМАТИКА

6 клас

І місце – Шевчук Микола, учень НВК №1, учитель Кирилюк Л.В.

ІІ місце – Бачинська Віталіна,  учениця ЗОШ №1, учитель Молявчик Ю.Й.,

                Голосієнко Ілля, учень СЗОШ №2, учитель Горбатюк Т.В.,

ІІІ місце – Стукало Костянтин, учень ЗОШ №3, учитель Лесюк С.В.,

                 Базченко Роман, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Бородій О.П.,

                 Дворак Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Павліщук К.П.

7 клас

І місце – Тищук Олександр, учень НВК №1, учитель Ребекевша Н.М.

ІІ місце – Смолінський Артем, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Бородій О.П.,

ІІІ місце – Міськов Богдан, учень ЗОШ №1, учитель Кутова Т.В.,

                 Зуєва Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Українець О.І.,

                 Савчук Максим, учень ЗОШ №6, учитель Токмина В.В.

8 клас

І місце – Омелянчук Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Бородій О.П.

ІІ місце – Главацький Іван, учень ЗОШ №8, учитель Сирнікова О.О.,

               Бондар Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Пав ... Читати далі »

Переглядів: 196 | Додав: Taras | Дата: 18.11.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 123 124 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2020