Управління освіти Шепетівського міськвиконкому
Понеділок, 26.06.2017, 07:28
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 341
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2016 » Листопад » 23 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
13:50

ФІЗИКА

8 клас

І місце – Танасієнко Олександр, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.,

ІІ місце – Кутасєвич Анна, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

ІІІ місце – Кухарчук Анна, учениця НВК №1, учитель Ободянський В.В.

9 клас

І місце – Паєвський Дмитро, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.,

ІІ місце – Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Столярчук Т.П.

ІІІ місце – Панчук Юлія, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

10 клас

І місце – Сорока Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

 ІІ місце – Паренюк Анастасія, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

ІІІ місце – Вещицький Ілля, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

11 клас

І місце –  Атамась Віталій, учень НВК №3, учитель Самсоненко С.В.

ІІ місце –  Павлійчук Денис, учень ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

ІІІ місце – Гурська Дар’я, учениця ЗОШ №3, учитель Маліновська М.М.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

8 клас

І місце – Кулачук Марія, учениця НВК "ЗОШ-гімназія", учитель Гуменюк О.П.,

               Бухенко Олег, учень НВК  №1, учитель Новікова Н.А.

ІІ місце – Мацюк Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Смажна Я.І. 

ІІІ місце – Шуляк Максим, учень СЗОШ №2, учитель Стаднік Н.В.,

                 Дмитренко Назарій, учень ЗОШ №4, учитель Шеремета С.А.,

                 Обуваєва Антоніна, учениця СШ-інтернату, учитель Поліщук С.О.

9 клас

І місце – Безкоровайна Мирослава, учениця НВК №1, учитель Новікова Н.А.

ІІ місце – Мартинюк Римма, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

               Василишина Аліна, учениця НВК №3, учитель Звенигородська О.Л.

ІІІ місце – Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Гребенюк В.М.,

                 Іванюк Аліна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Білан Н.А.

10 клас

І місце –  Порубенська Аліна, учениця НВК №1, учитель Савчук А.В.

ІІ місце – Гуменюк Діана, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гуменюк О.П.,

               Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Кормилецька О.О.

ІІІ місце – Півень Олександр, учень ЗОШ №1, учитель Закревська О.Ю.

11 клас

І місце – Савчук Оксана, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Білан Н.А.,

                Шамасурян Карен, учень НВК №3, учитель Звенигородська О.Л.

ІІ місце – Міщук Анна, учениця ЗОШ№8, учитель Савчук Н.О.,

                Поцілуйко Діана, учениця НВК №1, учитель Костік М.В.

ІІІ місце – Натурний Владислав, учень ЗОШ №6, учитель Шевчук Н.В.

НІМЕЦЬКА МОВА

8 клас

І місце – Безверха Дар’я, учениця НВК №3, учитель Полійчук І.І.

ІІ місце – Білокур Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.

ІІІ місце – Зайко Анна, учениця НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.

9 клас

І місце – Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.

ІІ місце –Козерацька Маргарити, учениця НВК №3, учитель Полійчук І.І.

ІІІ місце – Гордійчук Дмитро, учень НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.

10 клас

І місце – Майдачевська Анастасія, учениця НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.

ІІ місце – Шацька Леся, учениця НВК №3, учитель  Таган Л.М.

ІІІ місце – Штогріна Ірина, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.            

11 клас

І місце – Гоняк Олеся,  учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

              Яковлєва Анна, учениця НВК №3, учитель Полійчук І.І.

ІІ місце – Нестерук Олександра, учениця НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.

      Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог і гідно представити рідне місто на ІІІ та ІV етапах олімпіад!

Переглядів: 272 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради © 2017