Управління освіти Шепетівського міськвиконкому
Вівторок, 24.10.2017, 02:32
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 311
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2015 » Листопад » 27 » Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XV І Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XV І Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
15:45

3 клас

І місце –    Водзінська Марія, учениця НВК №1, учитель  Уткіна Н.П.

ІІ місце –  Коваль Дарина, учениця ЗОШ №4, учитель  Семенюк О.А.

                Дашицька Каріна, учениця ЗОШ №1, учитель Терепа Л.М.

                Борозенна Оксана, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Іщук Н.О.

ІІІ місце – Блінда Вікторія, учениця НВК №3, учитель Дреус С.І.

                Конотопчик Каріна,  учениця СЗОШ №2, учитель Власюк Т.М.

4 клас

І місце –    Федорова Олександра, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Біла Н.Ф.

ІІ місце –  Редька Віра, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.

                Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Мазур Г.В.

                Слюсар Олександр, учень СЗОШ №2, учитель Поліщук Л.Б.

ІІІ місце – Паляниця Любомир, учень НВК №3, учитель Ніколайчук А.Д.

    Шабленко Аліна, учениця ЗОШ №3, учитель Боянівська О.В.

                Слюсар Алла, учениця ЗОШ №8, учитель Верхогляд В.В.

                Хавронюк Євгеній, учень ЗОШ №6, учитель Попенчук З.Л.

5 клас

І місце   –  Порубенська Вероніка,  учениця  НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

ІІ місце –   Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

     Собчук Олександра, учениця ЗОШ №6, учитель Краєвська Г.В.

     Водясова Діана, учениця НВК №3, учитель Водясова В.М.

ІІІ місце – Сидорчук Олена, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.

                 Скринник Анастасія, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.

                 Годованець Іванна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

6 клас

І місце –    Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.

ІІ місце –  Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Ляльчук І.Є.

     Смішко Марина, учениця НВК №1, учитель Ольшанська О.В.

ІІІ місце – Крутинчук Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

     Галайдюк Аліна,  учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

7 клас

І місце –    Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІ місце –  Лук’янчук Юрій, учень ЗОШ №6, учитель Бернадська О.В.

    Брусенцова Олександра, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.

                Діхтяр Владислав, учень ЗОШ №8, учитель Громик О.А.     

ІІІ місце – Романова Анастасія, учениця НВК №2,  учитель Пипич Н.В.

                Солодовнік Дарина, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.

                Криворчук Олена, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

8 клас

І місце  –  Жигальська Дарина, учениця НВК №1, учитель Войтюк  Т.В.

ІІ місце –  Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназії», учитель Риндич О.Г.

ІІІ місце – Стратович Оксана, учениця СЗОШ №2, учитель Кучерук І.В.

                Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Глєбова Р.К.

    Ковальчук Лілія, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

9 клас

І місце –   Кочергіна Інна, учениця НВК №1, учитель Кочергіна Л.М.

ІІ місце – Півень Олександр, учень ЗОШ №1, учитель Парфенюк Т.Г.

                Муза Ольга, учениця СШ-інтернату, учитель Самсонюк О.М.

ІІІ місце –  Буковська Олександра, учениця СЗОШ №2, учитель Ляльчук І.Є.

     Маначина Яна, учениця НВК №2, учитель Пипич Н.В.

     Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Чайка А.Д.

     Мархайчук Наталія, учениця ЗОШ №8, учитель Філінюк Н.В.

10 клас

І місце  –   Новак Анастасія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІ місце –  Чешук Дарина, учениця ЗОШ №1, учитель Давидюк Г.К.

                 Слюсар Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Коваль А.Г.

ІІІ місце – Кашперук Наталія, учениця ЗОШ №6, учитель Собчук Н.М.

                 Луцюк Оксана, учениця НВК №3, учитель Водясова В.М.

                 Книш Маргарита , учениця ЗОШ №8, учитель Філінюк Н.В.

11 клас

І місце –   Кохан Євген, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

                Руда Вікторія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІ місце –  Горщар Дарія, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

ІІІ місце – Іванюк Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Парфенюк Т.Г.

           Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до наступних перемог !

Переглядів: 445 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради © 2017