Управління освіти Шепетівської міської ради
Четвер, 04.03.2021, 05:32
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 343
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2020 » Листопад » 21 » Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
09:57

3 клас

І місце – Гайтан Поліна, учениця СЗОШ №2, учитель Іщук О.А.,

                Наметченюк  Поліна, учениця ЗОШ №6, учитель Лукащук Л.М.,

ІІ місце – Кондратюк Євген, учень НВК №3, учитель Федорчук Л.В.,

                 Матюша Еліна, учениця ЗОШ №8, учитель Загоруйко Н.А.,

                 Столяр Олександра, учениця ЗОШ №4, учитель Дмитренко Г.О.,

                 Коваль Валерія, учениця ЗОШ №1, учитель Бялик І.А.,

ІІІ місце –Абашідзе Ліка, учениця ЗОШ №3, учитель Дідик Ю.В.,

                 Бондар Дем’ян, учень НВК №1, учитель Гальчевська В.А.

4 клас

І місце – Василишина Ганна, учениця СЗОШ №2, учитель Кавалер Л.П.,

ІІ місце – Юзькова Анна, учениця ЗОШ №1, учитель Терепа Л.М.,

                 Мислівська Марія, учениця ЗОШ №3, учитель Васильчук О.Л.,

                 Довгань Адам, учень НВК №3, учитель Дреус С.І.,

                 Веремійчук Лілія, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.,

                 Кацура Марія, учениця гімназії №5, учитель Муза Т.Д.,

ІІІ місце – Кондратюк Емілія, учениця ЗОШ №4, учитель Семенюк О.А.,

                 Васильченко Кіра, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Богомолова О.В.

5 клас

І місце – Колоднюк Софія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.,

ІІ місце – Лахай Софія, учениця ЗОШ №3, учитель Адамець Г.С.,

                Зайцева Олександра, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Пипич Н.В., Гук Л.Є.

                Дячук Любов, учениця ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.,

ІІІ місце –Ніколайчук  Анастасія,  учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.,

                 Щесняк Ангеліна, учениця гімназії №5, учитель Царенко Н.О.

6 клас

І місце – Кондратюк Вікторія, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.,

ІІ місце – Півень Катерина, учениця гімназії №5, учитель Півень І.В.,

                Федорчук Марія, учениця ЗОШ №6, учитель Скрипнюк О.В.,

 ІІІ місце – Шафалюк Маргарита, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

                  Кислюк Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Коваль А.І., Риндич О.Г.,

                  Зуєва Ірина, учениця СЗОШ №2, учитель Короташ Т.В.

7 клас

І місце – Ремез Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Касянчук В.І.,

ІІ місце – Муза Богдана, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.,

                 Васьковська Катерина, учениця ЗОШ№6, учитель Андрійчук Н.А.,

                 Морозюк Яна, учениця НВК №3, учитель Пашинська Л.П., 

ІІІ місце - Бачинська Віталіна, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

                Остапчук Дарина, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.

8 клас

І місце – Сасюк Соломія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Пипич Н.В., Коваль А.І.

ІІ місце – Хомяк Людмила, учениця ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.,

                 Рочева Софія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.,

                 Фурман Катерина, учениця Гімназії №5, учитель Самсонюк О.М.,

ІІІ місце – Коваль Дарина, учениця ЗОШ №4, учитель Бабчук І.О.,

                 Кошетар Анастасія, учениця НВК №3, учитель Костюк Л.С.

9 клас

І місце – Гринь Ольга, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.,

ІІ місце – Салова Ольга, учениця СЗОШ №2, учитель Короташ Т.В.,

                 Охремчук Олександр, учень НВК №1, учитель Ольшанська О.В.,

                 Свердлюк Діана, учениця НВК №3, учитель Данильченко Н.В.,

ІІІ місце –  Матюха Наталія, учениця ЗОШ №4, учитель Соколюк Ю.П.,

                  Вітюк Марина, учениця ЗОШ №6, учитель Андрійчук Н.А.

10 клас

І місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.,

ІІ місце –  Березка Наталія, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.,

ІІІ місце – Сидорчук Олена, учениця ЗОШ №1, учитель Федорчук О.І.

11 клас

І місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

ІІ місце – Гусар Дарія, учениця ЗОШ №6, учитель Скрипнюк О.В.,

                Пруська Ольга, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.,

                Беляк Богдана, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

ІІІ місце – Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.,

                 Галайдюк Аліна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до наступних перемог!

Переглядів: 170 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2021