Управління освіти Шепетівського міськвиконкому
Четвер, 24.08.2017, 10:36
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 309
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2016 » Грудень » 22 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
08:59

ПРАВОЗНАВСТВО

9 клас

І місце – Денисюк Аліна, учениця ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.

ІІ місце – Зіменко Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

ІІІ місце – Панчук Юлія, учениця НВК №3, учитель Оніщук М.В.,

              Юскова Євгеній, учень НВК  №1, учитель Турлук Т.І.

10 клас

І місце –  Шамрелюк Владислав, учень НВК №1, учитель Турлук Т.І.

ІІ місце – Королькова Анастасія, учениця НВК №1, учитель Турлук Т.І.

ІІІ місце – Малихіна Аліна, учениця НВК №1, учитель Турлук Т.І.

               Ремез Людмила, учениця ЗОШ№1, учитель Гасюк Л.В.

11 клас

І місце – Ложко Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Курганська Л.В.

ІІ місце – Хомич Богдан, учениця СЗОШ №2. учитель Линник В.П.,

ІІІ місце – Кавунець Богдана, учениця ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

               Сацюк Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Сібагатова І.Г.,

               Веселовська Ангеліна, учениця НВК №1, учитель Турлук Т.І.

ЕКОНОМІКА

9 клас

І місце – Шумовецька Уляна, учениця НВК №1, учитель Лешкевич А.П.

ІІ місце – Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Лукашук В.В.

ІІІ місце – Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Лешкевич В.В.

10 клас

І місце –  Машина Олена, учениця СЗОШ №2, учитель  Лешкевич В.В.

ІІ місце – Гуменюк Діана, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Стойко О.А.

ІІІ місце – Паренюк Анастасія, учениця НВК №3, учитель Столярчук Г.В.,

              Бушинська Вікторія, учениця НВК №1, учитель Лешкевич А.П.

11 клас

І місце – Павлійчук Денис, учень ЗОШ №1, учитель Красова Н.В.

ІІ місце – Крисько Богдана, учениця НВК №1. учитель Лешкевич А.П.,

             Тодосій Тарас, учень НВК №1, учитель Лешкевич А.П.

ІІІ місце – Докіль Ігор, учень СЗОШ №2, учитель Лешкевич В.В.,

              Савчук Оксана, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Стойко О.А.,

              Лещук Олександр, учень НВК №3, учитель Столярчук Г.В.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

8 клас

І місце – Федорко Андрій Петрович, учень НВК№1, учитель Воронов В.О.

ІІ місце – Жигадло Владислав Русланович, учень ЗОШ№8, учитель Громик Т.В.

ІІІ місце – Кухарчук Анна Валеріївна, учениця НВК№1, учитель Воронов В.О.,

              Кулачук Ольга Романівна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.

9 клас

І місце – Троц Дмитро Петрович, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.

ІІ місце – Панчук Юлія Сергіївна, учениця НВК№3, учитель Самсоненко С.С.

ІІІ місце – Антонюк Євгеній Михайлович, учень ЗОШ№8, учитель Кухар М.А.

10 клас

І місце – Заєць Аліса Анатоліївна, учениця НВК№1, учитель Колісецький В.І.

ІІ місце – Горбатюк Владислав Вікторович, учень СЗОШ№2, учитель Слюсар А.М.,

              Шиленко Михайло Олександрович, учень НВК№1, учитель Воронов В.О.

ІІІ місце – Євтушок Владислав Вікторович, учень НВК«ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.,

               Марчик Олександра Олегівна, учениця НВК№1, учитель Колісецький В.І.,

               Паренюк Анастасія Володимирівна, учениця НВК№3, учитель Самсоненко С.С.,

               Самков Павло Олександрович, учень ЗОШ№8, учитель Громик Т.В.,

               Неручок Богдан Русланович, учень ЗОШ№8, учитель Громик Т.В.

11 клас

І місце – Вознюк Богдан Владиславович, учень НВК№1, учитель Колісецький В.І.

ІІ місце – Поліщук Тетяна Вікторівна, учениця ЗОШ№1, учитель Василишина Н.В.,

              Іртегова Юлія Андріївна, учениця СЗОШ№2, учитель Слюсар А.М.

ІІІ місце – Костюк Вадим Володимирович, учень НВК«ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.,

              Ангазорова Олександра Олександрівна, учениця ЗОШ№1, учитель Василишина Н.В.,

              Шевчук Дмитро Олегович, учень ЗОШ№8, учитель Громик Т.В.,

              Лещук Олександр Валентинович, учень НВК№3, учитель Самсоненко С.С.,

              Яковлева Анна Михайлівна, учениця НВК№3, учитель Самсоненко С.С.

ЕКОЛОГІЯ

10 клас

І місце – Лисай Ірина, учениця ЗОШ №8, учитель  Пінчук Т.А.,

              Царик Юлія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.

ІІ місце – Гуменюк Анна, учениця ЗОШ №4, учитель Віцюк В.С.

11 клас

І місце – Стьопич Ольга, учениця НВК  №1, учитель Білецька Н.С.

ІІ місце – Мазурець Анна, учениця НВК №3. учитель Семенюк В.В.,

              Плінський Олександр, учень СШ-інтернату, учитель Давидюк Л.Г.

ІІІ місце – Кучерук Катерина, учениця ЗОШ №6, учитель Гоненко А.О.

          Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 138 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради © 2017