Управління освіти Шепетівської міської ради
Понеділок, 21.01.2019, 22:06
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 327
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2018 » Грудень » 12 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
13:39

АСТРОНОМІЯ

10 клас

І місце – Андрійчук Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

ІІ місце – Поліщук Анастасія, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.,

ІІІ місце – Мєщанін Ростислав, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.,

                 Карич Людмила, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

11 клас

І місце – Паєвський Дмитро, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

ІІ місце – Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Одудько Г.Д.,

ІІІ місце –  Зіменко Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

НІМЕЦЬКА МОВА

8 клас

I місце – Колесник Лідія, учениця НВК №3, учитель Головань Л.О.,

ІІ місце – Гренішена Аліна, учениця НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.,

                Поліщук Сергій, учень НВК №3, учитель Головань Л.О.,

ІІІ місце – Гапонюк Аліна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Лебідь Т.В.,

                 Лаврук Іванна, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.

9 клас

I місце – Дірей Назарій, учень НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.,

ІІ місце – Ніколайчук Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

ІІІ місце – Ковальська Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Лебідь Т.В.

10 клас

I місце – Білокур Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

ІІ місце – Пасічник Тетяна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Лебідь Т.В.,

ІІІ місце – Яковлєв Артем, учень НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.,

11 клас

І місце – Козерацька Маргарита, учениця НВК №3, учитель Головань Л.О.,

ІІ місце – Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

                Королівська Вікторія, учениця НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.,

ІІІ місце – Стрига Олександра, учениця НВК №3, учитель Головань Л.О.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

8 клас

I місце – Пасічник Олександр, учень ЗОШ №4, учитель Шеремета С.А.,

                Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Білан Н.А.,

ІІ місце – Яцюк Вікторія, учениця ЗОШ №1, учитель Яцюк Ю.В.,

                Порубенська Вероніка, учениця НВК №1, учитель Сікачова М.А.,

ІІІ місце – Денисюк Ілона, учениця СЗОШ №2, учитель Сідлецька В.В.,

                 Біскуп Софія, учениця НВК №3, учитель Звенигородська О.Л.

9 клас

I місце – Танасієнко Анастасія, учениця  НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гуменюк О.П.,

ІІ місце – Борисов Владислав, учень НВК№1, учитель Новікова Н.А.,

                Лізанець Каріна, учениця НВК №3, учитель Верхогляд А.І.,

ІІІ місце – Ромасевич Назар, учень ЗОШ №1, учитель Закревська О.Ю.,

                 Сергієнкова Ангеліна, учениця ЗОШ №3, учитель Гребенюк В.М.,

                 Панасюк Дарія, учениця ЗОШ №6, учитель Шевчук Н.В.

10 клас

I місце – Бухенко Олег, учень НВК №1, учитель Новікова Н.А.,

ІІ місце – Царик Олександра, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гуменюк О.П.,

                Щука Дарія, учениця НВК №3, учитель Бакута І.А.,

ІІІ місце – Богатько Марія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Білан Н.А.,

              Перерва Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Солов’янова Н.О.,

              Мацюк Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Закревська О.Ю.,

              Фомін Владислав, учень ЗОШ №3, учитель Гребенюк В.М.,

11 клас

І місце – Мартинюк Римма, учениця ЗОШ №1, учитель Яцюк Ю.В.,

ІІ місце – Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Гребенюк В.М.,

                Кацура Вікторія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Білан Н.А.,

                Безкоровайна Мирослава, учениця НВК №1, учитель Новікова Н.А.,

ІІІ місце – Лагута Вікторія, учениця СЗОШ №2, учитель Сідлецька В.В.,

                Василишина Аліна, учениця НВК №3, учитель Звенигородська О.Л.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 113 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2019