Управління освіти Шепетівської міської ради
П`ятниця, 01.03.2024, 17:24
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Статистика

Онлайн всього: 16
Гостей: 16
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

БІОЛОГІЯ

8 клас

І місце – Тетяна Шелюк, учениця НВК №1, учитель Наталія Білецька,

ІІ місце – Назар Перепелиця, учень гімназії №2, учитель Тамара Пилипчук,

                Софія Лахай, учениця гімназії №3, учитель Вікторія Черниш,

ІІІ місце – Анастасія Ковальська, учениця гімназії №5, учитель Оксана Юхимець,

                Уляна Рудюк, учениця ЗОШ №8, учитель Тетяна Свідерська,

                Софія Тарасевич,  учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Надія Гудкова

9  клас

І місце – Валерія Громова, учениця ЗОШ №1, учитель Віра Дечковська,

ІІ місце - Софія Поліщук, учениця НВК №3, учитель Віта Семенюк,

               Дарина Бабкіна, учениця НВК №1, учитель Наталія Білецька,

ІІІ місце – Яна Гавриш, учениця гімназії №4, учитель Валентина Віцюк,

               Вероніка Іщук, учениця Плесенської гімназії, учитель Тамара Скрипнік

10 клас

ІІ місце – Дарина Андрушко, учениця  НВК №1, учитель Наталія Білецька,

ІІІ місце – Анна Токарчук, учениця  ЗОШ №8, учитель Тетяна Свідерська

11 клас

І місце – Вікторія Савосік, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Надія Гудкова

ІІ місце – Анна Котик, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Надія Гудкова,< ... Читати далі »

Переглядів: 1555 | Додав: Taras | Дата: 19.12.2023 | Коментарі (0)

5 груд­ня, у Між­на­род­ний день во­лон­те­рів, у Ше­пе­тівсь­кій гро­ма­ді на­род­ний де­пу­тат Ук­ра­їни Олек­сій Жме­ре­нець­кий  вру­чив від­зна­ки і по­дя­ки. За ва­го­мий вне­сок у роз­ви­ток сфе­ри ос­ві­ти, сум­лінну пра­цю у сфе­рі нав­чання і ви­хо­ван­ня під­роста­ючо­го по­ко­лін­ня, якіс­ну ре­алі­за­цію дер­жавної ос­вітньої по­лі­ти­ки та ва­го­мий вне­сок у роз­ви­ток на­ці­ональ­ної ос­ві­ти, а та­кож за ба­га­то­річ­ну са­мо­від­да­ну та на­по­лег­ли­ву пра­цю, сум­лінне ви­ко­нан­ня обов’яз­ків, ви­со­кий про­фе­сі­она­лізм, ак­тивну гро­мадсь­ку по­зи­цію Вер­ховна Ра­да Ук­ра­їни від­зна­чи­ла:

  • Подякою — Колісецького Вілена Івановича — вчителя інформатики Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського».
  • Подякою — Кузьменко Оксану Валеріївну — вчительку географії Гімназії № 1.
  • Грамотою і нагрудним знаком — Качоровську Надію Василівну — директорку Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія».

Бажаємо нових звершень та подальших творчих здобутків!

... Читати далі »

Переглядів: 1700 | Додав: Taras | Дата: 07.12.2023 | Коментарі (0)

 

МАТЕМАТИКА 

6 клас

І місце – Артем Мельничук, учень Гімназії №1, учитель Лілія Шутяк,

                Владислав Кондратюк, учень Плесенської гімназії, учитель Марина Охремчук,

ІІ місце – Максим Юхимець, учень ЗОШ №8, учитель Олена Сирнікова,

ІІІ місце – Дем’ян Боднар, учень НВК №1, учитель Людмила Кирилюк,

                 Андрій Ляшенко, учень Гімназії №3, учитель Алла Варшавська.

7 клас

І місце – Георгій Прус, учень ЗОШ №8, учитель Олександр Куклюк,

ІІ місце – Максим Олійник, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Оксана Омелянчук,

ІІІ місце – Емілія Кондратюк, учениця Гімназії №4, учитель Юлія Кондратюк,

                 Артем Димар, учень Гімназії №6, учитель Наталія Осіпчук,

                 Назар Смірнов, учень НВК №1, учитель Людмила Кирилюк.

8 клас

І місце – Дмитро Коротков, учень ЗОШ №8, учитель Олена Сирнікова,

ІІ місце – Олександра Назаренко, учениця Гімназії №1, учитель Юлія Молявчик,

ІІІ місце – Назар Перепелиця, учень Гімназії №2, учитель Світлана Чернега,

                Поліна Тарасюк, учениця НВК №3, учитель Ольга Кислюк,

                Марія Толмачова, ... Читати далі »

Переглядів: 1822 | Додав: Taras | Дата: 05.12.2023 | Коментарі (0)

 

ХІМІЯ  

7 клас

І місце – Марія Сліпчук, учениця гімназії №6, учитель Зоя Пасічник,

ІІ місце – Ганна Василишина, учениця гімназії №2, учитель Оксана Месь,

ІІІ місце – Іван Ташецький, учень гімназії №3, учитель Вікторія Черниш,

                 Анастасія Яремчук, учениця гімназії №1, учитель Людмила Степанюк.

8 клас

І місце – Анна Таган, учениця НВК №1, учитель Роман Дитина,

ІІ місце – Анастасія Савченко, учениця НВК №3, учитель Анатолій Кондратюк,

                Богдан Месь, учень гімназії №2, учитель Оксана Месь,

ІІІ місце – Дарина Бабкіна, учениця НВК №1, учитель Людмила Басистюк,

                 Ілля Косовський, учень гімназії №1, учитель Людмила Степанюк.

9 клас

І місце – Софія Коробенюк, учениця  НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Аліна Корнієнко,

ІІ місце – Поліна Тарасюк, учениця НВК №3, учитель Анатолій Кондратюк,

                Роман Месь, учень гімназії №2, учитель Оксана Месь,

ІІІ місце – Марія Толмачова, учениця гімназії №3, учитель Вікторія Черниш,

                 Дар’я Нижня, учени ... Читати далі »

Переглядів: 1838 | Додав: Taras | Дата: 04.12.2023 | Коментарі (0)

 

ГЕОГРАФІЯ   

8 клас

І місце –  Роман Месь, учень гімназії №2, учитель Надія Муштин,

ІІ місце – Іван Томашкевич, учень НВК №1, учитель Ірина Слободенюк,

ІІІ місце – Богдана Адамець, учениця гімназії №1, учитель Оксана Кузьменко,

                Марія Толмачова, учениця гімназії №3, учитель Ольга Дубенець.

9 клас

І місце – Володимир Павонський, учень НВК №1, учитель Надія Горбань,

ІІ місце – Богдан Месь, учень гімназії №2, учитель Надія Муштин,

ІІІ місце – Ольга Лелях, учениця ЗОШ №8, учитель В’ячеслав Губкевич,

                 Ілля Косовський, учень гімназії №1, учитель Оксана Кузьменко,

                 Єгор Калита, учень гімназії №5, учитель Лілія Давидюк,  

10 клас

І місце – Олександр Краснолуцький, учень НВК №1, учитель Ірина Слободенюк,

ІІІ місце – Сергій Савчук, учень ЗОШ №8, учитель В’ячеслав Губкевич.

11 клас

ІІ місце – Богдан Демчук, учень НВК №1, учитель Надія Горбань,

ІІІ місце – Назар Лебідь, учень НВК №3, учитель Ірина Слободенюк.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

... Читати далі »

Переглядів: 1932 | Додав: Taras | Дата: 28.11.2023 | Коментарі (0)

 

5 клас

І місце – Тетяна Лук’янчук, учениця гімназії №6, учитель Ольга Грищук,

ІІ місце – Каріна Нікітенко, учениця НВК №1, учитель Любов Гуменна,

                  Софія Гаєвська, учениця НВК №3, учитель Марія Фомюк,

ІІІ місце – Катерина Древко, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Алла Коваль,

                 Софія Полодюк, учениця гімназії №1, учитель Марина Васик.

6 клас

І місце – Ульяна Мисливець, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Валентина Касянчук,

ІІ місце – Данііл Ковальков, учень НВК №1, учитель Любов Гуменна,

                Дарина Марченко, учениця гімназії №6, учитель Оксана Скрипнюк.

                Вікторія Федорчук, учениця Пліщинської гімназії, учитель Аліна Олексійчук,

ІІІ місце – Вікторія Дудар, учениця ЗОШ №8, учитель Тетяна Павлюк,

                Анна Дмитрук, учениця НВК №3, учитель Марія Фомюк.

7 клас

І місце – Катерина Охремчук, учениця НВК №1, учитель Оксана Ольшанська,

ІІ місце – Оксана Сікан, учениця гімназії №6, учитель Ольга Грищук,

                 Анна Юзькова, учениця гімназії №1, учитель Ольга Федорчук,

    &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 2074 | Додав: Taras | Дата: 20.11.2023 | Коментарі (0)

 

ІСТОРІЯ   

8 клас

І місце –  Роман Месь, учень гімназії №2, учитель Людмила Самойлович,

ІІ місце – Іван Томашкевич, учень НВК №1, учитель Лариса Фурман,

ІІІ місце – Олександра Щербакова, учениця НВК №3, учитель Ірина Піголь.

9 клас

ІІ місце – Ольга Лелях, учениця ЗОШ №8, учитель Олена Полупан,

ІІІ місце – Анастасія Воробйова, учениця НВК №3, учитель Світлана Гродон.  

10 клас

ІІ місце – Анна Друченко, учениця  НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Людмила Курганська,

               Олександр Краснолуцький, учень НВК №1, учитель Тетяна Обжирко.

11 клас

І місце –  Богдан Демчук, учень НВК №1, учитель Лариса Фурман,

ІІ місце – Ольга Сурник, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Людмила Курганська.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 2074 | Додав: Taras | Дата: 20.11.2023 | Коментарі (0)

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА  

7 клас

І місце – Софія Біскуп, учениця НВК №3, учитель Алла Чайка,

ІІ місце – Софія Михайловська, учениця гімназії №2, учитель Ірина Фурман,

                Катерина Охремчук, учениця НВК №1, учителі Оксана Ольшанська, Любов Гуменна,

ІІІ місце – Анна Юзькова, учениця гімназії №1, учитель Ольга Федорчук,

                Ярослав Лебідь, учень гімназії №5, учитель Олена Самсонюк,

                Оксана Сікан, учениця гімназії №6, учитель Ольга Грищук.

8 клас

ІІ місце – Зоряна Літвін, учениця НВК №1, учитель Любов Гуменна,

                 Діана Сім’ян, учениця НВК №3, учитель Алла Чайка,

ІІІ місце &ndash ... Читати далі »

Переглядів: 2252 | Додав: Taras | Дата: 13.11.2023 | Коментарі (0)

 

3 клас

І місце – Вікторія Деревягіна, учениця НВК №1, учитель Наталія Уткіна,

ІІ місце – Захар Васильченко, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Оксана Богомолова,

ІІІ місце – Анастасія Смєхова, учениця гімназії №1, учитель Людмила Терепа,

                 Данило Дудар, учень ЗОШ №8, учитель Тетяна Гаврилюк.

4 клас

І місце – Ігор Кучеров, учень гімназії №6, учитель Людмила Колесник,

ІІ місце – Богдана Касянчук, учениця НВК №1, учитель Юлія Мосійчук,

ІІІ місце – Олександр Бондарчук, учень ЗОШ №8, учитель Тетяна Клекач,

                Дмитро Василишин, учень ЗОШ №8, учитель Валентина Верхогляд.

5 клас

І місце – Каріна Нікітенко, учениця НВК №1, учитель Любов Гуменна,

ІІ місце – Тетяна Лук’янчук, учениця гімназії №6, учитель Ольга Грищук,

                 Катерина Древко, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Алла Коваль,

ІІІ місце – Вікторія Лахай, учениця гімназії №3, учитель Тетяна Лук’янчук,

                 Мирослава Чайка, учениця НВК №3, учитель Людмила Пашинська.

6 клас

І місце – Ульяна Мисливець, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Валентина Касянчук,

ІІ місце – Валерія Ковал ... Читати далі »

Переглядів: 2228 | Додав: Taras | Дата: 13.11.2023 | Коментарі (0)

За підтримки Президента в Україні, у Шепетівській міській громаді, стартував проєкт «Пліч-о-пліч». Проєкт об’єднує дітей у різних видах спорту, сприяє фізичному розвитку та спортивній активності, підтримці здорового способу життя та популяризації спорту серед шкільної молоді. Відбулися змагання в закладах освіти та вже є перші переможці загальноміських змагань. Перші ігри - баскетбол серед юнаків та дівчат. Участь взяли команди гімназії № 4,5 6, НВК-гімназії, НВК №1, Плесенської гімназії.

Призерами стали:

  • серед юнаків: І місце - НВК№1, НВК-гімназія; ІІ місце - гімназія №6; ІІІ місце - гімназія №4 
  • серед дівчат: І місце - НВК 1; ІІ місце - гімназія 3; ІІІ місце - Плесенська гімназія. 

Вітаємо переможців!

Переглядів: 2202 | Додав: Taras | Дата: 13.11.2023 | Коментарі (0)

8 листопада 2023 року Верховна Рада України підтримала законопроєкт № 10092 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року».

Цим документом передбачено внесення змін до законів України «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту» та «Про повну загальну середню освіту», що врегульовують питання завершення навчального року в системі загальної середньої освіти та проведення вступної кампанії до закладів вищої і фахової передвищої освіти. 

Вступні випробування на бакалаврські програми до закладів вищої освіти України буде проведено у форматі національного мультипредметного тесту  (НМТ) на комп’ютерній основі. У межах НМТ кожен учасник буде виконувати завдання із 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.   

Нині Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році, тобто документ, який деталізує модель вступної кампанії 2024 року.

За матеріалами УЦОЯО

Переглядів: 2207 | Додав: Taras | Дата: 10.11.2023 | Коментарі (0)

    Цього року уперше, у зв’язку з переходом України на новоюліанський календар, сьогодні, на честь відзначення пам’яті преподобного Нестора Літописця, День української писемності та мови, традиційний (уже 23 раз) радіодиктант національної єдності відбувся 27 жовтня.

     Освітяни Шепетівської міської територіальної громади дружно написали текст «Дороги України», засвідчивши свою свідомість.

Переглядів: 2548 | Додав: Taras | Дата: 27.10.2023 | Коментарі (0)

До уваги учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Шепетівської міської територіальної громади!

За ініціативою ліцеїстів ІІ-х курсів Шепетівського НВК №1 02.11.2023 року будуть проводитись  «Еducamp: змагання зі спортивного програмування»

Переглядів: 56 | Додав: Taras | Дата: 26.10.2023 | Коментарі (0)

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України (далі – Фільтр) спільно з акціонерним товариством «Національна суспільна телерадіокомпанія України» готує телевізійний урок «Всеукраїнський урок єдності» (далі – Урок), який буде присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям.

          Урок буде транслюватися на телеканалі «Суспільне. Культура» 06 жовтня о 12:00, а також на Youtube-каналі «Перший».

     Ця ініціатива має на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення. Трансляція Уроку триватиме 30 хвилин. Наприкінці телевізійного уроку дітям буде запропоновано пройти невеличку тест-гру, яка складатиметься з 7 запитань. Для цього потрібно, щоб діти просканували QR-код на екрані та перейшли за посиланням.

Роздаткові матеріали доступні за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1Qm3tOQykQHzUyV8Mhl9Ra5RW6owNKF

Матеріали для промоції доступні за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1ycJjHm28xcYZuSPeFBsb9gGUAHzQxUbz?usp=drive_link

Переглядів: 2989 | Додав: Taras | Дата: 04.10.2023 | Коментарі (0)

У передсвято Дня працівників освіти, який у цьому році відзначають 1 жовтня свято Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць відзначили кращих, успішних освітян громади та занесли до Алеї педагогічної слави управління освіти Шепетівської ради:

  • КОРНІЄНКО Аліну Едуардівну, учителя хімії Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія», яка підготувала бронзового переможця 55 міжнародної олімпіади з хімії;
  • ЩУР Наталю Миколаївну, директора Гімназії №6 Шепетівської міської ради, переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Керівник ЗЗСО»;
  • ЦИМБАЛ Інну Олександрівну, учителя початкових класів Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського», переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Учитель початкових класів»;
  • БАЛАГУР Жанну Анатоліївну, учителя музичного мистецтва Гімназії №5 Шепетівської міської ради, переможця обласної премії імені М. Дарманського в галузі освіти і науки в номінації «Кращий педагогічний працівник закладу позашкільної освіти»;
  • СТЕЦЮК Ніну Василівну, учителя початкових класів Гімназії №6 Шепетівської міської ради, переможця міжнародних та всеукраїнських конкурсів;
  • ПУШКАРУК Вікторію Михайлівну, музичного керівника закладу дошкільної освіти №10 «Михайлик», переможця міжнародних та всеукраїнських конкурс ... Читати далі »
Переглядів: 3034 | Додав: Taras | Дата: 30.09.2023 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 138 139 »
Форма входу
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Соборності,42,
тел./ф.:(03840)4-07-88,

e-mail:shosvita@i.ua

До уваги!

До уваги батьків, школярів! В управлінні освіти Шепетівської міської ради з 2 вересня 2013 року розпочала роботу телефонна "гаряча лінія"
з питань організації навчально-виховного процесу в школах міста.
Свої скарги та пропозиції можна висловити за телефонами:
4-07-88, 4-20-72
Телефонна "гаряча лінія" працює
з 8.00 до 17.00

Пошук
Архів записів
Корисні посилання
Управління освіти Шепетівської міської ради © 2024