Управління освіти Шепетівської міської ради
Субота, 17.04.2021, 04:35
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 343
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика










Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2020 » Грудень » 17 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
08:11

 

ІСТОРІЯ

8 клас

І місце – Сурник Ольга, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

                Нікітенко Вікторія, учениця НВК №1, учитель Фурман Л.Г.

ІІ місце – Ковалик Ангеліна, учениця ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

                Олійник Вікторія, учениця НВК №3, учитель Оніщук М.В.,

                Ляшков Олександр, учень Гімназії №5, учитель Мороз Л.А.

ІІІ місце – Ступніцька Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

                Скворцова Яна, учениця СЗОШ №2, учитель Самойлович Л.І.,

                Гудзь Юлія, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.,

                Лукашук Олександра, учениця ЗОШ №8, учитель Полупан О.Ф.

9 клас

І місце – Охремчук Олександр, учень НВК №1, учитель Обжирко Т.В.

ІІ місце – Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Курганська Л.В.,

                Комарецька Ірина, учениця СЗОШ №2, учитель Самойлович Л.І.

ІІІ місце – Мінькова Марія, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.,

                Гоняк Сергій, учень ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

                Нагорна Аліна, учениця ЗОШ №4, учитель Андрощук І.О.

10 клас

І місце – Сліарчук Катерина, учениця НВК №1, учитель Пинда Н.М.

ІІ місце – Заяц Вікторія, учениця СЗОШ №2, учитель Линник В.П.,

               Момотюк Катерина, учениця ЗОШ №8, учитель Полупан О.Ф.,

ІІІ місце – Коцюбко Сергій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

                 Колесник Лідія, учениця НВК №3, учитель Оніщук М.В.

11 клас

І місце – Танасієнко Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Курганська Л.В.

ІІ місце – Михальчук Дмитро, учень СЗОШ №2, учитель Самойлович Л.І.,

                Кондратюк Олександра, учениця ЗОШ №4, учитель Гаврилюк Л.Д.,

                Мшанецька Тетяна, учениця ЗОШ №6, учитель Печенюк В.С.

ІІІ місце – Дірей Назарій, учень НВК №1, учитель Обжирко Т.В.,

                 Ващенко Максим, учень НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

                 Байдюк Назар, учень ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

                 Куніцький Дмитро, учень ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

                 Швед Людмила, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

9 клас

I місце – Куліш Артем, учень НВК №3, учитель Багнюк С.Г.

                Гаврилюк Марія, учениця ЗОШ №4, учитель Ренська Т.Ф.

ІІ місце – Кобець Богдан, учень НВК №1, учитель Гранатир П.Г.,

                Мартинчук Владислав, учень ЗОШ №3, учитель Ланчук І.Д.,

                Дудка Назар, учень Гімназії №5,  учитель Гаврилюк В.О.,

                Бєляєва Євгеня, учениця ЗОШ №8, учитель Драчук Л.В.,

                Біда Наталія, учениця ЗОШ №1, учитель Давидова Л.В.

ІІІ місце – Смук Іван, учень  НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Сільвестр С.О.,

                 Сидорчук Анастасія, учениця ЗОШ №6, учитель Печенюк А.Ф.

11 клас

I місце – Федорчук Роман, учень НВК №3, учитель Багнюк С.Г.,

                Комендовська Юлія, учениця НВК №3, учитель Мокроуз Л.В.

ІІ місце – Городніченко Олександр, учень МНВК,  учитель Калашніков С.К.,

                Таргоній Тамара, учениця МНВК, учитель Шевчук О.Д.

ІІІ місце – Березенський Кіріл, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Сільвестр С.О.,

                 Кісельова Ірина, учениця ЗОШ №8, учитель Драчук Л.В.

ХІМІЯ

7 клас

I місце – Фоміна Юлія, учениця ЗОШ №3, учитель Черниш В.В.

ІІ місце – Остапчук Дарина, учениця ЗОШ №3, учитель Черниш В.В.

ІІІ місце – Васьковська Катерина, учениця ЗОШ №6, учитель Пасічник З.В.

8 клас

I місце – Савосік Вікторія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

ІІ місце – Зуєва Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Месь О.В.

ІІІ місце – Хоронжук Яна, учениця ЗОШ №6, учитель Пасічник З.В.,

9 клас

I місце – Омелянчук Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

ІІ місце – Шабленко Аліна, учениця ЗОШ №3, учитель Черниш В.В.

ІІІ місце – Бондар Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Пасічник З.В.,

                 Салова Ольга, учениця СЗОШ №2, учитель Месь О.В.

10 клас

I місце – Василик Марія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

ІІ місце –  Червінська Дар’я, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.,

ІІІ місце – Кель Вікторія, учениця НВК №3, учитель Кондратюк А.М.,

                 Дудар Анатолій, учень ЗОШ №8, учитель Козікова Н.А.

11 клас

I місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

ІІ місце – Федоришин Денис, учень НВК №3,  учитель Кондратюк А.М.,

ІІІ місце – Цуман Олександр, учень ЗОШ №3, учитель Черниш В.В.,

                 Ліснічук Тарас, учень ЗОШ №6, учитель Пасічник З.В.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ  

8 клас

І місце – Матвійчук Роман, учень Гімназії №5, учитель Томашкевич О.П.

ІІ місце – Дудка Назар, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.

ІІІ місце – Савчук Максим, учень ЗОШ №6, учитель Шемчук О.О.,

                 Демчук Дмитро, учень НВК №1, учитель Воронов В.О.

9 клас

І місце – Паляниця Любомир, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.

ІІ місце – Слюсар Олександр, учень СЗОШ №2, учитель Слюсар А.М.,

ІІІ місце – Тимощук Володимир, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Антонюк О.,

                 Фурман Катерина, учениця Гімназії №5, учитель Томашкевич О.П.

10 клас

І місце – Куляк Євген, учень СЗОШ №2, учитель Слюсар А.М.

ІІ місце – Лаврук Іванна, учениця ЗОШ №1, учитель Василишина Н.В.

ІІІ місце – Біскуп Софія, учениця НВК №3, учителі Кислюк П.В., Самсоненко С.С.

11 клас

І місце – Бродецька Ірина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І

ІІ місце – Ніколайчук Валерія, учениця НВК №3, учитель Кислюк П.В.,

                Зарудзей Дарина, учениця НВК №1, учитель Воронов В.О.

ІІІ місце – Лавренюк Володимир, учень ЗОШ №3, учитель Маліновська М.М.,

                Ніколайчук Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Василишина Н.В.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 150 | Додав: Taras | Рейтинг: 1.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Останнє відео
Архів записів
Друзі сайту
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2021