Управління освіти Шепетівської міської ради
Вівторок, 02.06.2020, 19:21
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 401
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2011 » Листопад » 30 » Підсумки ІІ етапу(міського) ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (+ФОТО)
Підсумки ІІ етапу(міського) ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (+ФОТО)
10:35
          Відповідно до наказу міськуо від 08.11.2011р. № 272/1-НВ «Про проведення ХП Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика у 2011-2012 навчальному році» 24 листопада 2011 р. був проведений міський конкурс, в якому взяли участь 90 учасників-переможців І етапу конкурсу загальноосвітніх навчальних закладів.
          Учні-переможці, які вибороли І-ІІІ місця:
          диплом І ступеня:
1. Боднарук Аліна Михайлівна, ученицю 3 класу ЗОШ №4,
2. Коваленко Надія Романівна, ученицю 4 класу НВК №2,
3. Кочергіна Інна Олегівна, ученицю 5 класу НВК №1,
4. Митрофанова Катерина Олександрівна, ученицю 6 класу НВК №1,
5. Руда Вікторія Олегівна, ученицю 7 класу НВК №1,
6. Солодка Євгена Вікторівна , ученицю 8 класу НВК №2,
7. Кирилюк Юлія Вікторівна , ученицю 9 класу НВК №2,
8. Равчук Олена Олегівна, ученицю 10 класу НВК №2,
9. Шевчук Альона Олександрівна, ученицю 11 класу НВО №2
          диплом ІІ ступеня:
1. Барискіна Дар‘я Костянтинівна, ученицю 3 класу СЗОШ №2;
2. Романова Анастасія Михайлівна , ученицю 3 класу НВК №2;
3. Кахній Сергій Анатолійович, учня 3 класу НВК №1;
4. Василишина Аліна Ігорівна, ученицю 4 класу НВК №3;
5. Гуменна Катерина Миколаївна, ученицю 4 класу ЗОШ №4;
6. Буковська Олександра Олександрівна, ученицю 5 класу СЗОШ №2;
7. Жабенко Ольга Вікторівна, ученицю 5 класу ЗОШ №4;
8. Гуменія Діана Анатоліївна , ученицю 5 класу НВК №2;
9. Слюсар Софія Миколаївна, ученицю 6 класу НВК №2;
10. Луцюк Оксана Валентинівна, ученицю 6 класу НВК №3;
11. Дейнек Лілія Василівна, ученицю 7 класу НВК №2;
12. Горщар Дарія Геннадіївна, ученицю 7 класу НВК №3;
13. Сивопляс Єлізавета Володимирівна, ученицю 7 класу НВК №2;
14. Предко Анастасія Михайлівна, ученицю 8 класу НВО №2;
15. Михайлова Галина Ігорівна, ученицю 8 класу НВК №1;
16. Борей Анна Олегівна, ученицю 9 класу НВК №1;
17. Сікорська Дар‘я Ігорівна, ученицю 9класу СЗОШ №2;
18. Білецька Аліна Зигмундівна, ученицю 10 класу ЗОШ №3;
19. Ковальова Ірина Віталіївна, ученицю 10 класу НВК №1;
20. Куліш Поліна Миколаївна, ученицю 11 класу НВК №2;
21. Міняйло Тетяна Анатоліївна, ученицю 11 класу НВК №1;
           диплом ІІІ ступеня:
1. Мудра Олена Володимирівна, ученицю 3 класу НВО №2;
2 Стукало Віталій Анатолійович, учня 3 класу ЗОШ №3;
3. Шамрай Володимир Дмитрович, учня 4 класу НВО №3;
4. Стратович Оксана Олександрівна, ученицю 4 класу СЗОШ №2;
5. Гурський Андрій Андрійович, учня 4 класу ЗОШ №6;
6. Дюк Юоій Олександрович, учня 5 класу НВО №2;
7. Костя Владислав Вікторович, учня 5 класу ЗОШ №3;
8. Зеленко Максим Олександрович, учня 5 класу ЗОШ №6;
9. Чешук Дарина Андріївна, ученицю 6 класу НВО №2;
10. Книш Маргарита Василівна, ученицю 6 класу НВО №3;
11. Березецький Сергій Миколайович, учня 6 класу СЗОШ-інтернату;
12. Соложенцева Маріанна Василівна, ученицю 7 класу СЗОШ №2;
13. Ястрижемська Дар‘я Юріївна, ученицю 7 класу ЗОШ №3;
14. Шеремета Катерина Сергіївна, ученицю 7 класу ЗОШ №4;
15. Жук Артур Васильович, учня 8 класу ЗОШ №6;
16. Волковецька Вікторія Олегівна, ученицю 8 класу НВК №3;
17. Танчук Ірина Анатоліївна, ученицю 8 класу НВО №2;
18. Баран Марина Ярославівна, ученицю 9 класу НВО №2;
19. Рудакова Марина Сергіївна, ученицю 9 класу НВК №3;
20. Чернишова Маргарита Ігорівна, ученицю 9 класу НВО №3;
21. Криворчук Руслана Володимирівна, ученицю 10 класу НВК №3;
22. Словінська Варвара Вікторівна, ученицю 10 класу НВО №3;
23. Єржичек Поліна Анатоліївна, ученицю 11 класу СЗОШ №2;
24. Ткачук Оксана Олексіївна, ученицю 11 класу НВК №3;
25. Баранова Олена В‘ячеславівна, ученицю 11 класу НВО №3.
       Вітаємо переможців та призерів конкурсу, а переможцям бажаємо гідно виступити на ІІІ етапі й отримати високі результати. Висловлюємо слова вдячності педагогам-наставникам, дякуємо адміністрації НВК№2 за створення належних умов проведення конкурсу.
 
 
 
 
Переглядів: 1563 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2020