Управління освіти Шепетівської міської ради
П`ятниця, 06.12.2019, 02:04
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 336
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2019 » Листопад » 18 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
17:04

МАТЕМАТИКА

6 клас

І місце – Шевчук Микола, учень НВК №1, учитель Кирилюк Л.В.

ІІ місце – Бачинська Віталіна,  учениця ЗОШ №1, учитель Молявчик Ю.Й.,

                Голосієнко Ілля, учень СЗОШ №2, учитель Горбатюк Т.В.,

ІІІ місце – Стукало Костянтин, учень ЗОШ №3, учитель Лесюк С.В.,

                 Базченко Роман, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Бородій О.П.,

                 Дворак Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Павліщук К.П.

7 клас

І місце – Тищук Олександр, учень НВК №1, учитель Ребекевша Н.М.

ІІ місце – Смолінський Артем, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Бородій О.П.,

ІІІ місце – Міськов Богдан, учень ЗОШ №1, учитель Кутова Т.В.,

                 Зуєва Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Українець О.І.,

                 Савчук Максим, учень ЗОШ №6, учитель Токмина В.В.

8 клас

І місце – Омелянчук Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Бородій О.П.

ІІ місце – Главацький Іван, учень ЗОШ №8, учитель Сирнікова О.О.,

               Бондар Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Павліщук К.П.,

               Березюк Євгеній, учень СЗОШ №2, учитель Чернега С.М.

ІІІ місце – Козакова Софія, учениця ЗОШ №1, учитель Молявчик Ю.Й.,

                 Петренко Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Ланчук Р.В.,

                 Слюсар Алла, учениця НВК №3, учитель Власенко І.А.,

                 Паляниця Любомир, учень НВК №1, учитель Кирилюк Л.В.

9 клас

І місце – Єфімов Роман, учень ЗОШ №1, учитель Молявчик Ю.Й.

ІІ місце – Новіцький Олександр, учень НВК №1, учитель Кирилюк Л.В.,

                Дудар Анатолій, учень ЗОШ №8, учитель  Каток Г.І.

ІІІ місце – Біскуп Софія, учениця НВК №3, учитель Власенко І.А.,

                 Колесник Дарія, учениця СЗОШ №2, учитель Українець О.І.

10 клас

І місце – Габінет Роман, учень НВК №1, учитель Ребекевша Н.М.,

ІІ місце – Кондратюк Олександра, учениця ЗОШ №4, учитель Заслонкіна Л.С.,

                Михальчук Дмитро, учень СЗОШ №2, Українець О.І.

ІІІ місце – Саїдова Валерія, учениця ЗОШ №1, учитель Кутова Т.В.,

                 Пруська Ольга, учениця НВК №3, учитель Кикоть В.М.

11 клас

І місце – Федорко Андрій, учень НВК №1, учитель Кирилюк Л.В.,

ІІ місце – Танасієнко Олександр, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Мойсеєнко С.О.,

ІІІ місце – Мацюк Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Кутова Т.В.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

7 клас

I місце – Водзінська Марія, учениця НВК №1,  учитель Гуменна Л.С.,

ІІ місце – Шевчук Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

                Кошетар Анастасія, учениця НВК №3, учитель Костюк Л.С.,

ІІІ місце – Сасюк Соломія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Коваль А.І., Пипич Н.В.,

                 Хомяк Людмила, учениця ЗОШ №6, учитель Скрипнюк О.В.,

                 Фурман Катерина, учениця СШ-інтернату, учитель Самсонюк О.М.

8 клас

I місце – Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія»,  учитель Пипич Н.В.,

ІІ місце – Гриньова Марія, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.,

                Вітюк Марина, учениця ЗОШ №6, учитель Андрійчук Н.А.,

ІІІ місце – Салова Ольга, учениця СЗОШ №2, учителі Короташ Т.В., Фурман І.О.,

                Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.

9 клас

I місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія»,  учитель Пипич Н.В.,

ІІ місце –  Бондарчук Дар’я, учениця ЗОШ №6, учитель Андрійчук Н.А.,

                Михайловська Олена, учениця НВК №3, учитель Михальчук М.В.,

ІІІ місце – Пінчаківська Валерія, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.,

                Сидорчук Олена, учениця ЗОШ №1, учитель Федорчук О.І.

10 клас

I місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Пипич Н.В., Гук Л.Є.,

ІІ місце – Пруська Ольга, учениця НВК №3,  учитель Фомюк М.В.,

                Гусар Дарія, учениця ЗОШ №6, учитель Скрипнюк О.В.,

ІІІ місце – Бабась Марія, учениця НВК №1, учитель Глоба С.Л.,

                 Галайдюк Аліна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

11 клас

I місце – Богатько Марія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

ІІ місце – Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.,

                Брусенцова Олександра, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.

ІІІ місце – Захуцька Анна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

                 Закренична Ольга, учениця ЗОШ №4, учитель Веремійчук О.Д.,

                 Лук’янчук Юрій, учень ЗОШ №6, учитель Андрійчук Н.А.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 105 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)5-27-76,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2019