Управління освіти Шепетівського міськвиконкому
Четвер, 23.11.2017, 20:49
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
[23.11.2017]
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад! (0)
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 312
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Т.Шевченка!
Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Т.Шевченка!
18:10

5 клас

І місце – Смолінський Артем, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Коваль А.І.

ІІ місце – Шевчук Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

               Хомяк Людмила, учениця ЗОШ №6, учитель Камфорович О.І,

               Юзькова Вікторія, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.

ІІІ місце – Лукашук Олекксандра, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.,

               Водзінська Марія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.,

               Фурман Катерина, учениця СШ-інтернат, учитель Самсонюк О.М.

6 клас

І місце – Свердлюк Діана, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

ІІ місце – Шабленко Аліна, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

               Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Пипич Н.В.

ІІІ місце – Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

               Березюк Євгеній, учень СЗОШ №2, учитель Фурман І.О.,

               Вітюк Марина, учениця ЗОШ №6, учитель Карчевська Г.В.

7 клас

І місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІ місце – Бондарчук Дар’я, учениця ЗОШ №6, учитель Карчевська Г.В.,                  

               Порубенська Вероніка, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

ІІІ місце – Сидорчук Олена, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.,

                Рибак Анастасія, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

                Годованець Іванна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

8 клас

І місце – Рибчинська Анастасія, учениця  НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Гук Л.Є., Касянчук В.І.

ІІ місце –   Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Короташ Т.В.,

                Левчук Євгенія, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.,

                Бабась Марія, учениця НВК №1, учитель Глоба С.Л.

ІІІ місце – Ніколайчук Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель  Скрипнюк О.В.,

                Сергієнкова Ангеліна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,                

                Лізанець Каріна, учениця НВК №3, учитель Михальчук М.В.

9 клас

І місце – Романова Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич О.В.

ІІ місце – Захуцька Анна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

               Закренична Ольга, учениця ЗОШ№4, учитель Веремійчук О.Д.,

ІІІ місце – Брусенцова Олександра, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.,

               Івич Ольга, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А. 

               Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.         

10 клас

І місце –  Лисюк Ольга, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

ІІ місце – Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

               Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназії»,учитель Риндич О.Г.,

ІІІ місце – Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Кучерук І.В.,

               Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.,

               Захарчук Ярослава, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.   

11 клас

І місце –   Кочергіна Інна, учениця НВК №1, учитель Кочергіна Л.М.

ІІ місце –  Маначина Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

                Скородинська Анастасія, учениця ЗОШ №8. Учитель Філінюк Н.В.

ІІІ місце – Стельмах Юлія, учениця СЗОШ №2, учениця Грабовська Т.М.,

                Кость Владислав, учень ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

                Мартинюк Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.,

                Коб’юк Володимир, учень СШ-інтернат, учитель Самсонюк О.М.

    Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 130 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради © 2017