Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
[23.11.2017]
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад! (0)
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 353
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Статистика

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник

Головна » 2016 » Грудень » 19 » Вдалий старт
Вдалий старт
14:58

15-16 грудня   2016 р. в м. Хмельницькому відбувся чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні. В змаганнях взяли участь 14 команд серед яких були представники Шепетівщини. Гарним прикладом  для вихованців є директор ДЮСШ Романюк Тетяна Юріївна, яка виступила на дистанції 60 м  в категорії жінки та стала переможцем, виборовши І місце з результатом 8.4с. Її виступ надихнув учнів-спортсменів  мобілізувати всі сили та здобути перемоги. Також в цій категорії виступала вихованка тренера – викладача  Іванюка М.М. Гарзель Олександра  на дистанції 1500м і стала чемпіонкою області з результатом 5.49.8с та срібною призеркою  на дистанції 800м з результатом 2.50.8с.

Добре підготовлені вихованки  тренера-викладача Вірченка О.А. які  приймали участь у змаганнях серед дівчат та вибороли такі місця:

• Токарєва Дар’я  - І місце  на дистанції 800 м  з результатом 2.35.0с та ІІ місце на дистанції 400м з результатом 1.06.0с.
  • Анфілатова Катерина  стала переможцем  на дистанції 200м з результатом 28.1с.
  • Граніч Даяна -  бронзова призерка на дистанції 800м з результатом 2.44.7с.
  • Грига Андрій, вихованець Григорчук Л.В., став чемпіоном області на дистанції 200м з результатом  24.7с.
  • Команда  дівчат  у складі Токарєвої Дар’ї, Анфілатової Катерини, Граніч Даяни, Климко Анастасії вибороли срібло у естафеті 4 х 168м.

Згідно результатів  командного заліку чемпіонату Хмельницької області з легкої атлетики в приміщенні, команда міста Шепетівки  посіла 4 місце. Ми вітаємо переможців та призерів змагань. Зичимо їм удачі та витримки на шляху до  нових спортивних звершень! Висловлюємо вдячність начальнику управління у справах сім’ї , молоді та спорту Стасюк Наталії Василівні за сприяння у  відрядженні команди на змагання