Управління освіти Шепетівської міської ради
Вівторок, 11.12.2018, 07:26
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 326
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2018 » Листопад » 20 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
16:31

 

ІСТОРІЯ

8 клас

І місце – Лаврук Іванна, учениця ЗОШ №1, учитель Пристайчук О.Є.

ІІ місце – Горбатова Дар’я, учениця НВК №3, учитель Піголь І.А.,

                Сліарчук Катерина, учениця НВК №1, учитель Пинда Н.М.

ІІІ місце – Яцюк Вікторія, учениця ЗОШ №1, учитель Пристайчук О.Є.,

                 Кель Вікторія, учениця НВК №3, учитель Оніщук М.В.,

                 Куца Софія, учениця ЗОШ №6, учитель Гончарук В.М.,

                 Коцюбко Сергій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.

9 клас

І місце – Танасієнко Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.

ІІ місце – Дірей Назарій, учень НВК №1, учитель Обжирко Т.В.,

                Михальчук Дмитро, учень СЗОШ №2, учитель Самойлович Л.І.,

ІІІ місце – Ващенко Максим, учень НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

                Давидюк Олександр, учень СШ-інтернату, учитель Логвін Н.В.

10 клас

І місце – Гальчевська Анна, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

ІІ місце – Літвяк Богдан, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

ІІІ місце – Закренична Ольга, учениця ЗОШ №4, учитель Гаврилюк Л.Д.,

                Лучко Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

                Хмельнича Анастасія, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

                Лінник Анна, учениця НВК №1, учитель Фурман Л.Г.

11 клас

І місце – Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Линник В.П.,

ІІ місце – Пушкарук  Іван, учень ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

                Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.,

                Печенюк Каріна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

ІІІ місце –   Полодюк Анна, учениця ЗОШ №6, учитель Гончарук В.М.,

                 Цепаєва Ірина, учениця СШ-інтернату, учитель Мороз Л.А.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

9 клас

I місце – Присяжнюк Ілля, учень ЗОШ №8, учитель Ящук Ю.О.,

                Комендовська Юлія, учениця НВК №3, учитель Мокроуз Л.В.,

ІІ місце – Мізін Джордано, учень ЗОШ №6,  учитель Малько Д.А.,

                Мартинчук Назар, учень НВК №3, учитель Багнюк С.Г.,

                Матвійчук Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Давидова Л.В.,

                Ворощук Ірина, учениця ЗОШ №6, учениця ЗОШ №6, учитель Печенюк А.Ф.,

ІІІ місце – Поцілуйко Денис, учень НВК №1, учитель Гранатир П.Г.,

                 Пипич Богдан, учень СШ-інтернату,  учитель Гаврилюк В.О.,

                 Неручок Діана, учениця ЗОШ №8, учитель Драчук Л.В.,

                 Кльок Маргарита, учениця СЗОШ №2, учитель Бачишина В.Є.   

11 клас

I місце – Гуленко Данило, учень НВК №3, учитель Багнюк С.Г.,

                Островська Олександра, учениця МНВК, учитель Шевчук О.Д.,

ІІ місце – Філюк Євген, учень ЗОШ №6, учитель Малько Д.А.,

               Сєнгєєва Марія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Семенишина Г.В.,

               Верещак Діана, учениця ЗОШ №6, учитель Печенюк А.Ф.,

ІІІ місце – Кукалець Роман, учень МНВК, учитель Гранатир П.Г.,

                Пашковська Яна, учениця ЗОШ №8, учитель Драчук Л.В.

БІОЛОГІЯ

8 клас

І місце – Червінська Дар’я, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

ІІ місце – Дзінзірук Дарія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

                Мельничук Богдана, учениця ЗОШ №4, учитель Віцюк В.С.,

                Пінчаківська Валерія, учениця СЗОШ №2, учитель Клімович Д.С.,

ІІІ місце – Прилепа Владислав, учень ЗОШ №1, учитель Дечковська В.О.,

                 Швороб Ольга, учениця ЗОШ №3, учитель Дубенець О.П.,

                 Самков Володимир, учень ЗОШ №6, учитель Гоненко А.О.,

                 Рабченюк Ярослав, учень НВК №3, учитель Семенюк В.В.

9 клас

І місце – Пересунько  Андрій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

ІІ місце – Самкова Анастасія, учениця  НВК №3, учитель Семенюк В.В.,

                Михальчук Дмитро, учень СЗОШ №2, учитель Пилипчук Т.Д.,

ІІІ місце – Гурш Вікторія, учениця ЗОШ №1, учитель Дечковська В.О.,

                Марковська Яна, учениця ЗОШ №3, учитель Дубенець О.П.,

                Олівінська Іванна, учениця ЗОШ №4, учитель Віцюк В.С.

10 клас

І місце – Романова Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

ІІ місце – Гуменюк Максим, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

                Кухарчук Анна, учениця НВК №1, учитель Білецька Н.С.,

ІІІ місце – Яржемський Валентин, учень ЗОШ №1, учитель Дечковська В.О.,

                Лук’янчук Юрій, учень ЗОШ №6, учитель Гоненко А.О.,

                Кондратюк Дарія, учениця НВК №3, учитель Семенюк В.В.

11 клас

І місце – Гурський Андрій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

ІІ місце – Дитинчук Любов, учениця НВК №1, учитель Білецька Н.С.,

                Островська Олександра, учениця ЗОШ №4, учитель Віцюк В.С.,

ІІІ місце – Сергієнко Сергій, учень ЗОШ №1, учитель Дечковська В.О.,

                 Ніколюк Максим, учень НВК №3, учитель Семенюк В.В.,

                 Шестопал Тетяна, учениця ЗОШ №8, учитель Свідерська Т.А.

    Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 145 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2018