Управління освіти Шепетівської міської ради
Субота, 28.01.2023, 15:08
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Популярні новини
Сегодня материалов нет.
Наше опитування
Чи потрібно проводити ЗНО?
Всього відповідей: 347
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Головна » 2022 » Листопад » 28 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
10:15

 

ГЕОГРАФІЯ  

8 клас

І місце – Володимир Павонський, учень НВК №1, учитель Надія Горбань,

ІІ місце – Костянтин Ляшенко, учень Гімназії №3, учитель Ольга Дубинець,

                Богдан Месь, учень СЗОШ №2, учитель Ірина Слободенюк,

ІІІ місце – Ольга Лелях, учениця ЗОШ №8, учитель В’ячеслав Губкевич,

              Ілля Косовський, учень ЗОШ №1, учитель Наталія Красова,

              Діана Жук, учениця Гімназії №6, учитель Віта Шибецька,

              Єгор Калита, учень Гімназії №5, учитель Лілія Давидюк.

9 клас

І місце – Іван Турінський, учень  ЗОШ №1, учитель Оксана Кузьменко,

ІІ місце – Дмитро Славецький, учень НВК №1, учитель Надія Горбань,

                Ілля Голосієнко, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Олена Сільвестр,             

ІІІ місце – Анастасія Єрзак, учениця СЗОШ №2, учитель Надія Муштин,

               Сергій Савчук, учень ЗОШ №8, учитель В’ячеслав Губкевич

10 клас

І місце – Олександр Тищук, учень НВК №1, учитель Надія Горбань,

ІІ місце – Олександр Оніщук, учень НВК №3, учитель Аліна Мосійчук,

ІІІ місце – Анна Котик, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Олена Сільвестр.

11 клас

І місце – Олександр Слюсар, учень СЗОШ №2, учитель Надія Муштин,

ІІ місце – Дмитро Добровольський, учень ЗОШ №1, учитель Наталія Красова,

ІІІ місце – Ярослав Казмірчук, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Олена Сільвестр,

                Анастасія Сидорчук, учениця НВК №3, учитель Аліна Мосійчук.

МАТЕМАТИКА 

6 клас

І місце – Емілія Кондратюк, учениця Гімназії №4, учитель Юлія Кондратюк,

ІІ місце – Максим Олійник, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Оксана Омелянчук,

                Дарія Павлюк, учениця ЗОШ №1, учитель Лілія Шутяк,

ІІІ місце – Ганна Василишина, учениця СЗОШ №2, учитель Тетяна Горбатюк,

                Георгій Прус, учень ЗОШ №8, учитель Тетяна Дикун,

                Назар Смірнов, учень НВК №1, учитель Людмила Кирилюк.

7 клас

І місце – Дмитро Коротков, учень ЗОШ №8, учитель Олена Сирнікова,

ІІ місце – Іван Янчук, учень Гімназії №3, учитель Алла Варшавська,

                Вікторія Ордаш, учениця Гімназії №6, учитель Катерина Павліщук,

ІІІ місце – Анастасія Ковальська, учениця Гімназії №5, учитель Юлія Власюк,

               Марія Савчук, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Оксана Омелянчук.

8 клас

І місце – Ірина Зуєва, учениця СЗОШ №2, учитель Ольга Українець,

ІІ місце – Катерина Гурська, учениця НВК №1, учитель Людмила Кирилюк,

                Вікторія Заблоцька, учениця ЗОШ №8, учитель Олена Сирнікова,

ІІІ місце – Валерія Громова, учениця ЗОШ №1, учитель Тетяна Кутова,

                Анастасія Савченко, учениця НВК №3, учитель Валентина Кикоть,

                Олександр Стойко, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Світлана Мусійчук.

9 клас

І місце – Віталіна Бачинська, учениця ЗОШ №1, учитель Тетяна Кутова,

ІІ місце – Максим Левчук, учень ЗОШ №8, учитель Олена Сирнікова,

                Максим Шикерук, учень Плесенської гімназії, учитель Марина Охремчук,                    

ІІІ місце – Галина Дворак, учениця Гімназії №6, учитель Катерина Павліщук,

               Костянтин Стукало, учень Гімназії №3, учитель Світлана Лесюк,

               Микола Шевчук, учень НВК №1, учитель Людмила Кирилюк.

10 клас

І місце – Олександр Тищук, учень НВК №1, учитель Надія Горбань,

ІІ місце – Аліна Луць, учениця ЗОШ №8, учитель Олена Сирнікова,

ІІІ місце – Іван Божок, учень НВК №3, учитель Ольга Кислюк,

                 Артем Смолінський, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Ольга Бородій.

11 клас

І місце – Олександр Калінський, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Ольга Бородій,

ІІ місце – Діана Свердлюк, учениця НВК №3, учитель Валентина Кикоть,

ІІІ місце – Євгеній Березюк, учень СЗОШ №2, учитель Світлана Чернега,

                Іван Главацький, учень ЗОШ №8, учитель Олена Сирнікова,

                Софія Козакова, учениця ЗОШ №1, учитель Юлія Молявчик.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 1495 | Додав: Taras | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:

  • 4-25-04, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює з 8.00 до 17.00

Пошук
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2023