Годинник

Головна » 2016 » Листопад » 3 » З перемогами додому
З перемогами додому
09:37

З 17 по 23 жовтня 2016 року, юні боксери Хмельниччини змагалися в Одесі на Всеукраїнській Спартакіаді школярів. Збірна команда Хмельницької області була представлена 10  боксерами, з яких 8 є вихованцями ДЮСШ №2 «Авангард» м. Хмельницький, а 2  спортсмени є вихованцями Шепетівської ДЮСШ.  Це Бондарчук Тарас - неодноразовий чемпіон України, чемпіон Європи та Світу, Роїк Вадим призер чемпіонатів України, тренер Алтунян Максим Олегович. Спартакіада проходить раз на чотири роки в Олімпійський рік. Спортсменам, які виступали в Одесі по 15-16 років, тому теоретично серед них є ті, хто зможе виступати на наступних Олімпійських Іграх. Одним із таких перспективних спортсменів є наш шепетівчанин Бондарчук Тарас, який на Спартакіаді України в ваговій категорії 60 кг  у фінальному двобої здолав свого суперника та виборов золоту медаль Спартакіади.

Крім того в цей самий час в м. Надвірна (Івано – Франківська обл.) проходив чемпіонат України з боксу  серед юніорів 2003-2004 р.н. У чемпіонаті взяли участь 311 юнаків зі всієї України. Зокрема комада Хмельницької області була представлена 13 спортсменами: з ДЮСШ «Авангард» та ОЦФВУМ (м. Хмельницький), а також м.Шепетівки. До складу збірної команди Хмельницької області відібрали таких вихованців Шепетівської ДЮСШ Алтуняна Дениса, Никончука Дениса, Голубчика Владислава, Корнійчука Назара  - тренер Алтунян Максим Олегович, м. Кам’янець – Подільського, спорт клубу «Епіцентр» м. Городок та м. Теофіполь.

Згідно результатів  командного заліку чемпіонату України, команда Хмельницької області посіла 3 місце. Подільські юнаки вибороли 4 золотих, 1 срібну та 4 бронзових медалей. Вихованці Шепетівської ДЮСШ посіли 3 – третіх місця. Бронзовими призерами  стали Голубчик Владислав вагова категорія 35,5 кілограм, Никончук Денис вагова категорія 52 кілограми та Алтунян Денис 48 кілограм.

Тренер Алтунян М.О., працюючи на перспективу, включив на чемпіонат України з боксу  поза основним складом збірної області  Алтуняна Максима, який провів чотири матчові зустрічі з суперниками, старшими за віком. Тренер не помилився – спортивна майстерність Максима надасть змогу бути членом збірної команди Хмельницької області.

Ми вітаємо наших спортсменів з перемогами та бажаємо нових звершень!