Годинник

Головна » 2017 » Лютий » 20 » Пам’ять завжди жива
Пам’ять завжди жива
15:27

Традиційно, в лютому місяці, в м. Шепетівці успішно пройшов Відкритий Чемпіонат Хмельницької області з важкої атлетики, присвячений Дню визволення м. Шепетівки від німецько-фашистських загарбників. До нашого міста завітали спортсмени Хмельницької ДЮСШ, Полонської ДЮСШ, Баранівської ДЮСШ. На урочистому відкритті змагань учасників привітав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шуляк О.Д., який наголосив на значимості цих змагань та висловив сподівання на те, що кожен з учасників є справжнім патріотом своєї Батьківщини. З вітальним словом виступила директор ДЮСШ Романюк Т.Ю. побажавши перемоги, а перемога у кожного буде своя. Юні важкоатлети змагалися у категоріях згідно правил та Положення про проведення змагань. У напруженій та цікавій боротьбі учні-спортсмени прагнули на помості підвищити свою спортивну майстерність та досягти найкращих результатів.

Чемпіонами змагань серед юнаків стали вихованці тренера-викладача Медведя В.І.: Колесник Сергій (вагова категорія 45 кг), Савчук Максим (вагова категорія 50 кг), ), Заяц Іван (вагова категорія 34 кг), Щекальов Олег (вагова категорія 34 кг), Костенко Олександр (вагова категорія 38 кг), Кузнєцов Микола (вагова категорія 41 кг). Чемпіонами змагань серед дівчат стали вихованці тренера-викладача Медведя В.І.: Залуцька Анжела, Голотюк Анастасія, Селедуєва Світлана, Денисенко Катерина, Духно Іванна, Вихівська Даша, Лисюк Анастасія. Почесні ІІ та ІІІ місця у різних вікових категоріях вибороли: Кухарчук Денис, Громчак Олександр, Кухарчук Артем, Єльков Артем, Сарабєєв Микола, Зелінський Андрій.

За підсумками змагань в командному заліку Шепетівська ДЮСШ зайняла І місце. ІІ місце зайняла команда Полонської ДЮСШ, ІІІ місце Баранівська ДЮСШ, 4 місце посіла Хмельницька ДЮСШ.

Учасники змагань були нагороджені медалями та грамотами наданими директором ТОВ «ШЕПЕТІВКА-КОМПАНІ» Вєсєлковою Галиною Петрівною, команди-переможці отримали пам’ятні кубки управління сім’ї, молоді та спорту. Тренеру-викладачу Медведю В.І. дякуємо за активну життєву позицію та чудову підготовку спортсменів.

Дякуємо за постійну підтримку під час проведення спортивно-масових заходів начальнику управління сім’ї, молоді та спорту Стасюк Наталії Василівні та директору ТОВ «ШЕПЕТІВКА-КОМПАНІ» Вєсєлковій Галині Петрівні, які з повагою та розумінням поставились до проведення змагань.

Заступник директора з НТР ДЮСШ Кушнір Л.І.

Переглядів: 102 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |