Управління освіти Шепетівської міської ради
Четвер, 04.03.2021, 05:52
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 343
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2020 » Листопад » 27 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
09:25

 

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА 

7 клас

І місце – Ремез Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Касянчук В.І.,

ІІ місце – Васьковська Катерина, учениця ЗОШ№6, учитель Андрійчук Н.А.,

                 Морозюк Яна, учениця НВК №3, учитель Пашинська Л.П., 

ІІІ місце - Бачинська Віталіна, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

                  Голосієнко Ілля, учень СЗОШ №2, учитель Короташ Т.В.,

                  Остапчук Дарина, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

                  Боднар Арсен, учень НВК №1, учитель Ольшанська О.В.,

                  Поліщук Руслана, учениця Гімназії №5, учитель Самсонюк О.М.

8 клас

І місце – Хомяк Людмила, учениця ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.,

ІІ місце – Кошетар Анастасія, учениця НВК №3, учитель Костюк Л.С.,

ІІІ місце – Шевчук Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

                  Пастернак Софія, учениця СЗОШ №2, учитель Кучерук І.В.,

                  Олексюк Олександра, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.

9 клас

І місце – Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

ІІ місце – Вітюк Марина, учениця ЗОШ №6, учитель Андрійчук Н.А.,

ІІІ місце – Салова Ольга, учениця СЗОШ №2, учитель Короташ Т.В.,

                 Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.,

                 Свердлюк Діана, учениця НВК №3, учитель Данильченко Н.В.

10 клас

І місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.,            

ІІ місце –  Михайловська Олена, учениця НВК №3, учитель Костюк Л.С.,

ІІІ місце – Березка Наталія, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.,

                  Пінчаківська Валерія, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.

11 клас

І місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

                Гусар Дарія, учениця ЗОШ №6, учитель Скрипнюк О.В.,

ІІ місце – Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.,

                Пруська Ольга, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.,

ІІІ місце – Ніколайчук Катерина, учениця ЗОШ №1, учителі Федорчук О.І., Сокальська Т.П.,

                 Беляк Богдана, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.

ГЕОГРАФІЯ

8 клас

I місце – Тищук Олександр, учень НВК №1, учитель Горбань Н.К.

ІІ місце – Яловчук Дмитро, учень ЗОШ №4, учитель Талащук М.Ю.,

               Фурман Катерина, учениця Гімназії №5, учитель Давидюк Л.Г.,

ІІІ місце – Зуєва Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Муштин Н.В.,

9 клас

I місце – Габінет Владислава, учениця ЗОШ №8, учитель Сікорська С.В.,

ІІ місце – Вітюк Марина, учениця ЗОШ №6, учитель Лукашук В.В.,

ІІІ місце – Шабленко Аліна, учениця ЗОШ №3, учитель Дубенець О.П.,

                Ковальчук Вячеслав, учень ЗОШ №4, учитель Талащук М.Ю.

10 клас

I місце – Ольшанська Тетяна, учениця СЗОШ №2, учитель Муштин Н.В.,

ІІ місце – Павлюк Назар, учень НВК №3, учитель Слободенюк І.М.,

ІІІ місце – Жигадло Юлія, учениця ЗОШ №8, учитель Сікорська С.В.

11 клас

І місце – Михальчук Дмитро, учень СЗОШ №2, учитель Муштин Н.В.

ІІ місце – Кондратюк Олександра, учениця ЗОШ №4, учитель Талащук М.Ю.,

ІІІ місце – Цуман Олександр, учень ЗОШ №3, учитель Дубенець О.П.,

                 Ліснічук Тарас, учень ЗОШ №6, учитель Лукашук В.В.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 161 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2021