Управління освіти Шепетівського міськвиконкому
Середа, 28.06.2017, 16:14
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 309
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2014 » Грудень » 2 » Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
16:02

3 клас

І місце –    Федорова Олександра, учениця НВК №2, учитель Біла Н.Ф.

ІІ місце –  Паляниця Любомир, учень НВК №3, учитель Ніколайчук А.Д.

                Кузмінська Юлія, учениця НВК №3, учитель Ніколайчук А.Д.

                Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Мазур Г.В.

ІІІ місце – Гончарова Еліна, учениця ЗОШ №4, учитель Жабенко А.М.

               Слюсар Олександр, учень СЗОШ №2, учитель Поліщук Л.Б.

                Слюсар Алла, учениця ЗОШ №8, учитель Верхогляд В.В.

                Охремчук Олександр, учень НВК №1, учитель Уткіна Н.П.

4 клас

І місце –    Євтушок Софія,  учениця ЗНВК №2, учитель Юріна О.А.

ІІ місце –  Водясова Діана, учениця НВК №3, учитель Іванівська Г.В.

                Яремчук Дарина, учениця НВК №1, учитель Цимбал І.О.

                Яцюк Вікторія, учениця ЗОШ №1, учитель Дячук О.О.

ІІІ місце – Собчук Олександра, учениця ЗОШ №6, учитель Стецюк Н.В.

                Ольшанська Тетяна, учениця СЗОШ №2, учитель Лахнік Л.Ф.

                Годованець Іванна, учениця ЗОШ №4, учитель Сивак Ю.В.

5 клас

І місце –    Богомолов Олег, учениця НВК №2, учитель Гук Л.Є.

                Бабась Марія, учениця НВК №1, учитель Глоба С.Л.

ІІ місце –  Крутинчук Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

               Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Ляльчук І.Є.

ІІІ місце – Галайдюк Аліна,  учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

               Лізанець Каріна, учениця НВК №3, учитель Коляско Л.Ю.

6 клас

І місце –    Романова Анастасія, учениця НВК №2,  учитель Пипич Н.В.

ІІ місце –  Солодовнік Дарина, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.

                Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІІ місце – Фомін Владислав, учень ЗОШ №3, учитель Адамець Г.С.

                Лук’янчук Юрій, учень ЗОШ №6, учитель Бернадська О.В.

                Діхтяр Владислав, учень ЗОШ №8, учитель Громик О.А.

7 клас

І місце –    Лисюк Ольга, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

ІІ місце –  Стратович Оксана, учениця СЗОШ №2, учитель Кучерук І.В.

                Жигальська Дарина, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

ІІІ місце – Гуменна Катерина, учениця ЗОШ №4, учитель Веремійчук О.Д.

                Федорчук  Іван, учень ЗОШ №6, учитель Бернадська О.В.

     Ковальчук Лілія, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

8 клас

І місце –   Кочергіна Інна, учениця НВК №1, учитель Кочергіна Л.М.

ІІ місце – Маначина Яна, учениця НВК №2, учитель Пипич Н.В.

   Сербіна Анна, учениця НВк №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

ІІІ місце – Півень Олександр, учень ЗОШ №1, учитель Парфенюк Т.Г.

   Буковська Олександра, учениця СЗОШ №2, учитель Ляльчук І.Є.

   Мархайчук Наталія, учениця ЗОШ №8, учитель Філінюк Н.В.

9 клас

І місце –    Новак Анастасія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІ місце –  Слюсар Софія, учениця НВК №2, учитель Коваль А.Г.

               Луцюк Оксана, учениця НВК №3, учитель Водясова В.М.

ІІІ місце – Кашперук Наталія, учениця ЗОШ №6, учитель Собчук Н.М.

                Книш Маргарита , учениця ЗОШ №8, учитель Філінюк Н.В.

                Березецький Сергій, учень СШ-інтернату, учитель Самсонюк О.М.

10 клас

І місце –   Кохан Євген, учень НВК №2, учитель Пипич Н.В.

ІІ місце –  Руда Вікторія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІІ місце – Сивопляс Єлізавета, учениця ЗОШ №1, учитель Парфенюк Т.Г.

    Соложенцева Маріанна, учениця СЗОШ №2, учитель Кучерук І.В.

                Горщар Дарія, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

11 клас

І місце – Михайлова Галина, учениця НВК №1, учитель Ольшанська О.В.

ІІ місце – Предко Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Боднарук Н.І.

              Бородуля Марія, учениця НВК №2, учитель Пипич Н.В.

              Волковецька Вікторія, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.

ІІІ місце – Гунько Оксана, учениця СЗОШ№2, учитель Грабовська Т.М.

              Гавадза Мальвіна, учениця ЗОШ №3, Юр’єва О.М.

              Жук Артур, учень ЗОШ №6, учитель Малько В.Г.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до наступних перемог !

Переглядів: 412 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради © 2017