Управління освіти Шепетівської міської ради
Вівторок, 11.12.2018, 06:53
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 326
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2018 » Листопад » 21 » Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
15:22

 

3 клас

І місце – Колоднюк Софія, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.

ІІ місце – Бойко Вікторія, учениця СЗОШ №2, учитель Поліщук Л.Б.,

                 Давидюк Софія, учениця ЗОШ №3, учитель Боянівська О.В.,

                 Кіпень Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Колесник Л.К.,

ІІІ місце – Янушевська Дарина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Марчук Н.В.,
                  Клімчук Тетяна, учениця НВК №3, учитель Пруська Н.С.,

                  Квасневська Єва, учениця ЗОШ №8, учитель Клекач Т.П.,

4 клас

І місце – Кондратюк Вікторія, учениця НВК №1, учитель Цимбал І.О.,

ІІ місце – Федорчук Марія, учениця ЗОШ №6, учитель Стецюк Н.В.

ІІІ місце – Півень Катерина, учениця СШ-інтернат, учитель Черняк Г.М.

              Матвійчук Софія, учениця НВК №3, учитель Ліскова Л.Ф.,

             Якимчук Іванна, учениця ЗОШ №4, учитель Шпильченко Н.П.,

             Давидюк Дар’я, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Юріна О.А.,

             Коцюба Катерина, учениця ЗОШ №8, учитель Вініговська С.М.

5 клас

І місце – Бондар Арсен, учень НВК №1, учитель Ольшанська О.В.

ІІ місце – Петренко Діана, учениця ЗОШ №1, учитель Усач М.М.,

ІІІ місце – Прімович Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Касянчук В.І.,

                Морозюк Яна, учениця НВК №3, учитель Пашинська Л.П.   

6 клас

І місце – Водзінська Марія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІ місце – Дашицька Каріна, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

               Олексюк Олександра, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

ІІІ місце – Лукашук Олександра, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.,

               Фурман Катерина, учениця СШ-інтернату, учитель Самсонюк О.М.

7 клас

І місце – Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.

ІІ місце – Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.,

               Охремчук Олександр, учень НВК №1, учитель Ольшанська О.В.,

ІІІ місце – Свердлюк Діана, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.,

                Слюсар Алла, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.

8 клас

І місце – Порубенська Вероніка, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

ІІ місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІІ місце – Бондарчук Дар’я, учениця ЗОШ №6, учитель Андрійчук Н.А.,

9 клас

І місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

ІІ місце – Галайдюк Аліна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

                Бабась Марія, учениця НВК №1, учитель Глоба С.Л.

ІІІ місце – Ніколайчук Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.,

               Беляк Богдана, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О. М.,

               Лізанець Каріна, учениця НВК №3, учитель Данильченко Н.В.

10 клас

І місце – Богатько Марія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

ІІ місце – Барон Маргарита, учениця НВК №1, учителі Гуменна Л.С., Колоднюк О.А.,

ІІІ місце – Білокур Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.,

               Івич Ольга, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.

11 клас

І місце – Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Риндич О.Г.,

ІІ місце – Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.,

ІІІ місце – Жигальська Дар’я, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.,

                 Шамрай Володимир, учень ЗОШ №8, учитель Філінюк Н.В.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до наступних перемог!

Переглядів: 99 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2018