Управління освіти Шепетівської міської ради
П`ятниця, 06.12.2019, 02:21
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 396
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2019 » Листопад » 26 » Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
12:43

3 клас

І місце – Мартинюк Марія, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.,

ІІ місце – Юзькова Анна, учениця ЗОШ №1, учитель Терепа Л.М.,

                 Василишина Ганна, учениця СЗОШ №2, учитель Кавалер Л.П.,

                 Кондратюк Емілія, учениця ЗОШ №4, учитель Семенюк О.А.,

ІІІ місце – Мислівська Марія, учениця ЗОШ №3, учитель Васильчук О.Л.,

                 Кашевар Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Іщук Н.О.,

                Яюс Вікторія, учениця ЗОШ №6, учитель Свірчук О.Ю.,

                Михальчук Олександра, учениця ЗОШ №8, учитель Гаврилюк Т.О.,

                Кацура Марія, учениця СШ-інтернату, учитель Муза Т.Д.

4 клас

І місце – Колоднюк Софія, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.,

                Лахай Софія, учениця ЗОШ №3, учитель Поліщук Л.Б.,

ІІ місце – Заремба Максим, учень ЗОШ №4, учитель Жабенко А.М.,

                 Клімчук Тетяна, учениця НВК №3, учитель Пруська Н.С.,

                 Громик Діана, учениця ЗОШ №8, учитель Верхогляд В.В.,                

ІІІ місце – Кіпень Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Колесник Л.К.,

5 клас

І місце – Кондратюк Вікторія, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.,

ІІ місце – Шафалюк Маргарита, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

                Кислюк Владислав учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Качоровська Н.В.,

ІІІ місце – Федорчук Марія, учениця ЗОШ №6, учитель Скрипнюк О.В.,

                 Півень Катерина, учениця СШ-інтернату, учитель Півень І.В.,

                 Матвійчук Софія, учениця НВК №3, учитель Костюк Л.С.,

6 клас

І місце – Ремез Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Касянчук В.І.,

ІІ місце – Бачинська Віталіна, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

                Голосієнко Ілля, учень СЗОШ №2, учитель Короташ Т.В.,

ІІІ місце – Бондар Арсен, учень НВК №1, учитель Ольшанська О.В.,

                Морозюк Яна, учениця НВК №3, учитель Пашинська Л.П.,   

7 клас

І місце – Водзінська Марія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.,

ІІ місце – Шевчук Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

                Сасюк Соломія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.,

ІІІ місце – Скворцова Яна, учениця СЗОШ №2, учитель Кучерук І.В.,

                 Олексюк Олександра, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

                 Хомяк Людмила, учениця ЗОШ №6, учитель Скрипнюк О.В.,

8 клас

І місце – Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.,

ІІ місце –  Охремчук Олександр, учень НВК №1, учитель Ольшанська О.В.,

                Свердлюк Діана, учениця НВК №3, учитель Данильченко Н.В.,

ІІІ місце – Садова Ольга, учениця СЗОШ №2, учитель Фурман І.О.,

                Матюха Наталія, учениця ЗОШ №4, учитель Соколюк Ю.П.,

9 клас

І місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.,

ІІ місце – Сдорчуук Олена, учиця ЗОШ №1, учитель Сокальська Т.П.,

                Березка Наталія, учениця НВК №1. учителі Войтюк Т.В., Глоба С.Л.,

ІІІ місце – Бондарчук Дар’я, учениця ЗОШ №6, учитель Андрійчук Н.А.,

                Рибак Анастасія, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

                Михайловська Олена, учениця НВК №3, учитель Михальчук М.В.

10 клас

І місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

ІІ місце – Гусар Дарія, учениця ЗОШ №6, учитель Скрипнюк О.В.,

                Смішко Маріна, учениця НВК №1, учитель Ольшанська О.В.,

ІІІ місце – Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.,

                 Пруська Олена, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В..

11 клас

І місце – Богатько Марія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

ІІ місце – Барон Маргарита, учениця НВК №1, учителі Гуменна Л.С., Колоднюк О.А.,

                Мацюк Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.,

                Брусенцова Олександра, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.

ІІІ місце – Рокицька Валерія, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

                 Закренична Ольга, учениця ЗОШ №4, учитель Веремійчук О.Д..

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до наступних перемог!

Переглядів: 63 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2019