Управління освіти Шепетівської міської ради
Субота, 17.04.2021, 05:32
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 409
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2020 » Грудень » 9 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
15:19

 

ФІЗИКА

7 клас

І місце – Попов Денис, учень СЗОШ №2, учитель Семенюк О.В.,

                Циган Діана, учениця ЗОШ №3, учитель Маліновська М.М.

ІІ місце – Дворак Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Одудько Г.Д.,

               Шевчук Микола, НВК №1,  учитель Кухар М.А.

ІІІ місце – Серенчишин Валерій, учень НВК №3, учитель Самсоненко С.С.

8 клас

І місце – Савосік Вікторія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

ІІ місце – Козловська Каріна, учениця ЗОШ №6, учитель Одудько Г.Д.,

ІІІ місце – Міськов Богдан, учень ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

                 Мацієвський Олександр, учень ЗОШ №8, учитель Кухар М.А.    

9 клас

І місце – Омелянчук Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

ІІ місце – Слюсар Олександр, учень СЗОШ №2, учитель Семенюк О.В.,

ІІІ місце – Козакова Софія, учениця ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

10 клас

І місце – Кель Вікторія, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.,

ІІ місце – Єфімов Роман,  учень ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.,

                Дудар Анатолій, учень ЗОШ №8, учитель Кухар М.А.,

ІІІ місце – Хохліч Максим, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

11 клас

І місце – Федоришин Денис, учень НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

ІІ місце – Нижній Іван, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

ІІІ місце – Лахай Віктор, учень ЗОШ №3, учитель Маліновська М.М.,

                 Мартинчук Назарій, учень НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

8 клас

I місце – Сасюк Соломія, учениця  НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гуменюк О.П.,

ІІ місце –  Андрюшенкова Валерія, учениця ЗОШ №6,учитель Гарбарець І.В.,

                 Степанюк Ілля, учень НВК №1, учитель Павонська І.В.,

ІІІ місце –  Броновіцький Роман, учень НВК №3, учитель Янчук К.П.,

                  Коваль Дарина, учениця ЗОШ №4, учитель Шеремета С.А.

9 клас

I місце – Ткачук Лілія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Білан Н.А.

ІІ місце –  Корицька Кароліна, учениця  НВК №1, учитель Гарбарець В.М.,

                 Бондар Дмитро, учень ЗОШ №6,учитель Гарбарець І.В.,

                 Гоняк Сергій, учень ЗОШ №1, учитель Яцюк Ю.В.

ІІІ місце –  Нагорна Аліна, учениця ЗОШ №4, учитель Шеремета С.А.,

                  Гриньова Любов, учениця ЗОШ №8, учитель Василишина О.Д.

10 клас

I місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Білан Н.А.,

ІІ місце –  Яцюк Вікторія, учениця ЗОШ №1, учитель Яцюк Ю.В.,

ІІІ місце – Березка Наталія, учениця НВК №1, учитель Костік М.В.

11 клас

I місце – Борисов Владислав, учень НВК №1, учитель Новікова Н.А.

ІІ місце –  Танасієнко Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гуменюк О.П.,

                 Бас Євген, учень НВК №3, учитель Янчук К.П.,

ІІІ місце – Сливська Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Сідлецька В.В.,

                Левчук Євгенія, учениця ЗОШ №8, учитель Савчук Н.О.

НІМЕЦЬКА МОВА

8 клас

I місце – Ремінська Мирослава, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.

ІІ місце – Баков Ярослав, учень НВК №3, учитель Головань Л.О.,

ІІІ місце – Заєць Софія, учениця НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.

                 Лазарєва Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Лебідь Т.В.

9 клас

I місце – Загоруйко Соломія, учениця НВК №3, учитель Головань Л.О.

ІІ місце – Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

ІІІ місце – Сидорчук Олександра, учениця НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.

10 клас

I місце – Лаврук Іванна, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

                Колесник Лідія, учениця НВК №3, учитель Головань Л.О.

ІІ місце – Поліщук Сергій, учень НВК №3, учитель Головань Л.О.,

                Гапонюк Аліна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Лебідь Т.В.

ІІІ місце – Свешнікова Валентина, учениця НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.

11 клас

I місце – Ніколайчук Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.

ІІ місце – Дірей Назарій, учень НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.

ІІІ місце – Ковальська Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Лебідь Т.В.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 163 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2021