Управління освіти Шепетівської міської ради
Четвер, 20.02.2020, 06:59
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 338
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів

      07.11.2019 р. у Шепетівському НВК №1 відбулося засідання дидактичної майстерні з теми "Есе: актуальність та дієвість сучасної форми виявлення власної життєвої позиції".  Учителі української мови та літератури плідно працювали за матрицею воркшопу, починаючи з імпресії з теоретичними вкрапленнями через експресію на тлі групової взаємодії (написання спільного есе) та закінчивши одкровеннями про здобутий методичний багаж.

Переглядів: 32 | Додав: Taras | Дата: 08.11.2019 | Коментарі (0)

ЮНИХ ФІЗИКІВ

Учасники

Нижнього Івана Миколайовича,  учня 10 класу НВК №1, учитель Ободянський В.В.;

Федоришина Дениса Олеговича, учня 10 класу НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.;

Дударя Анатолія Михайловича, учня 10 класу ЗОШ №8, учитель Кухар М.А.;

Цумана Олександра Сергійовича, учня 10 класу ЗОШ №3, учитель Маліновська М.М.;

Лавренюка Володимира Віталійовича, учня 10 класу ЗОШ №3, учитель Маліновська М.М.

Переглядів: 57 | Додав: Taras | Дата: 07.11.2019 | Коментарі (0)

    5 листопада в ЗДО №4 «Світлячок» проводилась екскурсія в творчу лабораторію педагогів садочка з питання «програма Українське дошкілля» як оптимальний варіант реалізації змісту БК дошкільної освіти. Екскурсія в творчу лабораторію педагогів проводилась для методистів та вихователів міста.

    На початку заходу методист Л.О. Уманець провела оглядовий брифінг програми «Українське дошкілля». Методист презентувала роботу в закладі за програмою. В рамках заходу були переглянуті інтегроване заняття в старшій групі з мовлення  (вихователь Фещук Т.О.), музично-ігрове заняття (керівник музичний Островська Т.О.), гурткова робота ( педагоги Кулик І.І. та Шпендюк Ю.В.), та вчитель-логопед  провела презентацію логопедичного кабінету. На завершення господарі провели екскурсію по дитячому садку.

Переглядів: 33 | Додав: Taras | Дата: 06.11.2019 | Коментарі (0)

      29 жовтня 2019р. в ДНЗ №4 «Світлячок» відбулося засідання авторської майстерні  учителів-логопедів з питання « Методичний супровід професійного розвитку вчителя-логопеда: вимога часу». На ньому були присутні  учителі-логопеди ЗДО, ЗЗСО.

      На початку заходу вчитель-логопед ДНЗ №4 «Світлячок» Комарніцька І.З. зосередила увагу учасників на важливості постійного підвищення кваліфікації педагогів. Адже сучасний навчальний заклад потребує  високоосвічених фахівців, які творчо реалізують нові технології навчання, стабільно добиваються високих результатів у своїй професійній діяльності. А також сформулювала шляхи зростання професійної майстерності педагога.

      Під час заходу було продемонстровано досвід з використання ігротерапії в корекційній  роботі вчителя-логопеда. Так як, за допомогою гри розвивається усне  мовлення дитини дошкільного віку: поповнюється і активізується словник, формується правильна звуковимова, виробляється вміння влучно висловлювати свої думки, вдосконалюється граматична будова мови. За круглим столом учасники заходу обмінялися думками з даного питання та кожен з педагогів виготовив дидактичну гру «Ми маленькі водії». Засідання авторської майстерні пройшло в творчій та дружній атмосфері.

Переглядів: 42 | Додав: Taras | Дата: 31.10.2019 | Коментарі (0)

5 клас

І місце – Зуєва Ірина, учениця СЗОШ №2, учитель Короташ Т.В.

ІІ місце – Федорчук Марія, учениця ЗОШ №6, учитель Скрипнюк О.В.,

                Заблоцька Вікторія, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.

ІІІ місце – Царенко Софія, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

                Шафалюк Маргарита, учениця ЗОШ №3, учителі Лук’янчук Т.А., Адамець Г.С.,

                 Якобчук Марина, учениця НВК №1, учитель Кочергіна Л.М. 

6 клас

І місце – Боднар Арсен, учень НВК №1, учитель Ольшанська О.В.

ІІ місце – Ремез Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Касянчук В.І.

                Морозюк Яна, учениця НВК №3, учитель Пашинська Л.П.,

ІІІ місце – Бачинська Віталіна, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

                 Остапчук Дарина, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М., 

                 Муза Богдана, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В. 

7 клас

І місце – Водзінська Марія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІ місце – Кошетар Анастасія, учениця НВК №3, учитель Костюк Л.С.,

               Фурман Катерина, у ... Читати далі »

Переглядів: 154 | Додав: Taras | Дата: 31.10.2019 | Коментарі (0)

    24 жовтня на базі Шепетівської ЗОШ №6 відбувся мовний тренінг учителів української мови та літератури з теми «Типологія мовних помилок та шляхи їх подолання». Учасники заходу мали змогу поглибити і систематизувати свої знання про різні види помилок в усному і писемному мовленні та пропонували шляхи їх подолання. Під час тренінгу словесники виконували інтерактивні вправи, переглядали експрес – уроки з української мови, ділились досвідом роботи щодо підготовки учнів до ЗНО.

Переглядів: 46 | Додав: Taras | Дата: 28.10.2019 | Коментарі (0)

     24.10.2019 у Шепетівському дошкільному навчальному закладі №9 «Барвінок» проведено інтерактивно-методичний семінар для педагогів міста з питання: «Особистість педагога у вимірі запитів ХХІ століття». Під час засідання керівник Гринь О. В. та вихователь - методист Голосієнко К.П. разом з вихователями розглянули вектори розвитку сучасного педагога.

    Тему було розкрито за допомогою таких цікавих форм роботи з педагогами як: інтерактивна  гра - інфографіка  «Говори правильно!»; вправи: «Методичні вузлики «Світ онлайн», «Шифрувальник»; ділова гра: «Зустріч батьків у «Книжковій світлиці». Вихователь старшої  групи Гаврилюк Л.П. та керівник музичний Передрійчук К.А. презентували нову педагогічною технологію  Карла Орфа «Боді перкусіон» за допомогою дитячого оркестру «Кольорові стаканчики». Вихователі  ЗДО№№8,9  Мартинюк О.Г.,  Кошель Г.П. ознайомили з варіантами складання індивідуального проектного плану розвитку професійної компетентності педагога. Кожний учасник інтерактивно-методичного семінару зробив висновок, що ХХІ  століття ставить нові вимоги до особистості вихователя і він має йти в ногу з цими змінами, а саме, бути фахово компетентним.

... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: Taras | Дата: 28.10.2019 | Коментарі (0)

«Якщо ви володієте знаннями, дайте іншим запалити від нього свої світильники»

Т. Фуллер

    23 жовтня 2019 року на базі Шепетівського міського ІРЦ в рамках постійнодіючої школи «Інклюзивна освіта» відбулося 1 засідання з питання: «Загальні аспекти інклюзивної освіти» для вихователів/вчителів інклюзивних груп/класів, асистентів вчителів, практичних психологів, соціальних педагогів, логопедів навчальних закладів міста. 

     Під час засідання учасники мали змогу отримати консультативно-роз’яснювальну інформацію щодо організаційних засад в утворенні та функціонуванні інклюзивного середовища; підвищити рівень професійної компетенції технологіями реалізації інклюзії та усвідомити важливість ефективної взаємодії учасників освітнього процесу. По завершенню засідання педагогічні працівники у формі відкритого діалогу обговорювали актуальні питання щодо впровадження інклюзивного навчання в своїх закладах.

Переглядів: 46 | Додав: Taras | Дата: 27.10.2019 | Коментарі (0)

До уваги членів профспілки Шепетівської міської організації профспілки працівників освіти!

За рішенням ХІ-го пленуму міськкому профспілки, який відбувся 24.10.2019 року, чергова звітно-виборча конференція міської організації профспілки освіти відбудеться 14 листопада 2019 року (Постанова пленуму - №11/02 від 24.10.2019 року).

Переглядів: 50 | Додав: Taras | Дата: 24.10.2019 | Коментарі (0)

    У Шепетівському НВК №1 відбулось засідання міської Творчої групи вчителів початкових класів "Педзнахідки". На засіданні розглядалось  актуальне питання "Педагогіка партнерства. Нові горизонти класовода у форматі зустрічей з батьками". Нова українська школа вимагає інноваційних, інтегрованих форм роботи не тільки з учнями, але й з батьками. На засіданні активно обговорювались сучасні ефективні форми і методи  роботи з батьками. Цікавим  був виступ психолога школи Дацюк Лесі Віталіївни, яка  провела елементи тренінгу з учасниками групи. На зустрічі панувала дружня позитивна атмосфера.

Переглядів: 38 | Додав: Taras | Дата: 22.10.2019 | Коментарі (0)

    На базі дошкільного навчального закладу №12 «Ялинка» відбулось третє засідання обласної школи педагогічної майстерності з питання «Впровадження основ соціальної та фінансової грамотності в освітній процес закладу дошкільної освіти» за участю завідувачів, вихователів - методистів, вихователів Хмельницької області. 
     Роботу школи розпочала Скрипак Н.О., методист з питань дошкільної освіти Шепетівської міської ради , презентувавши введення та огляд теми. Педагоги та діти дошкільного навчального закладу розкривали свої таланти під час фестивалю дитячої творчості "Ярмаринка". У методичному блоці висвітила роботу та напрацювання закладу за програмою «Афлатот» Микитюк Т.М., завідувач.
Підвели підсумки школи педагогічної майстерності Каратаєва М.І. та Дарченко Л.Г., роздавши кожному учаснику школи педагогічної майстерності сертифікат "Впровадження основ соціальної та фінансової грамотності в освітній процес закладу дошкільної освіти".

Переглядів: 51 | Додав: Taras | Дата: 21.10.2019 | Коментарі (0)

     17 жовтня  2019 року на базі дошкільного навчального закладу № 2 «Сонечко»  проведено школу ППД  для вихователів – методистів з питання «Упровадження інноваційних технологій, прогнозування та відстеження їх результативності в освітньому процесі». В ході роботи школи ППД  завідувач ДНЗ  Герасимчук Г.Б. поділилася  досвідом роботи щодо упровадження інноваційних технологій. Вихователь – методист Шевчук Н.І. презентувала низку корисних матеріалів, що розкривають секрети  вироблення  нестандартних підходів до упровадження інноваційних технологій, прогнозування та відстеження їх результативності в освітньому процесі.

     Всі учасники школи ППД  взяли активну участь у арт – майстерні практичного  психолога Вакалюк І.М. «У світі емоцій»,  під час якої було розкрите питання забезпечення емоційного комфорту в освітньому процесі за допомогою арт – терапії.  Вчитель – логопед Колесник Ю.М. зосередила увагу присутніх на доцільності  впровадження в освітній процес   кінезіологічних вправ  як гімнастики   для  мозку.  До уваги вихователів - методистів   було запропоновано перегляд  відео – заняття з малювання  з використанням нетрадиційних технік малювання  «Осінні берізки»   вихователя середньої інклюзивної  групи  Дмитрук О.О

      Школа ППД завершилася вправою «Трибуна вільних думок», під час якої учасники висловили свої думки щодо практичної цінності набутого досвіду та використання його в практичній діяльності. Аналізуючи роботу вихователів - методистів, методист методкабінету міськуо  Скрипак Н.О. зауважила,  що  цікаві ф ... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: Taras | Дата: 21.10.2019 | Коментарі (0)

 

ЮНИХ ІНФОРМАТИКІВ

ІІ місце

Федорка Андрія, учня 11 класу НВК№1, учитель Колісецький В.І.;

Буржимського Ростислава, учня 11 класу НВК№1, учитель Колісецький В.І.;

Нижнього Івана, учня 10 класу НВК№1, учитель Колісецький В.І.;

Танасієнка Олександра, учня 11 класу НВК«ЗОШ-гімназія», тренер Колісецький В.І.

ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ

Учасники

Федорка Андрія, учня 11 класу НВК№1, учителі Строюк М.Б., Ребекевша Н.М.;

Буржимського Ростислава, учня 11 класу НВК№1, учителі Строюк М.Б., Ребекевша Н.М.;

Нижнього Івана, учня 10 класу НВК№1, учителі Строюк М.Б., Ребекевша Н.М.;

Габінета Романа, учня 10 класу НВК№1, учителі Строюк М.Б., Ребекевша Н.М.;

Мусійчука Олександра, учня 10 класу НВК№1, учителі Строюк М.Б., Ребекевша Н.М.

ЮНИХ ПРАВОЗНАВЦІВ

Учасники

Демчука Віктора, учня 11 класу НВК№1, учитель Турлук Т.І.;

Кудрявцеву Анастасію, ученицю 11 класу НВК№1, учитель Турлук Т.І.;

Губійчука Романа, учня 11 класу ЗОШ№1, учитель Гасюк Л.В.;

Осінську Іванну, ученицю 10 класу СЗОШ№2, учитель Линник В.П.;

Деркач Ангеліну, ученицю 10 класу СЗОШ№2, учитель Линник В.П.

За підготовку команди «Юних правознавців» висловлюємо подяку Оніщук М.В., учителю НВК№3

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, ... Читати далі »

Переглядів: 77 | Додав: Taras | Дата: 16.10.2019 | Коментарі (0)

    На базі Шепетівського закладу дошкільної освіти № 7 «Дюймовочка» відбулось засідання школи професійної адаптації молодих педагогів ЗДО  з питання «Інновації у підвищенні професійної компетентності педагога» за участю молодих вихователів міста.
   Під час проведення заходу  у формі  ділової гри досвідчені педагоги ділились з колегами своїми напрацюваннями. Вихователь ЗДО №7 «Дюймовочка» Гончарук О.В. презентувала досвід роботи :  «Використання інформаційно-комунікативних технологій у роботі з дошкільниками. Створення презентації POWERPOINT», вихователь ЗДО №12 «Ялинка» Каток І.В. знайомила  молодих колег з відео матеріалами гурткової роботи «Сходинки до інформатики».   І на завершення заходу, кожен учасник школи професійної адаптації молодих педагогів ЗДО, мав змогу оглянути предметно-розвивальне середовище різних вікових груп закладу.

Переглядів: 36 | Додав: Taras | Дата: 16.10.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 1770 | Додав: Taras | Дата: 04.10.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 121 122 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2020