Управління освіти Шепетівського міськвиконкому
Субота, 24.06.2017, 17:32
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 341
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2016 » Грудень » 7 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
14:04

БІОЛОГІЯ

8 клас

І місце – Царик Олександра, учениця НВК«ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

              Яржемський Валентин, учень ЗОШ №1, учитель Дечковська В.О.

ІІ місце – Лук’янчук Юрій, учень ЗОШ №6, учитель Гоненко А.О.,

              Демчук Віктор, учень НВК №1, учитель Білецька Н.С.

ІІІ місце – Фомін Владислав, учень ЗОШ №3, учитель Дворак О.М.,

              Боднарук Аліна, учениця ЗОШ №4, учитель Віцюк В.С.,

              Щука Дарія, учениця НВК №3, учитель Семенюк В.В.,

              Кондратюк Дарія, учениця НВК №3, учитель Семенюк В.В.,

              Неручок Діана, учениця ЗОШ №8, учитель Пінчук Т.А.

9 клас

І місце – Гурський Андрій, учень НВК «ЗОШ-гімназія, учитель Гудкова Н.П.

ІІ місце – Дитинчук Любов, учениця НВК №1, учитель Дитина Р.І.

ІІІ місце – Сергієнко Сергій, учень ЗОШ №1 учитель Дечковська В.О.,

               Урсу Тетяна, учениця ЗОШ №1, учитель Дечковська В.О.

               Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Клімович Д.С.,

               Болюх Сергій, учень ЗОШ №4, учитель Віцюк В.С.,

               Кашнікович Назар, учень НВК «ЗОШ-гімназія, учитель Гудкова Н.П.

               Самчук Вікторія, учениця ЗОШ №6, учитель Пасічник З.В.

10 клас

І місце –  Євтушок Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.

ІІ місце – Конончук Сергій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

               Гранатир Ігор, учень НВК №1, учитель Білецька Н.С.          

ІІІ місце – Паренюк Анастасія, учениця НВК №3, учитель Кондратюк А.М.,

               Лисай Ірина, учениця ЗОШ №8, учитель Пінчук Т.А.,

               Порубенська Аліна, учениця НВК №1, учитель Білецька Н.С.

11 клас

І місце – Мусіюк Тетяна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

              Івасюк Арсентій, учень НВК №1, учитель Білецька Н.С.

ІІ місце – Стьопич Ольга, учениця НВК №1, учитель Білецька Н.С.

ІІІ місце – Гурська Дар’я, учениця ЗОШ №3, учитель Дворак О.М.,

              Юрін Олександр,  учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.

              Жуков Богдан, учень ЗОШ №8, учитель Пінчук Т.А.,

              Кордонець Єгор, учень НВК №1, учитель Білецька Н.С.

ХІМІЯ

7 клас

І місце – Ніколайчук Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Черниш В.В.

ІІ місце – Пересунько Андрій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

ІІІ місце – Лізанець Каріна, учениця НВК №3, учитель Кондратюк А.М.,

8 клас

І місце – Кухарчук Анна, учениця НВК №1, учитель  Свентозельська Т.П.

ІІ місце – Шуляк Максим, учень  СЗОШ №2, учитель Месь О.В.,

              Танасієнко Олександр, учень НВК «ЗОШ-гімнапзія», учитель Корнієнко А.Е.

ІІІ місце – Ряжських  Надія, учениця ЗОШ №8, учитель Козікова Н.А.

9 клас

І місце – Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Пасічник З.В.

ІІ місце – Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія»,учитель Корнієнко А.Е.

ІІІ місце – Панчук Юлія, учениця НВК №3, учитель  Кондратюк А.М.

10 клас

І місце – Сербіна Анна, учениця НВК  №3, учитель  Кондратюк А.М.

ІІ місце – Гранатир Ігор, учень НВК №1, учитель Свентозельська Т.П.

ІІІ місце – Конончук Сергій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

11 клас

І місце –  Юрін Олександр,  учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

ІІ місце – Івасюк Арсентій, учень НВК №1, учитель Свентозельська Т.П.

ІІІ місце – Мусіюк Тетяна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

      Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 201 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради © 2017